Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Antona View Post
    Dok je Covic u klubu mi necemo dovoditi bekap pleja.
    Svojevremeno DV zvog Westermana nije hteo/smeo da dovede pravog plejmejkera, mi ne mozemo zbog Covica jr. i Covica Nebojse. Da sam na njihovom mestu doveo bi ovog Nikolica iz Partizana, jako koristan igrac. Naravno, ako su Nenadic, Davidovac i Radanov falicni pa ne mogu da krpe 1.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Filip je očigledno cementiran u 12, čim je krenuo sa ovim luksuziranjem večeras:
      pasovi iza leđa, kroz noge...bez gledanja.
      Ludilo jedno šta radi.
      Last edited by Wingwalker; 11-11-18, 00:34.

      Comment


      • Nikolić je Grobar do koske.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • I za Dangubu se tako pricalo.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Za ovog se ne priča, to jeste, i igra tamo gde želi da bude.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Ponasanje tatinog sina je sramotno. Sinoc na +20 on se ispucava, sutra za tri iako ima samo Berona, pocinje da se ponasa kao da je u cirkusu. Dodavanja iza ledja, 100 promena a vrhunac bezobrazluka je njegovo objasnjenje Barony I Simanic gde su pogresili u odbrani.
              Koji govnar

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Imao 2 šuta za 2p i 4 šuta za 3p od kojih je pogodio 2. LeBron ispucavanje. Jedna izgubljena, 3 asistencije (iz kojih smo generisali minimum 6p po logici), 2 načinjena faula i 4 na njemu. Index 6, +- u plusu 13.

                Comment


                • A evo i cokijevih svedoka, prvobranioca...

                  Comment


                  • Priča o Nenadiću kao nekoj bitnoj figuri u timu kroz ono što on može je jednaka priča o Dejanu Melegu u fudbalu.....trenutno neće, a verevantno i u budućnosti isto tako, biti iskorišćen.

                    Comment


                    • Mene brine Reglendova igra u poslednje vreme. Covic koji je polukosarkas nekad deluje bolje u odbrani od njega.

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post
                        Mene brine Reglendova igra u poslednje vreme. Covic koji je polukosarkas nekad deluje bolje u odbrani od njega.
                        Reglendova igra je reakcija na svoju zamenu. Kad vidi ko ga menja, zna da ne mora da se cima.

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          A evo i cokijevih svedoka, prvobranioca...
                          Kaže se prvobranilac.

                          Hoće li moderacija napokon da radi svoj posao ili će da se pravi kao da se ništa ne dešava, a nakon moje reakcije mene da opominje i banuje?

                          Comment


                          • Hvala na ispravci.
                            Hm, ne znam da li reaguje moderacija na korov koji podrzava nepotizam...

                            Comment


                            • Originally posted by la haine View Post
                              Kaže se prvobranilac.

                              Hoće li moderacija napokon da radi svoj posao ili će da se pravi kao da se ništa ne dešava, a nakon moje reakcije mene da opominje i banuje?
                              Dzaba pozivas moderaciju upomoc jer si ti prvi koji agresivno napada ostale forumase kad nesto negativno napisu o Covicima.
                              Ako ti neko i napise da si svedok ili bot to je zato sto nema drugog objasnjenja za tvoju forumasku misiju. Ti nista drugo i ne pises na forumu osim sto se svadjas sa ostalima i dokazujes da je Fica odlican igrac, jedini mu problem prezime, nema se para za boljeg, dobar za svlacionicu, nece da tuzi kad zakasne plate. Problem je u tebi, ne u ostalim forumasima i ovde i na B92

                              Comment


                              • Agresivno skrećem pažnju drugom forumašu sa statistikom sa meča, ti si komedija. I zamisli nisam te ništa pitao.

                                Comment

                                Working...
                                X