Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ajde, cemu panika...desio se budjav dan i to je to...u narednih 10 meceva dobili bi ih 9...ova ekipa je tukla crnogorce, cedevitu, galatu sa 30 itd...prvi smo u aba...sve je ok, desi se i golden stejtu da pukne

    Comment


    • Ovakav problem koji smo mi imali sinoc(a i u Bresi) nije samo produkt toga sto mnogo toga zavisi od Reglanda, vec i sto imamo jako malo ljudi sa nekim pristojnim ball handlingom u ekipi.
      Pored ovih 12 od sinoc imamo jos dvojicu, ali oni naravno sede na tribinama.
      Ovo je sramota sa Filipom zaista.
      Mislim, ovde je ispisano toliko puta o tome, a taj spodobic je i dalje u timu iz nekog razloga.
      Ristic ocigledno jos nije dorastao zadatku, a u bitnijim mecevima ga gotovo i ne koristimo, te ne vidim razlog da on u tim mecevima bude u 12, i pored svih problema koje zna imati Cirbes.
      Uz to moram naglasiti da bi sigurno drugaciji ishod bio da nam je Ojo bio na parketu u drugom poluvremenu, a pokidao ih je kod nas u Beogradu.
      Ne kazem da bi mi mozda dobili taj mec, ali svakako bi se situacija drugacije odvijala.
      Beron me je pomalo razocarao sinoc i uopste mi se ne svidja kako se snalazi kada se igra agresivno na njemu, a na to mora da se navikava, samo je pitanje da li moze.
      Ja bih u nekim mecevima igrao sa ovih 12.

      Regland, Nenadic
      Davidovac(1,2,3)
      Baron, Dobric
      Lazic, Radanov
      Faye, Perper, Simana
      Cirbes, Ojo

      Mislim da Perper treba biti igrac koji ce kod nas biti 4/3, a ne 3/4.
      U godinama je, a licno mi ne uliva neko poverenje i definitivno mu se mora smanjiti sloboda u napadu koju je dobio iz nekih razloga, a cini mi se da je nije kroz karijeru imao.

      Comment


      • Ovo je nas najjaci tim a sto nije ovo prvih 12 ....nije mi jasno

        Comment


        • Kolaju price, (koje ce se verovatno ispostaviti kao neistinite), da je Davidovac dosao potpuno nespreman na pocetku sezone. A mladjan mora da igra, znaci i Nenadic out.

          Comment


          • Moramo priznati da nam je raspored u ABA ligi isao na ruku. Jedino gostovanje u Podgorici do sada van BGa. Vec protiv Olimpije imacemo odgovor na mnoga pitanja a vezano za nasu igru na gostovanjima.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Pokazace momci reakciju, ubedjen sam.
              Posle 2 kuci, Monako i Mornar.
              Bice interesantno videti Mornara sa novim igracima u Pioniru.

              Comment


              • Nas su ugazile ekipe Brese i Ulma, znaci opusteno mogu u gostima da nas dobiju i:

                Mega, Olimpija, Mornar, Partizan, Cedevita i Igokea (ako se pojaca).

                Vrlo je bitno da odbranimo domaci teren i eventualno napadnemo Cedu i KKP u gostima i probamo da ih izbacimo (jedne od njih) iz PO. Imamo i FMP za to.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Tesko da ce plej of proci bez Partizana i Cedevite, tesko gostovanje Olimpiji koja trazi reakciju nakon loseg starta, ali mnogo ce zavisiti dal im igra Begic.

                  Comment


                  • Košarkaški klub i E-sport tim Crvena zvezda pozvali su navijače da se prijave na veliki turnir u video igri "NBA 2K19"
                    Svi igrači popularne video igrice takmičiće se za vredne nagrade protiv prvotimaca istoimenog kluba.

                    Turnir će se održati 12. i 13. novembra u atrijumu Tržnog centra "Delta siti".

                    Tokom dva dana takmičenja virtuelni košarkaši će se na konzolama "Sony PlayStation" međusobno boriti za titulu najboljeg, dok će prvog dana turnira imati takođe priliku da ;odigraju video partiju protiv prvotimaca Crvene zvezde.

                    Za tri najbolja učesnika predviđene su vredne nagrade koje će uručiti prvotimci Crvene zvezde.

                    Prijavljivanje takmičara traje do nedelje 11. novembra na info pultu "Delta sitija" ili na telefone 011/220-36-24 i 065/220-36-00.

                    Comment


                    • pa naravno da u gostima moze da nas dobije dosta ekipa. ova zvezda niti je najskuplja niti najkvalitetnija u aba ligi, ali je vrlo solidno skockana za taj nivo takmicenja i postizemo dobre rezultate. ja se samo plasim da je ovo nas plafon. bitno je da u maju i junu budemo pravi. ovo je jedan solidan evrokup tim i nista vise od toga sto ne znaci da se ovaj tim ne moze dokpati titule u abi. po meni su u cetiri vidjeni cedevita, buducnost i partizan

                      Comment


                      • Markovic danas nije igrao.
                        Mi ako bilo sta zelimo da postignemo, moramo dovesti jos 2 igraca. 1 i 4/5 .

                        Comment


                        • Originally posted by NateHuffman View Post
                          pa naravno da u gostima moze da nas dobije dosta ekipa. ova zvezda niti je najskuplja niti najkvalitetnija u aba ligi, ali je vrlo solidno skockana za taj nivo takmicenja i postizemo dobre rezultate. ja se samo plasim da je ovo nas plafon. bitno je da u maju i junu budemo pravi. ovo je jedan solidan evrokup tim i nista vise od toga sto ne znaci da se ovaj tim ne moze dokpati titule u abi. po meni su u cetiri vidjeni cedevita, buducnost i partizan
                          Tesko da ce u 4 i Partizan i Cedevita. MMW i nemoj da nisam cuo "bio si u pravu" kada se bude ispostavilo da je tako.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Originally posted by Drakarys View Post
                            Markovic danas nije igrao.
                            Mi ako bilo sta zelimo da postignemo, moramo dovesti jos 2 igraca. 1 i 4/5 .
                            Gde je i sta radi Milko Bjelica?

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              Gde je i sta radi Milko Bjelica?

                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post
                                Gde je i sta radi Milko Bjelica?
                                U Japanu je kod Luke Pavicevica.
                                On i Stratos bi se sjajno uklopili.
                                Sve sto nam fali je jos jedan mrtvi belac hehe. Leshina

                                Comment

                                Working...
                                X