Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno ne kacite svasta...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Napravio ej igraca od njega...igrao je 10ak minuta u sezoni skroz ok..On je dosao u Zvezdu iz KLS-a mislim..nije igrao ni ABA kamoli EL...

      Svi su oni DR zahvalni..svi su dobili milione posle njega...sad ti reci da je selektor izmislio nekog igraca... :'( Kad sa njim zavrsi Salo, oni odlaze u Zvezdu hehe..ili Kinu
      Imas topic za Radonja butt kissing. Tj. dva. Znamo dobro da ti je on krsna slava, olabi da nas oolivas ovde. Covek je dve godine van kluba, dosta vise...

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Stvarno ne kacite svasta...
        Je l to meni kažeš?

        Comment


        • Originally posted by blond View Post
          Oko rotacije: Ideja bi trebalo da bude da neko od igraca na 2 i 3 krpi poziciju pleja, a da Covic ode i vise se ne vrati (pozeljno negde gde mu tata nije gazda). Tako je bilo i prosle sezone. Ideja da je Covic legitimno u 12 pored toliko mladjih igraca koji vise za mesto je suluda i autodestruktivna.
          Ovaj deo o Covicu koji ide i vise se ne vraca je super, ali krpljenje pleja sa igracima kojima su prirodne pozicije 2 i 3 je isto suludo i autodestruktivno. Jedna od vaznijih stvari u danasnjoj kosarci je imati vise kreatora u spoljnoj liniji, posebno jer je sve manje dominantnih centara, pa je teze prebaciti teziste igre na niski post. Dovoljno je pogledati ko su glavni igraci na EL nivou, mahom sve plejmejkeri/kombo bekovi, dok su centri uglavnom atlete zaduzene za odbranu i finisiranje (cast izuzecima). Ne postoji ozbiljna ekipa sa jednim plejom, sve ekipe imaju makar dvojicu, cesto oni provode dosta vremena i zajedno u petorci, u nekim timovima i trojica plejmejkera imaju dobru minutazu... Mi sada vec tradicionalno gajimo igrace na pozicijama 2 i 3 koji ne umeju nista sa loptom (Lazic, Dobric), jos nam samo fali da se na pleju krpimo dvojkama i trojkama koji eto umeju malo i da je tapkaju. Onda i igrace poput Feldina i Berona dovodimo u poziciju da igraju sa loptom vise nego sto bi trebalo, uprkos tome sto su cisti suteri, koji su kudikamo opasniji bez nje. Jednostavno, jos jedan plej nam je neophodan jer je Covic zalutao na ovaj nivo, a situaciju na 2 i 3 moramo resavati nezavisno od toga.

          Comment


          • Nas: slazem se da je idealno ono sto si ti naveo, ali nije realno. Domacih plejmejkera nema (osim ako nismo stava da je Covic legit EC plej), a 7. stranac bi stvarno bio previse.

            Pitanje za sve: Kada biste mogli da odlucite koji bi vam stranac u nasem rosteru bio najmanje potreban, koga biste katovali?
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by blond View Post
              Nas: slazem se da je idealno ono sto si ti naveo, ali nije realno. Domacih plejmejkera nema (osim ako nismo stava da je Covic legit EC plej), a 7. stranac bi stvarno bio previse.

              Pitanje za sve: Kada biste mogli da odlucite koji bi vam stranac u nasem rosteru bio najmanje potreban, koga biste katovali?
              Cirbes


              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by blond View Post
                Nas: slazem se da je idealno ono sto si ti naveo, ali nije realno. Domacih plejmejkera nema (osim ako nismo stava da je Covic legit EC plej), a 7. stranac bi stvarno bio previse.

                Pitanje za sve: Kada biste mogli da odlucite koji bi vam stranac u nasem rosteru bio najmanje potreban, koga biste katovali?
                Beron.
                Nije los igrac, ali kao da nema pravu ulogu u ekipi, a i popunjeni smo na 2, realno guse se medjusobno i uvek neko mora da ladi na tribinama.

                Comment


                • Zirbes na keca.

                  Comment


                  • Ja se dvoumim izmedju Barona i Zirbesa. Mislim da bi nam vise odgovarao kombo od cistog pleja, koji moze i sa Raglandom da odigra u paru. Prednost Zirbesa je to sto bismo ostali sa samo 2 ciste petice, prednost Barona je sto je on ofanzivna pretnja na 2.

                    Ojo mislim da ima veci motiv od Maika, Ragland i Faye se podrazumeva, a Perper je koristan iz vise razloga.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Nama trebaju bar još dva ball handlera. Jedan da bude defanzivno upotrebljiv plej, sa dobrim fizikalijama. Da cepa tranziciju i zatvori perimetar u odbrani. Drugi neki kombo bek tipa Jenkinsa, Woltersa... koji ima poena u rukama i kreaciju makar za sebe.
                      Baron nije čak ni kombo bek, dečko je čisti šuter. Isključivo to treba i da igra, da uzima šuteve iz blokova ili iz spot upa. Vidljivi su problemi čak i kad kreira za sebe, a kada ga odbrana otera van linije za tri, tu postaje neupotrebljiv i uvek na ivici TO.
                      Davidovac bi mogao da dobije tu neku ulogu gde igra sa loptom, recimo pik njega i Zirbesa/Oja bi mogao biti jedna od legitimnih opcija. Posebno ako im se očisti strana, a na drugoj čekaju npr. Baron, Ragland, Faye.
                      Lazić i Dobrić ne mogu da kreiraju ni za sebe, dok bi Nenadić eventualno mogao da pokuša iz neke mismeč izolacije.
                      Filip ima alley-oop pas za Oja iz pika i to je sve. Svi pasovi mu idu u širinu, nema ništa u dubinu jer niti ima ugao dodavanja, niti brzinu kojom popravlja tajming za pas.

                      Comment


                      • Originally posted by blond View Post
                        Nas: slazem se da je idealno ono sto si ti naveo, ali nije realno. Domacih plejmejkera nema (osim ako nismo stava da je Covic legit EC plej), a 7. stranac bi stvarno bio previse.

                        Pitanje za sve: Kada biste mogli da odlucite koji bi vam stranac u nasem rosteru bio najmanje potreban, koga biste katovali?
                        Ziv nisam, Stratos vs Ojo. Zirbes je koliko god ocajan i van forme ipak nesto iskusniji od Oja. Stratos, kad udje sa klupe prva je violina u napadu i ima zaista mirnocu i iskustvo ali efikasnost toplo - hladno pa ga ne bih zalio jer Davidovac moze slicno. Eto ajd budi pametan al kad bi moralo pu pu pu birao bih centra.
                        edit 3 posta 3 razlicita misljenja

                        Comment


                        • S obzirom da ste apsolvirali da nam je najveca guzva na pozicijama 2/3 ja bi se oprostio od stranca na tim pozicijama, i tu za sada Perper pruza bolje partije od Berona... iako mi deluje da je nekako drven, ulasci su mu pravolinijski, nema odraz pri finisiranju... ne znam kako bi se drugacije izrazio.
                          Last edited by mmajstor; 28-10-18, 19:08.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            S obzirom da ste apsolvirali da nam je najveca guzva na pozijima 2/3 ja bi se oprostio od stranca na tim pozicijama, i tu za sada Perper pruza bolje partije od Berona... iako mi deluje da je nekako drven, ulasci su mu pravolinijski, nema odraz pri finisiranju... ne znam kako bi se drugacije izrazio.
                            nemojte Bilija...jer on ima i sekundarnu ulogu,
                            da sa svojom pojavom, kretanjem i elegantnim šutem bude vizuelno sušta opozit zdepastom...
                            zato je često sa njim u petorci da bi naša igra u tim minutima bila iole gledljiva.
                            Last edited by Wingwalker; 28-10-18, 21:56.

                            Comment


                            • da... mada valjda razmisljamo bez kojeg stranca bi mogli da ostanemo da bi se oslobodilo mesto za nekog novog koji bi zamenio zdepastog....Na pocetku sezone bi se odlucio za Stratosa, ali njegova uloga ispade znacajna.

                              .

                              Comment


                              • U ovom trenutku Odžo je još uvek nedovoljno iskusan za prvog centra.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X