Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ivica14 View Post
    na koju foru su pregovori sa markovicem kad covek tamo igra 20min? ja reko ne igra pa okej, al on igra jbt
    Mozda smo zato i "zainteresovani", zato sto su izrazito male sanse da ga dovedemo. Pa onda kada ne uspemo da dovedemo Pefija, a on je eto jedini domaci koji je dobar, onda nam ostaju samo stranci... A njih vec imamo previse, a pritom nemamo ni para. Mislim da se onda resenje samo namece, ili je bolje receno vec nametnuto.

    Comment


    • Tomić još uvek ima u rukama igru koja dozvoljava hendikep minutaže namenjene da se Filip malo izigra, ali kada naiđemo opet na prvi tim sa nešto jačom spoljnom linijom...neće ga biti na terenu.
      Zato dovodimo isključivo stranog pleja da ne rušimo urbanu legendu o nepostojanju boljeg domaćeg bekapa od Juniora - 5 godina kaljenog za ovu misiju u FMP-u.

      Ali kada se upali svetlo, u stvarnosti...sa Filipom se ne juri rezultat i ne čuva prednost manja od 25 poena.
      Real garbage time Half-Man Show.
      Last edited by Wingwalker; 03-11-18, 00:14.

      Comment


      • Kako cemo danas braco? Hoce li pasti neko skolovanje na 30ak razlike ili ce tamnoputi Covic iz Zagreba da nam se natrpa preko Laze i koliko je to realno? Sokici tvrde da su umorni od puta, noseni hrkljus pobjedom protiv Buducnosti mogu pokusati da nas ugroze ali mislim da smo nabrijani maximalno da ih stavimo na svoje mjesto. Divan dan za otici na utakmicu, vrijeme idealno pa ocekujem pun Pionir. Nek nam je sa srecom i da Zirbes procvjeta protiv Stipanovica.

        Comment


        • Jaci smo trenutno prilicno, ukoliko pristup bude bar upola od Galate ocekujem jos jednu 10+ partiju. Na centrima smo apsolutno dominantni.
          Valjalo bi da navijaci to isprate u pristojnom broju
          Kako umorni od puta, ako sam ja dobro razumeo oni su od srede u BGD?!?!

          Comment


          • Pametno i skoncetrisano odigrati u napadu i odbrani. Dominanti smo na centtorskoj poziciji. Pobeda nebi trebala da dodje u pitanje.

            Comment


            • Originally posted by Ivan9 View Post
              Jaci smo trenutno prilicno, ukoliko pristup bude bar upola od Galate ocekujem jos jednu 10+ partiju. Na centrima smo apsolutno dominantni.
              Valjalo bi da navijaci to isprate u pristojnom broju
              Kako umorni od puta, ako sam ja dobro razumeo oni su od srede u BGD?!?!
              Od četvrtka su u BG jači za Pulena , kome i ne treba neko posebno uigravanje s obzirom na njegov stil igre.
              Vrlo teška utakmica nas čeka ali verujem u Tomića i igrače.
              Bilo bi lepo da cigani prepoznaju koliko igračima znači podrška punog Pionira ali bojim se da od toga nema ništa
              Što bi rekao Manny , biće 2-3 k(možda malo više)onih koji su i onako stalno tu.


              https://twitter.com/DjBodiroga/statu...17926314905600


              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
              Last edited by Samo Zvezda; 03-11-18, 14:19.

              Comment


              • Laganih 20+ uz sjajnu Fickovu statistiku i alley-oop-ove za Fayea i Ojoa.

                Comment


                • Stipanović koga očekuje najteži zadatak već duže pegla brutalnu minutažu što sa njegovih 120kg ostavlja danak prvenstveno u mobilnosti i koncentraciji. On nedostatak finese i tehnike nadoknađuje izuzetnim zalaganjem a to zahteva pozamašnu količinu kisika.
                  Spoljna linija im nije dovoljno ni kvalitetna ni uigrana da bi mogli da spreče šuterske serije.

                  Igramo kući...doviđenja prijatno.
                  Last edited by Wingwalker; 03-11-18, 18:10.

                  Comment


                  • Ovo su utakmice u kojima Filip treba da pokaze od cega je sazdan!
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by Wingwalker View Post
                      Stipanović koga očekuje najteži zadatak već duže pegla brutalnu minutažu što sa njegovih 120kg ostavlja danak prvenstveno u mobilnosti i koncentraciji. On nedostatak finese i tehnike nadoknađuje izuzetnim zalaganjem a to zahteva pozamašnu količinu kisika.
                      Spoljna linija im nije dovoljno ni kvalitetna ni uigrana da bi mogli da spreče šuterske serije.

                      Igramo kući...doviđenja prijatno.
                      Objasnio!

                      Comment


                      • Standardnih 12...

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Sta je ovo... poluprazne tribine?

                          Comment


                          • Izlazi Laza iz igre, Tomic mu stisce ruku a ovaj "Znam, znam" (gdje je zajebo) pusta ga

                            Comment


                            • Pulen straha ne poznaje.

                              Comment


                              • Mali vrag se poigrava, publika u transu.

                                Comment

                                Working...
                                X