Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakve veze imaju Omić i FC3? Omić je ostavio odličan utisak, šteta što ga nismo mogli zadržati. Zviždala mu je stoka plaćenička.

    Comment


    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
      Kakve veze imaju Omić i FC3? Omić je ostavio odličan utisak, šteta što ga nismo mogli zadržati. Zviždala mu je stoka plaćenička.
      o stoki i pricam ....ne treba nikoga da teramo iz kluba to kazem ...on se trudi hoce i daje sve od sebe ...ne treba njemu zamerati nego one koji ga drze ..ja tu iskreno krivim i Tomica ...vidi on dobro stvari i najbolje poznaje situaciju ...Omic je gospodin covek i popisao se po placenicima svojim zalaganjem i dobrim igrama i svaka mu cast za to !

      Comment


      • Originally posted by darko pancev View Post
        Davidovac je trebao da igra na poiciju br 1 iako miu to nije pozicija koju mu namenjuje trener ...Filip u Ec ne moze da odgovori zadacima to je jasno ...
        Ne moze on da odgovori zadatku ni u ABA ligi. Mozda moze protiv Zadra ili Krke ali na ozbiljnijim mecevima nema sta da trazi. Postavlja se pitanje sta ce Zvezdi takav igrac?

        Comment


        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
          Porodica Čović razume jedino taj jezik.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by darko pancev View Post
            ne ,to bi bilo jako jadno od nas ...isto kao i ono sramotno zvizdanje Omicu koji je poslednju kap znoja ostavio za nas dres ....
            Dodje mi da te s`merak banujem zbog stavljanja Filipa i Omica u istu recenicu kao kosarkase.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Porodica Čović razume jedino taj jezik.
              Ja ne znam sta se ceka? Na forumima sve sve prsti od napusavanja a na utakmici mu svi aplaudiraju. Ispada da samo forzmasi ne idu na utakmice.

              Moze li neko da kaze kakvo je raspolozenje na RSb u vezi malog smrdljivka?
              Last edited by Antona; 25-10-18, 11:07.

              Comment


              • Radi se o tome što su na utakmicama uglavnom prisutni tkz Jaka Blažič™ navijači, tj Simpatizeri™ aka Semenkari™. Odnosno, radi se o pristojnim ljudima koji se libe da nekog otvoreno vređaju. To ove seronje jako dobro znaju i obilato koriste.

                Što se Najbednijih™ tiče, njih ionako interesuju isključivo oni sami i niko više.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Radi se o tome što su na utakmicama uglavnom prisutni tkz Jaka Blažič™ navijači, tj Simpatizeri™ aka Semenkari™. Odnosno, radi se o pristojnim ljudima koji se libe da nekog otvoreno vređaju. To ove seronje jako dobro znaju i obilato koriste.

                  Što se Najbednijih™ tiče, njih ionako interesuju isključivo oni sami i niko više.
                  U pravu si Laki ovde 100% ja licno ne mogu da zvizdim ili vrijedjam nekog ko nosi Zvezdin dres. To kako on igra i sta daje na terenu je samo trenerova odgovornost a moja je da kupim kartu.
                  Najvjerniji ce da dodju na Galatu a ostale utakmice hala do 5k ljudi i nama govore kako biramo utakmice. Nema to vise nikakve veze o ljubavi prema klubu.

                  Comment


                  • Protiv Ulma je neki lik stalno prozivao Filipa, onako baš glasno. Posle trećeg, četvrtog mu se okrenuo neki baja i onako sočno mu saopštio par stvari. Ovaj nije više progovorio do kraja meča. Ne znam koliko ovo ilustruje situaciju oko podrške Filipu sa tribina, ali tako je bilo.
                    Uostalom, nema šta tribina da se pita, ni mandrilska ni semenkarska. Jel imamo trenera? Jel imamo solidnu pomoćnu struku sa dosta iskustva? Jesu li oni neznalice, slepi?
                    Meni su simptomatične neke stvari oko Tomića. Prvo, izjava da ne vidi Davidovca na pleju, drugo da tu vidi Nenadića. To me je baš onako začudilo, ali rekoh čovek zna više košarke od mene. Pa onih nekoliko izjava posle utakmica gde je ishvalio Filipa, čak i rekao da je bio ključni igrač za pobedu. Sve to, uz onu staru priču da se nema para za boljeg, išlo je na vodenicu ostanka Filipa kao drugog pleja u Zvezdi.
                    Već sam pisao, ako već Filip mora da bude deo rostera od 15 igrača i da bude deo tima koji će uzeti neke trofeje ove sezone, spustite ga na trećeg pleja, da igra manje zahtevne mečeve u ABA, odmara Reglanda.
                    Ovo istrajavanje na igraču koji ima jasno vidljive limite i te limite pokazuje iz meča u meč, neće doneti nikakvu korist Zvezdi. Naprotiv.

                    Comment


                    • Forsiranje Filipa ce se odraziti negativno na atmosferu u svlacionici ali mislim i da ce Tomic izgubiti autoritet, pogotovo kod starijih igraca.
                      Jel sme nesto Tomic da prikenja Reglandu ili Perperoglu za nezalaganje u odbrani npr?
                      Ovi mladji to moraju da trpe ali i njihovo nezadovoljstvo ce rasti jer Dobric i Davidovac nisu deca a nisu ni budale da ne vide sta se desava. Kao sto rece Laki, oni ce da cute zato sto su fini i disciplinovani momci, ali Tomic nece zadobiti njihovo postovanje, to je sigurno
                      Last edited by Antona; 25-10-18, 11:43.

                      Comment


                      • Inače, vrlo čudan meč sinoć. I po načinu na koji se kretao rezultat, ali i po načinu kako ga je Tomić vodio.
                        Išlo se na pobedu, to pokazuje i onakav start utakmice i minutaža glavnih igrača (Faye, Ragland, Baron u proseku 33 minuta!). Taj neki imperativ pobede koji je postavljen pred meč (kojeg ja ne razumem, iskreno) je diktirao veliku minutažu nosilaca, nismo iskoristili širinu rostera (Radanov, Ristić, Ojo, Simanić, Davidovac u proseku 4,5minuta), izgubili energiju i bili nemoćni celo drugo poluvreme da se vratimo u vođstvo.
                        Posebno me čudi minutaža Oja, uz onakvog Cirbesa čovek odigra ispod 5 minuta...
                        Voleo bih da neko ko zna kaže šta se dešava sa Dobrićem. Ako nije neka povreda u pitanju, ovoliki njegov izostanak ne miriše na dobro.

                        Comment


                        • Najčudnija je bila petorka sa beronom na pleju koji je, ni kriv ni dužan jer Fićo više nije opcija, trebao da ,,kao razigra" igrače koji su bukvalno stali u napadu, umesto da probamo da iz njega izvučemo još jednu seriju. Umesto toga on udvojen potroši 10-15 sekundi na spašavanje lopte bez blokova i traži Perpera da šutne i četvrti, pa peti, pa šesti put bez pogotka.
                          Da smo sa Brešom odigrali neku efektivnu ran-end-gan tekmu sa tankim odbranama i izgubili ...ok probali smo nešto novo, a ovako ...ne ponovilo se.
                          Last edited by Wingwalker; 25-10-18, 12:37.

                          Comment


                          • Secam se ovoga. Bio i Radanov na parketu. Pa prebacuju loptu jedan drugom
                            Radanov daje loptu Beronu da on prevede i organizuje a Beron instinktivno i po navici vrati Radanovu. Pa kad je skapirao da je on plej onda pokusava nesto da organizuje....stvarno je mucno izgledalo

                            Comment


                            • To je baš bio WTF momenat, a meni se čini da je to bila Tomićeva odluka da Beron igra sec pleja a ne Radanov, što mi je bio dupli WTF.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Ceo meč je bio WTF. Potpuno odudara od svega što smo igrali ove sezone. Baš čudno.

                                Comment

                                Working...
                                X