Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se razumemo: Da Filip Ibn Nebojsa igra na nivou drugih "ocevih sinova" tipa Marko Jaric, Marko Pesic.... niko mu ne bi ni rec rekao. Ovako - svaka kritika istog je na mestu.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Da se razumemo: Da Filip Ibn Nebojsa igra na nivou drugih "ocevih sinova" tipa Marko Jaric, Marko Pesic.... niko mu ne bi ni rec rekao. Ovako - svaka kritika istog je na mestu.
      Poslao si dvojicu cigana na hlađenje a onda učestvuješ u našoj raspravi o Filipu , valjda da je smiriš Sad jedino da ja odem na vaš topik sa nekoliko interesantnih pitanja ? Ko je platio amera sa DNP CD učinkom ? Šta je sa Sanijem , Pecarskim , Gagićem ? Da li je Novica penzioner? Ko je onaj kamiondžija iz Čačka u vašoj loži ...

      Gledajte bre vaše dvorište

      Comment



      • Da li da

        ipak ću da
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Poslao si dvojicu cigana na hlađenje a onda učestvuješ u našoj raspravi o Filipu , valjda da je smiriš Sad jedino da ja odem na vaš topik sa nekoliko interesantnih pitanja ? Ko je platio amera sa DNP CD učinkom ? Šta je sa Sanijem , Pecarskim , Gagićem ? Da li je Novica penzioner? Ko je onaj kamiondžija iz Čačka u vašoj loži ...

          Gledajte bre vaše dvorište
          Poslao sam ih na hladjenje zbog njihove volje da se vredjaju na najprimitivniji nacin, a ne zbog toga sto su Cigani. (da, pise se velikim pocetniom slovom).
          Ostatak posta ne bih komentarisao - predrasude.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Poslao sam ih na hladjenje zbog njihove volje da se vredjaju na najprimitivniji nacin, a ne zbog toga sto su Cigani. (da, pise se velikim pocetniom slovom).
            Ostatak posta ne bih komentarisao - predrasude.
            Saglasan sa kronosom. Nećemo se hvatati za nepotizam, jer ima dosta primera, gde su deca nasledila sportski gen i pokazala se možda i bolje od roditelja. Ne pričam o vezi Del Kari - Stef Kari, već ima toga i kod nas. U ovom slučaju, sin je nasledio igračku od oca, koji je btw političar, a ne sportista. Ako mislite drugačije, onda sam i ja ex sportista, nekadašnji igrač tima u najnižem rangu - beton ligi. Ali nisam. Banovao je ovu dvojicu zbog međusobnog vređanja i nepoštovanja pravila foruma, a ne zbog toga za koga navijaju. Zaključak, ja čekam januar i nadam se promeni u rosteru na poziciji 1. Ostalo će se ukomponovati vremenom.

            Comment


            • Ne mora cak da bude ni na nivou Marka Jarica, Igora Rakocevica da bi bio prihvacen. Dovoljno bi bilo da je pristojno kvalitetan igrac i koristan za ekipu.

              Comment


              • Na ovom forumu, ubedjen sam da nema botova vec smo svi sto bi Radovan the III rekao inokosni. Nigde nikog ispred mene, nigde nikog iza mene i zato ako si ljut na familiju Covic nije razlog da frustracije usmeravas prema forumasima.
                Bogatstvo foruma (mozes citati i demokratije)nije u jednoumlju vec pre svega u razlikama stavova ii dijalogu bez licnih razmirica.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Ne znam.
                  Mislio sam da su Čovići lekciju naučili još prvi put kada je Filip nastupao. Očigledno nisu.
                  Filip i da igra kao Williams iz najbolje sezone bilo bi upitno koliko je produktivan za cijeli kolektiv najviše zbog odnosa otac/sin.
                  Sa ovakvim partijama to čak nije ni upitno. Njemu jednostavno nedostaje kvalitet za igre sa vrha ABA tabele.

                  Comment


                  • Jedino sto se uvazava po meni ali i Covicu..jeste Pionir..Lepo vama sto idete i sto vam smeta FC..krenete da zvizdite ili negudujete..Na forumu so vec culi sto puta ovu pricu...i slep vidi da on nije za ozbiljnu kosarku..sta vise blamiramo se po Evropi sto ga uopste vodimo i igra utakmice...Tomic ne moze biti dobar trener samo to da uzmes kao kriterijum..nijedan ozbiljan trener to ne bi prihvatio..

                    Igramo dobro, ali stranci su nam sve i svja..domaci igraci marginalizovani ..cova i laza sa najmanje talenta i mogucnosti za napredak su nam glavni domaci igraci...Dobric je progirao i malo uhvatila muka Tomica sto Baron ne moze 30+

                    Ojo,Regland, Zirbes, Faje i Stratos uz Barona nose tim..ostali su tu da popune broj..Ipak do sada imamo dolicne rezultate, videcemo dalje sta i kako..za sada smo osvojili samo Septembar i Oktobar...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Jedino sto se uvazava po meni ali i Covicu..jeste Pionir..Lepo vama sto idete i sto vam smeta FC..krenete da zvizdite ili negudujete..Na forumu so vec culi sto puta ovu pricu...i slep vidi da on nije za ozbiljnu kosarku..sta vise blamiramo se po Evropi sto ga uopste vodimo i igra utakmice...Tomic ne moze biti dobar trener samo to da uzmes kao kriterijum..nijedan ozbiljan trener to ne bi prihvatio..

                      Igramo dobro, ali stranci su nam sve i svja..domaci igraci marginalizovani ..cova i laza sa najmanje talenta i mogucnosti za napredak su nam glavni domaci igraci...Dobric je progirao i malo uhvatila muka Tomica sto Baron ne moze 30+

                      Ojo,Regland, Zirbes, Faje i Stratos uz Barona nose tim..ostali su tu da popune broj..Ipak do sada imamo dolicne rezultate, videcemo dalje sta i kako..za sada smo osvojili samo Septembar i Oktobar...
                      Kakav stav je zauzela ona tvoja fb stranica po pitanju Filipa Covica?

                      Comment


                      • Originally posted by Antona View Post
                        Kakav stav je zauzela ona tvoja fb stranica po pitanju Filipa Covica?
                        Prvo nije moja stranica. Mladji momci su nastavili rad, njihov stav nije mnogo drugaciji od mog, mislim bar..Sad mi je sezona u jeku posvetio sam se poslu pa nemam vremena..a i ne pisem da ne mracim druge a ni sebe...Meni se gadi trenutna CZ nazalost..dok god je ovako, vise i ne navijam za njih kad igraju,sem ako se kladim na nas ;) Ne mogu da navijam za ovako nesto, sam sebi bi se zgadio...i dao legitimitet svemu ovome..

                        Kad sutnu ovoga, onda se vratim.. te price, nisu oni CZ, oni dodju i prodju, su smesne..To dovoljno govori o navijacima i narodu ovde generalno...

                        Mada licno mislim da ga forsiraju da bi ga uvalili negde na polusezoni...i onda uzeli nekog drugog...bar se nadam..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Zanimljivo mi čitati vaša prepucavanja i razne duhovite prepiske. I mogu da kažem da je isto sa obe strane brda. I vi kao i mi ste do granice bola razmaženi i ne prihvatate nikakvu alibi priču. Broje se samo pobede. Za neuspeh nema mesta niti sme biti.
                          Početak sezone odličan za vas. u regionu nenadjebivi sa sigurnih 7-0. U EC držite čvrsto stvari na svoju vodenicu. Nema niti jedan razlog za paniku jer će tim sigurno rasti kako vreme odmiče. Trebaće vremena brojnim novajlijama da uđu 100% u ritam, aklimatizuju se i opuste ne bi li igre, za vas zajebane, bile još ubedljivije.
                          Sin ba-be, bilo ko to bio, uvek će biti pod posebnom lupom navijača, javnosti... Svaka njegova prodana lopta, omašeni šut biće negativno sankcionisana pričama da je u sastavu zbog očeve moći. Što može biti tako, i ne mora.
                          Ne verujem kako vam je glavni gorući problem samo mali Fića. I ako smatram da je početak sezone i više nego zadovoljavajuć uvek će biti osoba koji će težiti višem i koji će svaki neuspeh tragično doživljavati.
                          Slično je bilo i na našoj strani. I dalje je. Mnogi se još nisu oporavili od Nolana Smita i dalje Partizan tretiraju kao nekadašnju silu pa svaku izgubljenu tekmu udaraju negativno iz sve snage.
                          Druze, samo cu te podsetiti na KK Buducnost i njihovih bese li 10-0 na pocetku sezone. Bili su prvi i onda u polufinalu izgubili od Mege. Sustina je, postoji opasna falinka u konceptu, a to je:

                          3 kreativna igraca koji mogu nesto sa loptom. Jedan od njih je plej visok 1.83, drugi bek visok 1.88, treci je tatin sin visok 1.78. Dva igraca koja takodje umeju sa loptom (bar bi u teoriji to mogli) su na tribinama, Radanov sluzi da coskari.

                          To ubija ne samo napad, ni odbranu ne mozemo da igramo kako treba, a jos kad trener upari plejeve.

                          Niko se ne zali na rupu na 4, niko na Lazu koji bazen ne moze da pogodi, niko ne kaze da vise nemamo Millere, Bobije, da nemamo granitnu odbranu. Samo isticemo da sami sebi pucamo u nogu sa zamisljenim konceptom.

                          Posao strucnog staba je da svoj maksimum, pa ako je to polufinale ABA lige, neka bude to. Isto to je i posao predsednika kluba, igraca, pa i drugih ucesnika meca - sudija, itd.

                          Sto se Partizana tice, vas je problem drugi - danas skrpite neki roster za 6. mesto, onda u sred sezone dodju pare pa se ciljevi kompletno menjaju. I to iz sezone u sezonu. Ko bi sa tim bio zadovoljan? Nemate ni dugorocan ni kratkorocan plan. Videcemo i da li Trinchi ostaje u slucaju neuspesne sezone.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • http://kosarka.hotsport.rs/2018/11/1...istika-anketa/

                            Bogme slaba vajda od zamene.... ajte pa glasajte.

                            Comment


                            • ,,A stara izreka kaže – tim koji pobeđuje ne bi trebalo menjati.
                              Bar ne dok ne bude neke preke potrebe za tim."

                              Strahinja znae.

                              Comment


                              • Slazem se sa Blondijem, ovaj start moze samo da zavarava, videli smo u Ulmu kad nam pritisnu Reglanda ili kad on nije u igri, mozemo imati i 22-0 ali plej of je najvazniji.

                                Comment

                                Working...
                                X