Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pokazna vežba kako nejaki usere utakmicu.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • pa jel moguce da je za tako kratko vreme toliko usro? Propustio sam taj deo tekme....

      Comment


      • Bukvalno je uništio tim za tri minuta.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • najružniji basket u zadnje tri sezone.
          znači mora teža četvorka i mora bekap-plej, bilo koji.

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Ja bih zarotirao u startu Ojo da bude prvi centar, da probamo bar defanzivno da postavimo neku osnovu kad otvaramo utakmice. Forsiranje Lazica mi je potpuno neobjasnjivo. Faye i Ragland u ovom ritmu ce u Januaru biti krpe, i to je ono sto najvise brine. Iskreno za trio Nenadic, Simanic, Radanov me boli kurac jer nisu dorasli ozbiljnoj kosarci. Trebali su da peglaju minute u manjem klubu i u njima traziti resenja je totalno kretenski.

            Perperoglou ce da se digne kad se digne i ekipa i kad prestanemo od njega da trazimo ono sto ne moze da radi. Baron je bio bas korektan veceras, i on je microwave igrac koji treba ovako da igra. Ono sto se radi Dobricu je kriminal, i ako ne dodje uskoro do neke promene, ja da sam na njegovom mestu trazio bih da me prodaju u drugu ekipu.


            Sta se to radi Dobricu? Prastajte na upadici.

            Comment


            • Nemojmo da bezimo od problema i svaljujeno na debelog tudje sranje. Filip je najveci nas problem, pa 10 mesta prazno, pa Simanic. Njih dvojica su veceras usrali momenat, ali... To ne umanjuje kriminalnu partiju 30 minuta utakmice. Prelazna ocena samo Beron.

              Comment


              • Nemojte preterivati. Vecina zdravorazumnih se slaze da mezimac nema mesta u Zvezdi, ali nije mogao za 3 minuta da nam sjebe prednost, mada je njegovim bravurama poceo preokret. Bilo je mnogo vremena da se uspostavi kontrola nad utakmicom. Sto se kaze poraz u pravo vreme.

                Comment


                • Desavaju se ovakvi mecevi. Kao sto smo u Prvoj cetvtrini pogodili sve u poslednjoj smo promasili.
                  Uzimali smo dosta otvorenih suteva I masili
                  Elem vodila je Lokomotiva veceras 24 razlike pa je Cedevita preokrenula I povela 9.
                  Druge stvari su problem. Sramotno je da Filip dobije i sekundu vise ubuduce.

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Poraz kao poraz..sta vise i dobrodosao da se malo spustite na zemlju...FC je kriv..imas 18 razlike mislim i loptu do kraja HT greska,cetvrtine..ali on je video rupu i krenuo da pogodi zicer...naravno da je omasio i dobili smo mislim 3+1 ako se nevaram..

                    Uloga Davidovca i ako je povredjen je nema..ostali su tu i tamo gde su i bili i zavisimo od dana Reglanda i par jos stranaca..Nenadic mi svakako nije za CZ, ali bi pre dao minute Lazica Dobricu a Nenadicu Dobriceve minute ako hoces da napravis vec igraca..Lazu volim ali onosto on igra nema smisla..cak i ako ima ogranicenu minutazu ne preko 20minuta..za njega je Dobric trenutno Brajant.....

                    Tim je dobijao dosta i nema im se sta zameriti... da se ja pitam..drugi plej, Dobric umesto Lazica i Mitrovica uzeti sto pre, treba nam malo stofa ispod kosa, svi su kruti jako, on momak i ako je u qrcu ima tehnike, pravi spejsing svima oko sebe, zna da prepozna i procita akciju odbrane...i promeni tok napada....

                    To su po meni stvari koje donose ovom timu prednost u procentima za titulu..vidi se to po meni bar iz aviona...
                    Last edited by LosmiSK; 24-10-18, 22:52.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Pa i nije bas dobar poraz. Kad se uspe izgubiti prednost od 22 poena od ovakve ekipe, to moze uticati na samopouzdanje i ubaciti crva sumnje u svakog od njih u timski kvalitet. Tako da je sada neophodan trener, koji ce uspeti ili nece uspeti da im povrati veru u tim i povrati samopouzdanje. Neshvatljiva je Dobriceva minutaza, o cemu se tu radi? I uloga Nenadica... njegova energija dobro dodje svakom rimu.

                      Comment


                      • Unosi energiju..druze on je bek...nije plej..ako vidis imas Barona koji ocigledno dosao ovde da igra..znaci ima neku manje vise zagarantovanu minutazu...tu je Lazic koji je masno placen i koji je ili bio simbol jedne Zvezde...onda imas Dobrica koji ceka minute...i ti bi tu jos dodao i Nenadica...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Fascinantno je da smo u 1/4 ubacili više poena nego u preostale 3/4.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Unosi energiju..druze on je bek...nije plej..ako vidis imas Barona koji ocigledno dosao ovde da igra..znaci ima neku manje vise zagarantovanu minutazu...tu je Lazic koji je masno placen i koji je ili bio simbol jedne Zvezde...onda imas Dobrica koji ceka minute...i ti bi tu jos dodao i Nenadica...
                            Da, dodao bih bas za ovakve utakmice kad nikom nista ne ide.

                            Comment


                            • Mali Smdljivko je svojim ulaskom uništio momentum, kola su krenula nizbrdo i onda više nije bilo kočničara (Regland) koji bi mogao da ih zaustavi.

                              Jebiga, mi moramo u svakoj tekmi sa iole doralim protivnikom da napravimo cca 15 razlike dok Govnarko ne uđe da to sjebe, a onda se Regland vrati i na mišiće izvučemo tekmu.

                              Jbg, čovek je sinoć bio bolestan, dešava se, imamo pokaznu partiju šta nas čeka kada on nije spreman a Tatin Isprdak ima bilo kakvu ulogu na terenu.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Oprostite na pesimizmu, ali meni ova sezona, odnosno pocetak lice sve vise na Vukoicica i njegovu sezonu. Ono sto se desilo na ovom mecu, da od vodjstva od 24:2 i 31:11 dodje do poraza lagano moze da se desi i da se preslika na celu sezonu. Ova ekipa bez Raglanda ne bi mogla da prodje ni u finale ABA lige i strah me je sta ce se desiti kada baldise.

                                Da sam na mestu Dobrica momentalno bih trazio da me puste iz kluba. Totalno je nelogicna situacija, ako je vec jedino resenje na 1 Covic (umesto Raglanda), sta ce nam 7 igraca na 2 i 3? Davidovac, Dobric, Baron, Lazic, Nenadic, Radanov i Perperoglou. Pa valjda su nabili toliko igraca da bi neko mogao na 1? Sta je uopste ideja, da se pokaze da niko ne moze na 1 od svih njih?

                                Uzasno se osecam zbog ovog i ovakvog poraza, ovo ne sme ovako da se gubi. Nema veze, sad mogu da se oporave u derbiju sa mocnim FMPom.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X