Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imamo mi naseg belog DJ Coopera. Nastavljamo u istom tempu, dva nezgodna gostovanja u Ulmu i Ljubljani, cilj su dve pobede.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Misliš idemo dalje za iste pare ?

      Comment


      • To se podrazumeva.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Olimpija ne bi trebalo da bude nezgodno gostovanje, poslednji su. Ulm moze da bude potencijalni kiks.

          Comment


          • Mogli bi malo Davidovac i Nenadic u 12.

            Comment


            • To će Tomić da odluči.

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                Mogli bi malo Davidovac i Nenadic u 12.
                ...koji Nenadić ?

                Comment


                • Originally posted by Дијаз View Post
                  Olimpija ne bi trebalo da bude nezgodno gostovanje, poslednji su. Ulm moze da bude potencijalni kiks.
                  Ne znam sta si gledao i koju tabelu, poslednja je Krka, Olimpija je 7.

                  Originally posted by Storm View Post
                  Mogli bi malo Davidovac i Nenadic u 12.
                  Taman da se Dobric i Radanov malo odmore.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Sta ce nam 3 centra u rotaciji kada uglavnom igramo sa dva? Mislim da je samo na jednoj ili dve utakmice svoj trojici dao sansu.
                    Po meni treba da stalno rotira 2 od 3 centra u prvih 12, i tako da jednog stalno odmara. Nema potrebe i Zirbes i Odzo da budu u 12 u slabijim ABA utakmicama.

                    Nenadic bi morao u 12....to mi je neshvatljivo da ga kulira.
                    Last edited by mmajstor; 06-11-18, 09:01.

                    Comment


                    • Nenadić je jedino dobio pravu šansu u 1/2 Super kupa i odigao je sasvim dobro, više nego dobro.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Sta ce nam 3 centra u rotaciji kada uglavnom igramo sa dva? Mislim da je samo na jednoj ili dve utakmice svoj trojici dao sansu.
                        Po meni treba da stalno rotira 2 od 3 centra u prvih 12, i tako da jednog stalno odmara. Nema potrebe i Zirbes i Odzo da budu u 12 u slabijim ABA utakmicama.

                        Nenadic bi morao u 12....to mi je neshvatljivo da ga kulira.
                        Uh kako bih te iskritikovao sada ali iz postovanja cu napisati samo da se ne slazem.

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Uh kako bih te iskritikovao sada ali iz postovanja cu napisati samo da se ne slazem.

                          Comment


                          • Umesto koga nenadic? Po cemu je on to zasluzio vise od dobrica ili davidovca? Nenadic nije plej. Meni je zalije za davidovca koji se pokazao kao decko koji ima mozak i muda kad treba

                            Comment


                            • Originally posted by NateHuffman View Post
                              Umesto koga nenadic? Po cemu je on to zasluzio vise od dobrica ili davidovca?
                              Zasluzio je da mu se pruzi sansa pa da vidimo koliko moze.
                              Inace, ne znam ni sto su ga onda potpisivali...ako je to sto je vec licitirano da se minira neko drugi, onda je to stvarno bezveze da tako kanalimo igrace.
                              Posle Reglanda on ima najbolji ulaz i brzinu sto ce nam biti neophodno u odredjenim trenucima kada zagusti...

                              Comment


                              • Ne treba da se "suše" Majka & Ojo, ali bi mogao eventualno Ristić osloboditi 1 mesto, jer uglavnom igra minut/dva u garbage time-u..

                                Comment

                                Working...
                                X