Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Ne može se desiti u stvari, dečko je Srbin.
    Jesi li 100 % ubedjen u ovo. rodjen je u Bjelovaru, igra za njihovu reprezentaciju tako da vec tu je problem ( citaj Doelman i Kosovo).

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Bez zajebancije ja bih uzeo ovog Bozica, momak ima 2 metra... odlican je..Pot i Rebec nisu neka resenja, ograniceni su a Bozic ima upside ogroman...tako da ono..popravio bi skok sigurno..lake poene..jak je ko bizon..a i navikao je da siluje komsije ))
      Bozic nije plej, on je krilo. Kakve veze ima sa ovom pricom oko pleja, plus bi nam bio jubilarni deveti igrac na 2 i 3 (ako racunamo tu i Keselja)?
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Jesi li 100 % ubedjen u ovo. rodjen je u Bjelovaru, igra za njihovu reprezentaciju tako da vec tu je problem ( citaj Doelman i Kosovo).
        Ako su lagali mene i ja lažem vas. Ne znam gde sam naišao na taj podatak, ali se sećam da sam tako pričitao.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Igrao je za U18 reprezentaciju Hrvatske.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ima proporcije onog Slo-Luke...dva metra-sto kila...
            ali em 2-3 pozicija, em još jedan stranac.
            Last edited by Wingwalker; 27-10-18, 16:40.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Igrao je za U18 reprezentaciju Hrvatske.
              Čovek ima Hr pasoš, ali je po nacionalnosti Srbin.

              Originally posted by Wingwalker View Post
              Ima proporcije onog Slo-Luke...dva metra-sto kila...
              ali em 2-3 pozicija, em još jedan stranac.
              Momak igra keca.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Ama ne igra 1, osim ako nisam pobrkao o kome pricate. Ima oko 2 metra, takvih koji kao "igraju 1" i visoki su kod nas imas trojicu (Radanov, Nenadic, Davidovac), samo bi nam falio jos jedan takav profil. Pleja u Zadru igraju Basic i Grant.

                O njemu se pise ovde samo zato sto je Zadar dobio Partizan, inace igra na mestu na kome smo prebukirani.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Standardnih 12... Nenadić , Ogi aut[emoji34]

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Standardnih 12... Nenadić , Ogi aut[emoji34]

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Ipak igra Ogi...DD aut

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Ono za Pota zaboravite...svaki sekund na terenu ga razbija trema...il se ojeo.

                      Comment


                      • taj koji je pominjao pota taj veze sa kosarkom nema ...

                        Comment


                        • Sta ce nam Pot, tu je FC sa vec 6 asistencija.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • sad smo bar na čistom:

                            Filip je očigledno u dosadašnjem delu sezone kroz zalaganje i ostvarene indexe uradio dovoljno da napreduje sa namenjenog mu mesta trećeg pleja, na poziciju ispred i istisne nevidljivog Nenadića,
                            kome se minutaža može izmeriti jedino u sekundama.
                            A nama je to mnogo kratko.
                            Last edited by Wingwalker; 27-10-18, 18:26.

                            Comment


                            • ovaj slovenacki midjet je za naseg brzi Gonzales.... s obzirom na minutazu nece ovaj nas nidje.

                              Comment


                              • odigrao je veceras korektno ...

                                Comment

                                Working...
                                X