Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Mnogo sutira, nadam se da ce ga neko smiriti kod nas.
    Igra za Megu jbt, kod nas ne bi ni morao da uzima preterano veliki broj suteva, bice drugi da to rade.

    Mora Vasilije kod nas. Coki ce da reaguje.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • pa nemogu vjerovati da rts nije mogao ni ovo takmicenje da otkupi u cjelosti nego ga prenosi arena a rts samo po 1 tekmu sto je najgore nece nas prenositi u polufinalu nego prvi poluifinalni mec bruka

      Comment


      • Tako je vec godinama, ne vidim cemu sok. Na RTSu je haos trenutno, dugo nisu isplacene plate a pitanje je koliko ce im drzava pomoci ako uopste ista uradi. Kup u kosarci im je zadnja briga.

        Uostalom, sve pre finala ce biti smejurija.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • ma neka ce biti smjejurija ali ja volim da gledam zvezdu sa kim da igra a cak mislim da ce polufinale sa radnickim biti dobar mec

          Comment


          • Procitaj prvi deo. Nema para. Telekom ih pun i daje Areni mnogo vise nego sto zasluzuju gledanoscu. Nema ni mnogo smisla da se takmicis sa tim.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Pa kao da neces gledati Zvezdu? Za sta sluzi net jbt..

              Izmedju ostalog, radije slusati Edina na radiju kako prenosi sah, nego ono tele kako prenosi kosarku i njegovo poznavanje jednog kosarkaskog izraza. Zao mi da mu ime spomenem.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • samo neznam koliko uopste ljudi ima tu arenu sport,sad vidim da rts nece prenositi ni polufinala nego idu u snimku po zavrsetku jedino prenose finale kakva je kretenska tv postao ovaj rts

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Pa kao da neces gledati Zvezdu? Za sta sluzi net jbt..

                  Izmedju ostalog, radije slusati Edina na radiju kako prenosi sah, nego ono tele kako prenosi kosarku i njegovo poznavanje jednog kosarkaskog izraza. Zao mi da mu ime spomenem.
                  nadam se da ce se moci naci dobar strim da se gleda preko neta

                  Comment


                  • Originally posted by duka79 View Post
                    samo neznam koliko uopste ljudi ima tu arenu sport,sad vidim da rts nece prenositi ni polufinala nego idu u snimku po zavrsetku jedino prenose finale kakva je kretenska tv postao ovaj rts
                    Rekoh, nisu kreteni (ok, jesu, ali ne zbog ovoga). Njima fali tridesetak miliona eura za normalno funkcionisanje. Kao sto rekoh, kup je tu zadnja rupa na svirali. Dovoljno ih kosta sto pomeraju i pokrecu svu onu opremu za prenose, oni sve rade sa dvoje reportaznih kola. A AS se ne ponasa po trzisnim principima, savrseno ih ne zanima koliko ce dobiti od reklama, sve preplacuju, siroko ima se moze se, od sledece godine ce biti ekskluzivci za LS. Lepo je kada imas gotovo blanko cek sa drzavnim parama.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Nemoj da se brines, nacicemo vec nesto.

                      Sto se mene tice, RTS mogu slobodno da ukinu, jedino vredno na toj televiziji je Maja sa jutarnjeg programa.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • valjda cemo brate i ja se slazem za rts i njihove komentatore sve je to tuga ali meni je najbitnije da gledam zvezduuuuuuuuuuuuuuuuu

                        Comment


                        • Profree TV, puska
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • jeli potreban kakav program da bi se ovdje gledali kanali posto nisam nikad koristio

                            Comment


                            • Naravno da ne Okacice vec neko link ovde, opusteno.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • meni nece da otvori pise da mi je zastario neki prikljucak
                                tj. hoce sve samo nece jebenu arenusport
                                Last edited by duka79; 08-02-13, 00:06.

                                Comment

                                Working...
                                X