Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Može Zvezda okrenuti ovo. Slažete se da Regland i Beron ne mogu gore od ovog, ako ubace nešto spolja može se itekako zakuvati.
    Ako je Ulm ovoliko napravio razliku što ne bi Zvezda vratila istom merom.

    Comment


    • Evo link

      http://sportingtv.ru/page/sport-klub-1.html

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Zato sto sam ja imao poteskoca a mislio sam da znam pa rekoh mozda nije jednostavno a da ti objasnim ne znam.
        Blam me da ti kažem da sam IT u firmi, a n'umem da nađem dobar stream.
        A i bolje da nisam ni pitao, kako igramo večeras.

        Comment


        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
          Blam me da ti kažem da sam IT u firmi, a n'umem da nađem dobar stream.
          A i bolje da nisam ni pitao, kako igramo večeras.
          Imas gore solidan link

          Comment


          • Zato sto su nam dvije udarne igle potpuno van ritma, zato sto smo visoki i ne stizemo p&p da zatvorimo na vrijeme a ako ga i zatvorimo, obicno smo van balansa pa nam prodju u reket uz faul-kos.
            Jos jedna stvar Zirbes-Ojo, ako kasnite na blokiranje suta, nemojte skakati u prazno prema igracu vec idite na skok! Ovako kad promase imaju off da poprave

            Comment


            • Pročitani smo kao lektira nakon Breše i Ulma (kako god ovo da završimo).
              Čoki, nalazi nekog Marko Jarić pleja dok Andora i Andrea ne prepišu ovu zaebanciu.

              Neverovatno koliko se pogase i Faje i Beron kada Reglend zabaguje...ali nula efort.
              Last edited by Wingwalker; 07-11-18, 19:37.

              Comment


              • Ne znam koliko će još trebati Tomiću da skapira da Baron NE MOŽE DA IGRA PLEJA. Ni primarnog, ni sekundarnog, ni pomoćnog, nikakavog. Čovek je sa loptom van 8m od koša igrač više za protivnika koji im lepo otvara kontre. Dajte ljudi pleja, nemojte da se zajebavate više, pa da krpimo za početak najveću rupu. Na žalost, ne i jedinu, ali od nečega mora da se krene.

                Comment


                • Mislima smo u Ljubljani.

                  Comment


                  • Jbt Beron Mileru brani prodor u levu stranu, usmerava ga u desno . Voimjaoca

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Ako je bilo sumnje da bez jos jednog pleja mozemo da iznesemo sezonu, veceras je bila pokazna vezba kako cemo izgledati svaki put kad Reglend nije u elementu.

                      Comment


                      • Kosarkaski najnepismeniji kosarkas je Lazic. Koliko covek ne znam nista sa loptom.

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Reglend promašuje bacanje, Lazić zicer, Beron baca loptu daleko od Fajea... Ne očekujem manje od 20 razlike. Amateri na parketu.

                          Comment


                          • .. brutalnih 24 indeksnih poena Ognjena za 13 minuta!

                            Milane, ne vraćaj Bilija, davaj Aleksu ..

                            .. i tako kažete, trebaju nam 3 centra u rosteru ?! Upravo brat Muhamed igra na toj poziciji ..
                            Last edited by salelesa; 07-11-18, 19:53.

                            Comment


                            • Marginalizovati Lazica sto pre, gurati Dobrica. Pocinjati tekme sa Odzom. Plej podhitno.

                              Plejbuk, jebem li ga... Ako misli da je ovo dovoljno za ozbiljnu kosarku, nema tih igraca koji ce nas spasiti protiv ozbiljnih ekipa...

                              Comment


                              • Ovo je sramota.
                                70 poena za 3 cetvrtine a mi izlazimo iz bonusa na 7 sekundi do kraja trece?????????


                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X