Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Što nisi stavio i ko mu je omiljeni saigrač i zbog koga se vratio u Zvezdu? LeBranko ....i meni je dovoljno to da donesem sud o sukobu (moj lični ne znači i da je apsolutna istina).
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Ja gledam basket pre fudbala.

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
      Ja bogami ne. Ne igra se sa Liverpulom svaki dan.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Kako da stavim GančeOv potpis na ignore??

        Comment


        • Originally posted by salelesa View Post
          Kako da stavim GančeOv potpis na ignore??
          Što ti smeta jedina pesma studenta u odbrani Lenjingrada, jer Zahar Gorodijski je bio student i jedan od branioca Lenjingrada kojem je ta pemica ujedno bio i poslednji zapis.
          Imašjoš jednog ruskog pesnika sa samo jednom pesmom i sa jakom pričom o nastanku iste, Konstantin Simonov i Čekaj ja ću doći...
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Što nisi stavio i ko mu je omiljeni saigrač i zbog koga se vratio u Zvezdu? LeBranko ....i meni je dovoljno to da donesem sud o sukobu (moj lični ne znači i da je apsolutna istina).
            Sukob sa kim ? Onim ? Neka njega tamo gde je sada... ne bi da ga pominjem. Branko Lazić je ljudina zvezdino

            Majk Cirbes - "Šta je bilo presudno da se vratim u Zvezdu? Branko Lazić!"

            Comment



            • Admiral Nelson je uvek inspirisan da igra u Pioniru


              Košarkaši francuskog ASVEL - a, za koji nastupa nekadašnji košarkaš Crvene zvezde Demarkus Nelson, pobedili su Partizan sa 89:78 u okviru 4. kola Evrokupa.

              Posle susreta, plej pobedničkog tima, Nelson, za Telegraf je izneo svoje utiske iz Pionira i dodatno zagolicao maštu navijača crveno-belih.

              Tridesetdvogodišnji plej nije krio zadovoljstvo zbog "povratka" u svoju bivšu halu.

              - Imao sam dobre i teške duele sa njima. Osećaj je lep svakako. Bilo je zabavno i takmičarski. Drago mi je što sam pomogao timu da pobedi.

              On, takođe, ističe da je u toku sa dešavanjima na Malom Kalemegdanu i da je u redovnom kontaktu sa nekadašnjim saigračima.

              - I dalje pratim Zvezdu. U kontaktu sam sa ljudima sa kojima sam dosta vremena provodio dok sam bio ovde. Sa Dženkinsom, Lukom, Markom...Zaista imamo dobar odnos kao da se nikad nismo ni rastajali.

              Ipak, ono što će posebno oduševiti sve navijače Zvezde jeste i poruka koju je popularni Admiral Nelson ostavio svim Delijama.

              - Vraćam se uskoro - poručio je misteriozno za kraj razgovora.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Što ti smeta jedina pesma studenta u odbrani Lenjingrada, jer Zahar Gorodijski je bio student i jedan od branioca Lenjingrada kojem je ta pemica ujedno bio i poslednji zapis.
                Imašjoš jednog ruskog pesnika sa samo jednom pesmom i sa jakom pričom o nastanku iste, Konstantin Simonov i Čekaj ja ću doći...
                Ma ne smeta mi pesma, naprotivU, samo me vizuelno keca, možda da si smanjio font, i spakovao u 2_3 reda .. a i ne shvataj me ozbiljno

                Malo je veselja na našoj planeti,
                neka nas budućnost sa radošću veže,
                na ovom svetu nije teško mreti,
                izgraditi život daleko je teže.

                Znači, Joe možda zaigra, ili nas momče Šarče flejmuje ??

                Comment


                • Originally posted by salelesa View Post
                  Ma ne smeta mi pesma, naprotivU, samo me vizuelno keca, možda da si smanjio font, i spakovao u 2_3 reda .. a i ne shvataj me ozbiljno

                  Malo je veselja na našoj planeti,
                  neka nas budućnost sa radošću veže,
                  na ovom svetu nije teško mreti,
                  izgraditi život daleko je teže.

                  Znači, Joe možda zaigra, ili nas momče Šarče flejmuje ??
                  Ima slika sa danasnjeg treninga gde se vidi da trenira, jedino ako u ovim godinama sam i obnevideo pa mi se njegov lik pricinjava.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Ja gledam basket pre fudbala.

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                    Basket ionako pocinje ranije. Fudbal ce me interesovati ako trener izvede konacno krsten sastav, bez Simica, Causica i kompanije, a i tada dok se mec ne pretvori u "mi ne mozemo - oni nece". Greh je i da se propuste mogucnosti Juniora kad mu se da 30 minuta protiv Brese, to ce biti show.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Ima slika sa danasnjeg treninga gde se vidi da trenira, jedino ako u ovim godinama sam i obnevideo pa mi se njegov lik pricinjava.
                      https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...60063923200000

                      Comment


                      • I sta bi na kraju? Je l’ igra Reglend ili ne?

                        Comment


                        • Mislim mim svega Sarac sta pises..reci lepo da li igra covek ili ne...Ne znam sto uopste ulazis u pricu igra ili ne..nije mi jasno...Jasno mi za Podgoricu ali mi sad nije jasno...ako znas reci NE IGRA ili nemoj nista govoriti...Nema smisla..niti zelim da izvlacim iz tvojih recenica da li igra ili ne???
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Mislim mim svega Sarac sta pises..reci lepo da li igra covek ili ne...Ne znam sto uopste ulazis u pricu igra ili ne..nije mi jasno...Jasno mi za Podgoricu ali mi sad nije jasno...ako znas reci NE IGRA ili nemoj nista govoriti...Nema smisla..niti zelim da izvlacim iz tvojih recenica da li igra ili ne???

                            Da li ti stvarno mislis da ja ovde trolujem? Pa jbte nije trenirao dan pred put, otputovao je i trenirao jutros, Dobric je sa ekipom, Nenadic i Keselj nisi ni otputovali. Da li ja mogu da znam 2 sata pred pocetak zdravstveno stanje Raglanda kao da sam na licu mestu, ne zezaj me.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Da li ti stvarno mislis da ja ovde trolujem? Pa jbte nije trenirao dan pred put, otputovao je i trenirao jutros, Dobric je sa ekipom, Nenadic i Keselj nisi ni otputovali. Da li ja mogu da znam 2 sata pred pocetak zdravstveno stanje Raglanda kao da sam na licu mestu, ne zezaj me.
                              Pa tako reci, nista vise i ne trazim..Hvala..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Da li ti stvarno mislis da ja ovde trolujem? Pa jbte nije trenirao dan pred put, otputovao je i trenirao jutros, Dobric je sa ekipom, Nenadic i Keselj nisi ni otputovali. Da li ja mogu da znam 2 sata pred pocetak zdravstveno stanje Raglanda kao da sam na licu mestu, ne zezaj me.
                                Sarac oce li taj plej?

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X