Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka cast Ognjene Dobricu.

    Comment


    • Ovakve ekipe kao što je Ulm se ne dobijajau run`n`gun košarkom.
      Ali kapiram da smo već od pola treće počeli da igramo za publiku.
      Regland je uništio meč svojom nesposobnošću da kontroliše ritam meča i gomilom pogrešnih odluka koje je donosio. A alternative nema.
      Zavarala je nas ABA liga, posebno onaj meč u Podgorici, jer nam Budućnost odgovara po kompoziciji rostera. Da se ne lažemo, nema ni mnogo kvaliteta u ovoj ligi, zato smo i dalje bez poraza. Već protiv Partizana ćemo imati velike probleme sa Gegićem i Nikolićem koji će udaviti naša dva spoljna startera.
      Ovde bode oči i koliko nismo uspeli da bacimo akcenat na centre, Ulm nas je probio i ovde i u Beogradu. Šta je sa Ojom? Koliko sam video nije ulazio posle onog pada na parket.

      Comment


      • Dosta Sam gledao

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Uzasno, negledljivo. Prosle sezone su nas bar cepali evroligasi, a sad neka boranija... Opet rizikujemo sezonu ako se ne otvorimo za drugog organizatora igre posto Regland sigurno ne moze sam da izgura sezonu..

          Comment


          • Kuzmanovic zadovoljan samo Covicevom igrom. Vise nego zadovoljan

            Comment


            • Najbolji igrač na ovom meču nas prodao na kraju, kad smo mogli da uhvatimo priključak.

              Comment


              • prva bacanja u EC za Lazu...ladno smo čovek manje u napadu sa njim u prvoj petorci.
                Alimpie stručnjak bi i čekić pokvario.
                Last edited by Wingwalker; 07-11-18, 20:19.

                Comment


                • Šteta što Dobrićevi saigrači nisu došli na utakmicu. Mislim da je više nego očigledno da nam je za neki veći domet sem rezervnog pleja potreban igrač na 4-5 ili 5-4 poziciji.

                  Comment


                  • .. treba odbraniti beogradskih +15 ..

                    edit: mJok
                    Last edited by salelesa; 07-11-18, 20:26.

                    Comment


                    • Ne mogu da ukapiram ovoliki izostanak Davidovca iz rostera. Osim ako nije neka povreda. On bi nam dao koliko-toliko kontrolu lopte, a ume dečko i da "stane" na istu, ume i da uhvati skok (sa kojim kuburimo od početka sezone), ume i da ubaci koji poen. Ako je već Radanov ispred njega u izboru, neka bar pusti Aleksu da igra.

                      Comment


                      • prodo nas i Monako...

                        Comment


                        • Ali kakvo sramotno izdanje Berona, kuku & lele. Neverovatna arognatnost i bezobrazluk na osnovu ničega.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by madafaka73 View Post
                            Ne mogu da ukapiram ovoliki izostanak Davidovca iz rostera. Osim ako nije neka povreda. On bi nam dao koliko-toliko kontrolu lopte, a ume dečko i da "stane" na istu, ume i da uhvati skok (sa kojim kuburimo od početka sezone), ume i da ubaci koji poen. Ako je već Radanov ispred njega u izboru, neka bar pusti Aleksu da igra.
                            Ja bih više voleo da sam video Nenadića u 12. Nekako bi se pre uklopio u ovu antikošarku danas, nego Davidovac.

                            Comment


                            • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                              Ja bih više voleo da sam video Nenadića u 12. Nekako bi se pre uklopio u ovu antikošarku danas, nego Davidovac.
                              Nenadić već sedmu utakmicu u nizu ima samo jedan problem...slabu vidljivost.

                              Comment


                              • Dobro, desi se kanal s vremena na vrijeme, neygodan je Ulm ako im je vece a jeste im bilo + smo mi jako doprinjeli tome da igraju brze i da se raspucaju. Ok, nista strasno, znaju nam se mane, nismo ih sakrili. Pohvale za Dobrica i za Fayea (na energiju), neka ovo bude nauk! Nema opustanja, neka se u januaru desi doselekcija ili mozemo slobodno da se navikavamo na nivo EK.

                                Comment

                                Working...
                                X