Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Smirite tenzije.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Covic senior je uradio dosta dobrih stvari za klub, i svaka mu cast na tome.
      Ovo sto je uradio sa midzetom je prevrsilo svaku meru.
      Nije samo stvar u nepotizmu, vec i u nacinu na koji je sve ovo odradio, bez ikakve objave, dok je malo govance davalo izjave kako je spreman za narednu sezonu, a nidje objava potipisivanja ugovora.
      Sto se mene tice, ako ne vrati EL ove godine, neka se zajedno sa govancetom tornja u zeleznik.

      Comment


      • Originally posted by la haine View Post
        Agresivno skrećem pažnju drugom forumašu sa statistikom sa meča, ti si komedija. I zamisli nisam te ništa pitao.


        Samo ti skrecem paznju zasto neces moci da racunas na zastitu moderacije kad ti neko napise da si svedok ili bot. Ja ce cesto ne slazem ovde sa mnogim forumasima i u zaru borbe se i posvadjamo, ali obzirom da se radi o dobrim momcima i korektnim forumasima brzo ispeglamo nesuglasice, padne i izvinje je ako je bilo grubih reci i teramo dalje. To za tebe ne vazi jer nisi nista od navedenov, cak suprotno.
        Ovaj tvoj komentar koji sam sada citirao je tvoj trade mark obracanja drugim forumasima, i koliko je licemerno i glupo da kao takav kmecis kod moderacije. Ako si vec bezobrazan, cepaj po drugima, izvrsavaj svoju misiju ali barem nemoj da slinis kod moderacije

        Comment


        • Tomić se oko Filipa ništa ne pita. Njegov angažman je podrazumevao i Filipa u paketu. Uzmi ili ostavi.
          Što se tiče prcanja, pogrešno si usmerio žaoku. Mi nismo bitni, mi koji pišemo ovde. Bitna je Zvezda, da osvoji ABA i dogura što dalje u EC. Sa Filipom i ovom ulogom drugog pleja, mi ćemo se raspadati protiv agresivnih ekipa koji imaju određeni kvalitet.
          Ako već moramo da trpimo Raglanda i njegovih 183cm (plaćen solidno i ima kvalitet), ne vidim ni jedan košarkaški razlog zašto njegov back up treba da bude igrač od 178cm, limitiranog kvaliteta i fizikalija. Kako god da se zove i preziva.
          Mi za sada nemamo potencijal da kompenzujemo obojicu "kratkih" na pleju, a kada dodamo i Barona koji je ispod 190cm i Lazu kao startnu, undersized trojku, naša spoljna linija je niska i za rukomet, da ne spominjem košarku.

          Comment


          • Originally posted by madafaka73 View Post
            Tomić se oko Filipa ništa ne pita. Njegov angažman je podrazumevao i Filipa u paketu. Uzmi ili ostavi.
            Što se tiče prcanja, pogrešno si usmerio žaoku. Mi nismo bitni, mi koji pišemo ovde. Bitna je Zvezda, da osvoji ABA i dogura što dalje u EC. Sa Filipom i ovom ulogom drugog pleja, mi ćemo se raspadati protiv agresivnih ekipa koji imaju određeni kvalitet.
            Ako već moramo da trpimo Raglanda i njegovih 183cm (plaćen solidno i ima kvalitet), ne vidim ni jedan košarkaški razlog zašto njegov back up treba da bude igrač od 178cm, limitiranog kvaliteta i fizikalija. Kako god da se zove i preziva.
            Mi za sada nemamo potencijal da kompenzujemo obojicu "kratkih" na pleju, a kada dodamo i Barona koji je ispod 190cm i Lazu kao startnu, undersized trojku, naša spoljna linija je niska i za rukomet, da ne spominjem košarku.
            Filip ima 174 ili 175 u patikama.

            Comment


            • Tomicevo ponasanje na konferencijama mi se uopste ne dopada. Jeste da je dobio neka nebulozna pitanja od Rajka, ali to nije razlog za onako bahato, neiskreno, i sarkasticno davanje odgovora. Nema duha covek uopste, i pitam se kako to utice na tim, i kako ce uticati kada dodju stani pani utakmice u plej ofu.

              Comment


              • ...sine Filipe, el moraju baš te fore iza leđa? jer ako mora, onda ništa...kao i do sada.

                ,,...show must go on!" ...u bekgraundu tužne akrobate, dva džajanta i rubber man.

                Zapišavaće ovim majmunisanjem svaku našu odrađenu seriju...a u prekidima tražiti od kolega pozdrav dok im deli savete kako da poprave odbranu...hipokrizija 1/1.
                Nebitno koliko ima poena, procente...trener na kraju tekme treba
                jer nema tog indexa bandažiranog za ovo besramno iživljavanje nad ,,svojima".
                Najtužnije po nas je što Filip misli da je sinoć terao šegu sa Olimpijom.

                Tomić i do sada nije imao zamerki na njegovu igru i ponašanje,
                tako da sumnjam da je Filipova mix-tape za sirotinju, naudila tom rejtingu.
                Očigledno je ,,Must have - Filip Čović u dvanajs. Tačka." poodavno overen i zaveden, jer Tomić nije veverica da ovo priušti nama i sebi u debitantskoj sezoni a da nije pročitao i sitna slova dole levo od pečata.
                Jebi ga...pogreši čovek.
                Last edited by Wingwalker; 11-11-18, 12:35.

                Comment


                • Kada isece nokte na nogama ima 173.

                  Comment


                  • Zanimljivo mi čitati vaša prepucavanja i razne duhovite prepiske. I mogu da kažem da je isto sa obe strane brda. I vi kao i mi ste do granice bola razmaženi i ne prihvatate nikakvu alibi priču. Broje se samo pobede. Za neuspeh nema mesta niti sme biti.
                    Početak sezone odličan za vas. u regionu nenadjebivi sa sigurnih 7-0. U EC držite čvrsto stvari na svoju vodenicu. Nema niti jedan razlog za paniku jer će tim sigurno rasti kako vreme odmiče. Trebaće vremena brojnim novajlijama da uđu 100% u ritam, aklimatizuju se i opuste ne bi li igre, za vas zajebane, bile još ubedljivije.
                    Sin ba-be, bilo ko to bio, uvek će biti pod posebnom lupom navijača, javnosti... Svaka njegova prodana lopta, omašeni šut biće negativno sankcionisana pričama da je u sastavu zbog očeve moći. Što može biti tako, i ne mora.
                    Ne verujem kako vam je glavni gorući problem samo mali Fića. I ako smatram da je početak sezone i više nego zadovoljavajuć uvek će biti osoba koji će težiti višem i koji će svaki neuspeh tragično doživljavati.
                    Slično je bilo i na našoj strani. I dalje je. Mnogi se još nisu oporavili od Nolana Smita i dalje Partizan tretiraju kao nekadašnju silu pa svaku izgubljenu tekmu udaraju negativno iz sve snage.

                    Comment


                    • Jimi22 i la Haine - odmorite 24h i potrazmislite doobro o ponasanju i medjusobnoj komunikaciji.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                        Reglendova igra je reakcija na svoju zamenu. Kad vidi ko ga menja, zna da ne mora da se cima.
                        Čekaj malo , jel si ozbiljan ili zajebavaš? Čovek je profesionalac a ne basketaš u kraju

                        Niko , aii bukvalno niko , nije bio za to da Filip igra u kkcz.

                        Ali ovo izdrkavanje po Filipu za sve i svašta , takmičenje u tome ko će odvratniji epitet da pronađe , prelazi svaku meru [emoji34]

                        Čak i kad ništa ne zasere nego čak i odigra dobro kao protiv Cedevite , nađe se neki pamatnjaković da ga opljune jer jbg , čuvao ga Pulen .Ko je gledao utakmicu , zna da to nema veze.
                        Morate da odlučite da li kkcz ima dobrog trenera koji zna šta radi ili je nečija marioneta?


                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Čekaj malo , jel si ozbiljan ili zajebavaš? Čovek je profesionalac a ne basketaš u kraju

                          Niko , aii bukvalno niko , nije bio za to da Filip igra u kkcz.

                          Ali ovo izdrkavanje po Filipu za sve i svašta , takmičenje u tome ko će odvratniji epitet da pronađe , prelazi svaku meru [emoji34]

                          Čak i kad ništa ne zasere nego čak i odigra dobro kao protiv Cedevite , nađe se neki pamatnjaković da ga opljune jer jbg , čuvao ga Pulen .Ko je gledao utakmicu , zna da to nema veze.
                          Morate da odlučite da li kkcz ima dobrog trenera koji zna šta radi ili je nečija marioneta?


                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Na pitanje oko svrsishodnosti Juniora u timu je najbolji komentar i odgovor na sve dao madafaka73, više od toga ne bih imao da dodam i to nije pljuvnje nego razumna kritika i realna procena.

                          "Ako već moramo da trpimo Raglanda i njegovih 183cm (plaćen solidno i ima kvalitet), ne vidim ni jedan košarkaški razlog zašto njegov back up treba da bude igrač od 178cm, limitiranog kvaliteta i fizikalija. Kako god da se zove i preziva.
                          Mi za sada nemamo potencijal da kompenzujemo obojicu "kratkih" na pleju, a kada dodamo i Barona koji je ispod 190cm i Lazu kao startnu, undersized trojku, naša spoljna linija je niska i za rukomet, da ne spominjem košarku.
                          "
                          Last edited by nebitan; 11-11-18, 12:06.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Jedini razlog igranja Filipa u Zvezdi je to sto je Covicev sin.
                            Kada by se cenili kosarkaski kvaliteti on bi igrao basket ispred zgrade a ne u drugom po kvalitetu takmicenju u kosarci. Covek koji van tatinih timova nije u stanju da se pomeri. Njegovo izdrkavanje godinama trpimo u FMPu pa sad moramo I u Zvezdi.
                            On je klasican primer bahatosti, nepotizma u Srbiji. Tatin sin koji je zahvaljujuci ocu I nicemu drugog tu de jeste.
                            Jedan Nenadic koji je krvavim radom dosao do Zvezde ne moze na terenu da bi tatin sin mogao da igra.
                            I treba Radanov, Davidovac, Nenadic koliko sutra da tuze klub I odu pa neka igra ovaj isprdak.
                            Covek koji sutira 16% za 3, 25% za dva u EC.
                            Jedan je Radonjic Dejan. Nije dozvoljavao ovako nesto. Zato je od strane tate proglasen za NEPRIJATELJA.

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • .. tačno moramo s' vremena na vreme da ponavljamo 'štovanom pučanstvu zašto kritikujemo bivstvovanje tatinog zdepastog prdeža u ekipi ..

                              .. dani mrmota ..

                              Comment


                              • KK Crvena Zvezda MTS

                                Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Čekaj malo , jel si ozbiljan ili zajebavaš? Čovek je profesionalac a ne basketaš u kraju

                                Niko , aii bukvalno niko , nije bio za to da Filip igra u kkcz.

                                Ali ovo izdrkavanje po Filipu za sve i svašta , takmičenje u tome ko će odvratniji epitet da pronađe , prelazi svaku meru [emoji34]

                                Čak i kad ništa ne zasere nego čak i odigra dobro kao protiv Cedevite , nađe se neki pamatnjaković da ga opljune jer jbg , čuvao ga Pulen .Ko je gledao utakmicu , zna da to nema veze.
                                Morate da odlučite da li kkcz ima dobrog trenera koji zna šta radi ili je nečija marioneta?


                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Zajebavam se, ali nisam ni daleko od ozbiljnosti. Regland je EL kalibar igrača, Filip Čović je sin Nebojše Čovića. Čak ni ti ne verujem da podržavaš igranje malog Čovića u Zvezdi. Regland definitivno ne pruža najbolje partije u poslednje vreme, čak nedopustivo ležerno igra na obe strane parketa, pa makar da znamo da ima kakvu-takvu zamenu, pa da i ne brinemo. Bez zezanja, ovo ne ide na dobro, bez backup pleja. Nemojte da se zavaramo sa 7-0 u ABA. Razvalila nas je neka Breša i neki Ulm. Da nam je sada neki Nejt Volters i da pevamo.

                                Comment

                                Working...
                                X