Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skoro smo imali raspravu oko osvajaca EC i ako bi to bila Zvezda, da li bi osvajac ABA takodje igrao EL pa sam proveo sat vremena cackajuci i nasao sao ovo:

    16.6. EuroCup Champion
    The EuroCup champion will earn a one year EuroLeague licence for
    the next season, provided that it fulfils the requirements
    established in the EuroLeague Bylaws and any subsequent
    modifications thereto, except in the event that the EuroLeague
    champion of the same season does not hold a licence to participate
    in the EuroLeague. In this case the EuroCup champion will qualify to
    play the EuroCup for the next season.


    Sto znaci, ako bi neki klub bez licence osvojio EL, osvajac EC ne bi imao momentalno mjesto u EL vec bi samo stekao pravo da ponovo nastupa u EC ( ako bi Gran KAnarija osvojila EL a mi EC, popusili bi), dakle ABA je keva! Ali opet ostaje nejasno mogu li dva kluba iz ABA biti ucesnici EL (trebalo bi da moze).

    Comment


    • pa koja je verovatnoca da neko bez licence osvoji evroligu?

      2 kluba iz aba mogu ako 1 uzme evrokup a 2 aba.... ako bi to bio isti tim, njihovo je diskreciono pravo da li ce pozvati drugoplasiranog ili nece.
      Last edited by mmajstor; 01-11-18, 19:45.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        pa koja je verovatnoca da neko bez licence osvoji evroligu?

        2 kluba iz aba mogu ako 1 uzme evrokup a 2 aba.... ako bi to bio isti tim, njihovo je diskreciono pravo da li ce pozvati drugoplasiranog ili nece.
        Nema veze, sanse ipak postoje, moguce je, a pogotovo u formatu F4 kad se igra. Tako da, nama je najbitnije da se mi posvetimo ABA a u EC da pokazemo zube svima, a kako igramo i kako ostali igraju, mi smo u trenutnoj formi medju top 3 ekipe, Asvel me iznenadio ponajvise.

        Comment


        • I EC i ABA je bitna. Bez licence sledece sezone su samo 4 ekipe: Khimki, Canaria, Faka i Buducnost, procenite sami kolike su im sanse da osvoje takmicenje. Tako da, ako osvojimo EC i Buducnost ipak trijumfuje u ABA, neka branimo taj EC u tom slucaju!

          Svako takmicenje je podjednako vazno. Videli smo kako je to izgledalo prosle sezone sa blamiranjem na gostovanjima u 2018. godini. Nije bitno dokle cemo dogurati, dok god mozemo reci da smo ucinili sve da prodjemo dalje! Znaci, 1. mesto, pa 1. mesto radi prednosti domaceg terena, pa plasman u polufinale, pa u finale, pa titula.

          Oko Luke, on nije centar, a ne poseduje sut za 3 poena. Dok god je tako on ne moze igrati ni u EC timu. Jedan Mornar ga ne bi uzeo.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • kako bi nam legao ovaj Koponen...ima neke lude kretnje kao Rakoč.
            1,94m...milina.

            Radonjiću... nemoj da te zmija ujede da si ga ter'o preko džombe.
            Last edited by Wingwalker; 02-11-18, 00:40.

            Comment


            • Zanimljiva analiza na mozartu:

              Tejlor Ročesti - (22/44 za dva – 50%; 20/33 za tri – 60,6% u ABA) i (31/48 za dva – 64,5%; 8/24 za tri – 33,3% u EL)
              Džejms Feldin - (26/51 za dva – 50,9%; 16/38 za tri – 42,1% u ABA) i (11/32 za dva – 34,3%; 11/26 za tri – 42,3% u EL)
              Džo Regland - (9/17 za dva – 52,9%; 6/9 za tri – 66,7% u Superkupu) i (17/25 za dva – 68%; 4/17 za tri – 23,5% u ABA) i (20/31 za dva – 64,5%; 9/15 za tri – 60% u EK);
              Bili Beron - (3/6 za dva – 50%; 5/13 za tri – 38,5% u Superkupu) i (9/12 za dva – 75%; 9/23 za tri – 39%) i (11/20 za dva – 55%; 12/25 za tri – 48% u EK).
              Jel moguce da je proslogodisnji dvojac imao ovakve procente za 3 u aba ligi?

              Comment


              • Feldin moze da ima i 100% procente suta, utisak o tom coveku je ‘daleko mu lepa kuca’.

                Comment


                • Evo iz ABA:
                  ABA2017_18.jpg

                  Comment


                  • Sutra vazan mec, sa pobedom tu i protiv Partizana u osmom kolu, imali bi lepe sanse za prvo mesto pred pkej of

                    Comment


                    • ne očekujem da će Pulen krenuti da glumi neko ludilo u subotu,
                      jer on dobro zna kome će Fićo predati dres kada se penzioniše.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Zanimljiva analiza na mozartu:





                        Jel moguce da je proslogodisnji dvojac imao ovakve procente za 3 u aba ligi?
                        Jeste. Roch je izvesno najbolji šuter kojeg smo ikada imali.

                        Comment


                        • Originally posted by Wilde View Post
                          Jeste. Roch je izvesno najbolji šuter kojeg smo ikada imali.
                          Roč je najbolji napadač & slik madafaka u našem dresu...šteta što mu uvalismo Alimpija.

                          Tejlor highlights je školovanje Hange u top formi.
                          Ovaj je sve probao na toj tekmi...i na kraju je sam tražio da izađe...gospodin čovek.
                          Last edited by Wingwalker; 02-11-18, 12:56.

                          Comment


                          • Bas steta da takav umjetnik ove igre odigra u prosloj sezoni, kakva ljepota i lakoca igre, nevjerovatno. Po malo sam ga pratio i u Makabiju, sta je sve izvodio i sa kakvom lakocom postizao poene...

                            Comment


                            • Zato mi je toliko i isla na nerve prica o "procesu". Kao, sacekajmo da Lessort, Jovanovic, Jankovic, Radicevic i Alimpijevic rastu pa sledece sezone napadamo TOP 8. Kao da ne znamo od cega zavisi da li cemo biti konkurentni u EL - od uboda dobrih nosioca. Dovedes Quinceya i Kinseya umesto debelog, uplasenog i ukocenog i odjednom si na 3. mestu u svojoj grupi u TOP 16.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • na koju foru su pregovori sa markovicem kad covek tamo igra 20min? ja reko ne igra pa okej, al on igra jbt

                                Comment

                                Working...
                                X