Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nazalost, jako smo daleko mi od ozbiljne ekipe. Bez obzira na niz pobeda i sve. Pocetak je sezone i tek ce napredovati ostale ekipe (nadam se i mi) tako da je mnogo vaznije kakvi cemo biti na kraju. Playbook nam je plitak kao prosecna NCAA ekipa, nemamo drugo, trece i cetvrto resenje za mnoge situacije. Vrtimo jedno te isto sve vreme, i ako je egzekucija dobra ili protivnik kiksa, to onda ide. Kako protivnik napravi adjustment, mi odemu u kurac.

    Iskreno ne trose mi se reci na Covica, jer i nisam ocekivao nista od njega. Tu je krivica na onome ko ga doveo i onome ko ga pusta. Perperoglou je role player, glue guy i sa svojim mentalitetom ne moze da bude lider ekipe. Ova losa tekme morala i da mu se desi, nije to kraj sveta. Najvece razocarenje sezone je definitivno Mike Zirbes, koji je stetan na parketu, bez obzira sto daje koseve. Ogranicava nas napadacki strasno, uz to taj bolikurcitis na prijemu i u kretnji je na nivou Bjelice od prosle godine. On je za mene najveci promasaj ove godine. Uz naravno odsustvo drugog pleja...
    Last edited by MannyCalavera; 24-10-18, 21:08.

    Comment


    • Regland je mrtav. Jednostavno covek ne moze da se krece ali mora da igra.

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Kakav hrkljuš, bolju igru pružaju fudbaleri nego košarkaši, ko bi se tome nadao.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ne pamtim kada sam gledao losiju kosarku.

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Perper je bas onako drven. Tehnika nula bodova.

            Comment


            • Ne viđoh bolje četvrtineniti lošije 3/4.

              Comment


              • Imao sreće da osvoji te silne trofeje u EL, jbg.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Poraz u pravo vreme. I to onaj koji rezultatski najmanje boli.
                  Ovaj mec ali i par prethodnih pokazao je sve slabosti ovog tima. Kvalitet protivnika skrivao je manje koje su lako uocljive ko pazljivije gleda.
                  Nije mi jasno zato nema Nenadica i Dobrica?Cemu rotiranje 3 centra na mecu?
                  Rezervni plej mora da se dovede jos juce.

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Nije stvar u porazu koliko u tome da Tomic sa ovim sto radi Dobricu pokazuje da je neuk kao trener i tanak kao pedagog.

                    Comment


                    • Ja bih zarotirao u startu Ojo da bude prvi centar, da probamo bar defanzivno da postavimo neku osnovu kad otvaramo utakmice. Forsiranje Lazica mi je potpuno neobjasnjivo. Faye i Ragland u ovom ritmu ce u Januaru biti krpe, i to je ono sto najvise brine. Iskreno za trio Nenadic, Simanic, Radanov me boli kurac jer nisu dorasli ozbiljnoj kosarci. Trebali su da peglaju minute u manjem klubu i u njima traziti resenja je totalno kretenski.

                      Perperoglou ce da se digne kad se digne i ekipa i kad prestanemo od njega da trazimo ono sto ne moze da radi. Baron je bio bas korektan veceras, i on je microwave igrac koji treba ovako da igra. Ono sto se radi Dobricu je kriminal, i ako ne dodje uskoro do neke promene, ja da sam na njegovom mestu trazio bih da me prodaju u drugu ekipu.
                      Last edited by MannyCalavera; 24-10-18, 21:43.

                      Comment


                      • Zasluzen,dobar poraz

                        Comment


                        • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Sad sam sve vidio.

                            Comment


                            • Odavno sam postavio pitanje šta će nam tri teške petice, a imamo jednu četvorku i jednog pleja. Trebao nam je ovaj poraz da nas spusti na zemlju i da možda Tomić vidi šta se dešava kad nas stisne jača odbrana i kad Regland mora da igra 35+ minuta, jer tatin sin zauzima nečije mesto. Perperoglu nije imao svoj dan, Faje se borio, dok je Joe bio na izmaku snage. Beron najbolji, igrao koliko su mu dozvolili. U ovoj utakmici su nam trebali Nenadić i naročito Dobrić, a zašto ne igraju, to samo trener zna.

                              Comment


                              • Poraz je morao doci ali ovako supacki nisam ocekivao.Izgubismo bas kad treba kad je rezultatski beznacajno idemo dalje bice sve dobro.

                                Comment

                                Working...
                                X