Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post

    Ja nemam info, ali ocekujem da cemo dovesti Mitrovica.
    ...to zbog zasluga ili da obradujemo Andreu? Ne vidim drugi motiv.
    Luka još uvek čudno hoda, više od pola godine nije trenirao a zatvorio bi opciju dovođenja operativne četvorke - kakva god da je, samo da radi.
    Na 16 utakmica u Bambergu imao je prosek 4 poena i 3 skoka za 14 minuta.
    Last edited by Wingwalker; 01-11-18, 10:44.

    Comment


    • Originally posted by Wingwalker View Post
      ...to zbog zasluga ili da obradujemo Andreu? Ne vidim drugi motiv.
      Tanki smo na 4 pogotovo u odbrani....Simanic se nesto trudi ali nije to to, Stratos se bolje snalazi na poziciji 3, a i prepuni smo stranaca. Nekako mi se zakljucak sam namece.....sem ako Mitar nije bas raspad raspad.

      Comment


      • Originally posted by Wingwalker View Post
        ...
        Na 16 utakmica u Bambergu imao je prosek 4 poena i 3 skoka za 14 minuta.
        U Evroligi....u BBL je imao nesto vise, a opet ne previse manje od Cirbesa kojeg smo potpisali. Nisam najsrecniji sa tim, ali tako nesto ocekujem da se desi pod uslovom da moze da izdrzi tih 10-15 minuta po tekmi u visokom ritmu.

        Comment


        • Covic je svestan da bi jos jedna sezona bez EL bila zestok udarac za klub. Verujem da ce nas to spasiti da ne gledamo juniora na bek apu, ali ce nas kostati i razvoja mladih igraca. Mislim da nema prostora pre kls za njih i da cemo dovesti iskusne igrace na 1 i 4.

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Covic je svestan da bi jos jedna sezona bez EL bila zestok udarac za klub. Verujem da ce nas to spasiti da ne gledamo juniora na bek apu, ali ce nas kostati i razvoja mladih igraca. Mislim da nema prostora pre kls za njih i da cemo dovesti iskusne igrace na 1 i 4.
            Zašto misliš da će razum kod Čovića preovladati sujetu? Da mu detetu uzmeš igračku?

            Comment


            • Trinkijeri je Lukinim potpisom odradio posao i Zvezdi (220K) i Mitroviću sa dvogodišnjim ugovorom iz kojeg je nakon sporazumnog raskida nadam se izvukao bar 400-500K. Sa istorijom povreda; dva puta ukršteni, pa butni mišić i na kraju operacija kolena za koju su mu predvideli u julu najmanje 4 meseca oporavka Luka je daleko od 10-15 minuta na parketu. Pročitao sam negde da ima preslabe ligamente koji mu ne drže čašicu kolena u funkciji i to mu stvara nelagodu u igri. Kažu da radi upravo na ojačavanju ligamenata i sam je izjavio da neće prihvatiti novi angažman ili ulaziti u trnenažni proces dok se potpuno ne oporavi.

              Comment


              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                Zašto misliš da će razum kod Čovića preovladati sujetu? Da mu detetu uzmeš igračku?
                Zato sto je Covic biznismen, kome je licna moc i novac iznad srece njegovog malisana. Da bi malisan mogao da se igra u Zvezdi i hvali drugarima, ta Zvezda mora da bude najbolje mesto za njega u ex-yu okvirima. A da bi bila, mora da igra najbolje takmicenje i ima najvise para. A posto je ovosezonski budzet vec debelo probio realnu plateznu moc kluba, jos jedan izostanak iz EL bi znacio jos manji budzet sl.sezone i jos tezi povratak na onaj ‘5 miliona evrica nivo’. Gubili bi korak sa konkurencijom, a mali Cofi bi bio tuzan, jer je ‘teo da bude bek ap i usrao je motku, umesto da bude treci plej i igra kls i kup, ali mu drugari ipak zavide jer igra u najboljem timu u Aba.
                Last edited by Storm; 01-11-18, 11:56.

                Comment


                • Originally posted by Storm View Post
                  Zato sto je Covic biznismen, kome je licna moc i novac iznad srece njegovog malisana. Da bi malisan mogao da se igra u Zvezdi i hvali drugarima, ta Zvezda mora da bude najbolje mesto za njega u ex-yu okvirima. A da bi bila, mora da igra najbolje takmicenje i ima najvise para. A posto je ovosezonski budzet vec debelo probio realnu plateznu moc kluba, jos jedan izostanak iz EL bi znacio jos manji budzet sl.sezone i jos tezi povratak na onaj ‘5 miliona evrica nivo’. Gubili bi korak sa konkurencijom, a mali Cofi bi bio tuzan, jer je ‘teo da bude bek ap i usrao je motku, umesto da bude treci plej i igra kls i kup, ali mu drugari ipak zavide jer igra u najboljem timu u Aba.
                  Ok, skontao sam. Izbaciće ga iz tima, da bi doveo pravog pleja, koji će da nas odvede u EL, pa će ponovo da ga vrati. [emoji16]

                  Comment


                  • zao mi je luke, ali nakon svih povreda koje je doziveo, nisam siguran da za njega postoji vise opcija profei kosarke, makar na ovom nivou. u bambergu je izgledao tragicno, nakon ove povrede sigurno nece biti bolji

                    Comment


                    • 2 X ukrsteni ligamenti u njegovim godinama?? Auuuu.....kakav bedak.

                      Comment


                      • Originally posted by Wingwalker View Post
                        Trinkijeri je Lukinim potpisom odradio posao i Zvezdi (220K) i Mitroviću sa dvogodišnjim ugovorom iz kojeg je nakon sporazumnog raskida nadam se izvukao bar 400-500K. Sa istorijom povreda; dva puta ukršteni, pa butni mišić i na kraju operacija kolena za koju su mu predvideli u julu najmanje 4 meseca oporavka Luka je daleko od 10-15 minuta na parketu. Pročitao sam negde da ima preslabe ligamente koji mu ne drže čašicu kolena u funkciji i to mu stvara nelagodu u igri. Kažu da radi upravo na ojačavanju ligamenata i sam je izjavio da neće prihvatiti novi angažman ili ulaziti u trnenažni proces dok se potpuno ne oporavi.
                        Nove metode u operisanju ligamenata uzimaju komade od ahilovih tetiva kod kadavera, i onda se to presadjuje i spaja sa kolenom. Nakon postoperativnog perioda i rehabilitacije, koleno je duplo jace i stabilnije nego sto je bilo ranije. Mora samo da se radi na fleksibilnosti i to traje malo.

                        Mnogo vise mora da se radi na snazi, eksplozivnosti i izdrzljivosti kvadricepsa, koji su misici od kojih stabilnost kolena najvise zavisi. Tako da ce pre biti da je u tom delu problem. Fora je sto kvadricepse ako si zapostavljao godinama, ne mozes da dignes naglo. Treba ti dosta vremena...

                        Comment


                        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                          Ok, skontao sam. Izbaciće ga iz tima, da bi doveo pravog pleja, koji će da nas odvede u EL, pa će ponovo da ga vrati. [emoji16]
                          Ma Cofi je izgustirao igracku fmp i sad mu Zvezda ne gine, ali bi Zvezda mogla da ga istrpi eventualno kao nekog treceg pleja koji igra kls i ulazi u Aba kad vodimo toliko da nas cak ni on ne moze kostati pobede.

                          Comment


                          • Covic junior je klasican primer bahatog klinca ciji tata ima novac I uzgred je politicar . Da nije tate on bi vozio kamion u porodicnoj firmi I nikada ne bi bio kosarkas. Ali eto tata je na celu kluba pa sin pika basket u jednoj CRVENOJ ZVEZDI u kojoj 1000 puta talentovanija deca nisu mogla da prismrde. I to nije primer Covica samo nego stotine drugih slucajeva. Starlete su drzavni funkcioneri, poly pismeni direktori itd itd.
                            Fascinira ta ubedjenost da je on kadar za Zvezdu, bogom dan. Radanov, Nenadic, Dobric, Davidovac koji su krvavim radom dosli do Zvezde greju klupu.Prvo gledaju u FMPu ovog tatinog guzonju kako sutira kad hoce, koliko hoce, igra po 30 minuta, pa to isto u Zvezdi.
                            Gledam u svlacionici je on glavni, na terenu kao okuplja saigrace , drzi govor??????????
                            Jad I beda


                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Gledam u svlacionici je on glavni, na terenu kao okuplja saigrace , drzi govor??????????
                              Jad I beda
                              Odrzava svlacionicu kao najiskusniji
                              Ja mislim da je on ubedjen da ima dovoljno kvaliteta za Zvezdu. Problem je ono sto sam pricao i dok je igrao za FMP....sto nema potrebu da to ubedjenje potvrdi van tatinih timova, posto je to jedini nacin da sebi i drugima dokaze koliko vredi ili ne vredi. Bez te potrebe je upitno od cega je sastavljen.

                              Comment


                              • ne vidim koji vid pritiska trpi Čoki da bi sada odustao od ovog luksuziranja sa Juniorom:
                                deoničari kukaju - ne kukaju, nema ih...
                                novinari postavljaju nezgodna pitanja - ne postavljaju, jer nezgodno bi doskočili...
                                sportski analitičari i komentatori ukazuju na problem - zna gde stanuju...
                                igrači se žale zbog benificiranog - ne žale se nemaju sindikat...
                                Tomić ga ne želi na parketu - možda, ali ,,dil iz a dil".

                                jedino da osvane baner na tribini: ,,ebo te otac Filipe" ali semenkari slabo barataju sa farbom...
                                i teško se skida.

                                sada se polako otvara širi ugao i sva slojevitost dugoročnog projekta ,, Third coming of Phillip" počevši dovođenjem Omića i neutralisanjem šipkaša...zatim sa Lesorom je lako bilo završiti oko presudnog polaganja da Filipa u EL ne bi blamirali raznorazni Čača Rodrigezi, Ljuljovi i Slukasi ...bar dok ne poraste i ojača malo i ,,just in case"... krešendo sa izvlačenjem požutelih fajlova sa dna fioke za prolazak FKCZ u LŠ...naravno uz simboličnu procentualnu nadoknadu.

                                mož mi da gulimo guzove u ergonomskim polufoteljama po vazdan dok ne obnevidimo od forumiranja,
                                ali Čoki se pameti ne boji i ovaj put je motivisan na nivou: ,,on a mission from God" jer ličnije od ovoga ne može.

                                Dil vid it ganci.
                                Last edited by Wingwalker; 01-11-18, 16:48.

                                Comment

                                Working...
                                X