Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto taj Mornar npr. je skoro dobio Torino u Torinu.

    Nisu ti klubovi iz Italije zad Bog zna šta, jedino možda Armani mi je ove godine čak i da se pobije za top 4, ostalo, mrka kapa.

    Comment


    • Cuo sam da mu se vratio onaj virus, nije ga prelezao, igrao pod injekcijama protiv BUD pa ce vjerovatno veceras praviti pauzu a i Sarac je banovan za taj info. Mozda i zaigra ali su vise u fazonu ako ikako moze bez njega veceras.

      Comment


      • Dobro by bilo da Regland odmori I da igramo bez njega iz vise aspekata.
        Ako Coks izdominira da znamo da je mesto drugog pleja zakucano, ako ne da se nadamo pojacanju[emoji23]

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Dobro by bilo da Regland odmori I da igramo bez njega iz vise aspekata.
          Ako Coks izdominira da znamo da je mesto drugog pleja zakucano, ako ne da se nadamo pojacanju[emoji23]

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
          mislim da smo veceras blizi porazu nego pobedi ukoliko Regland ne igra ...

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Eto taj Mornar npr. je skoro dobio Torino u Torinu.

            Nisu ti klubovi iz Italije zad Bog zna šta, jedino možda Armani mi je ove godine čak i da se pobije za top 4, ostalo, mrka kapa.
            To nije tacno... Virtus ima solidan tim sigurno..Venecija ima odlican tim, Avelino isto..rus ulaze u Kantu ozbiljne pare..Sasari se podigao posle titule na visi nivo...Brinidisi solidan uvek..Vecina tih timova bi pogazilo ABA ligu...

            Liga je bas jaka i dobra i svaki gostujuci teren je vruc..cak i ove levatske ekipe imaju dobre ali kratke rostere...Liga je po meni iza VTB, Spanije..od svih ostalih jaca i kvalitetnija u kvantitetu..

            Jaca od ABA za dve klase
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Madre mia, znači večeras na Apeninima 30 minuta sa mezimčetom, a na Enfildu 75 minuta sa Srnom ?! Plašim se da mi neće pomoći razni tranquilizatori.. ima l' kakav dobar film na TV-u oko 8_9 ??

              Comment


              • Igraj kao onaj neimenovani predstavnik kluba da će Zvezda izgubiti na Anfieldu, recimo 3 ili 4 razlike,
                ili gledaj na HBO 3 Deadwood, a verovatno na nekom od onih bezbrojnih filmskih Pinkova ide opuštajuća
                komedija "Ima li pilota u avionu" (Airplane!)

                Comment


                • Ja gledam basket pre fudbala.

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Ja gledam basket pre fudbala.

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                    Fudbal? Ko igra?

                    Comment


                    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                      Fudbal? Ko igra?
                      Gradjanski i Bombarderi iz Male Mostanice.....

                      Comment


                      • Šta misliš o Beogradu?

                        "Teško mi je da to odgovorim u jednoj rečenici. Odrastao sam u Nemačkoj i naravno da sam zbog toga veoma povezan sa nemačkom tradicijom, ali kada sam došao u Beograd osetio sam se više svoj i kao da pripadam ovde. Veoma mi je teško da objasnim taj osećaj, ali je tako."
                        Šta Crvena zvezda znači za tebe?

                        "Znači mnogo toga. Kada sam došao u Crvenu zvezdu znao sam puno o njoj, proveo sam u klubu dve godine, imao sjajan odnos sa navijačima, sada sam se vratio u Crvenu zvezdu... U mojoj karijeri je mnogo toga vezano za Crvenu zvezdu."
                        Koji momenat iz tvog dosadašnjeg boravka u Crvenoj zvezdi bi izdvojio kao najlepši?

                        "Bilo je mnogo trenutaka. Ipak... Sećam se kada smo došli na trening nakon utakmice koju smo izgubili od Partizana, mislim da je to bilo u polufinalu ABA lige. Navijači su došli da nas podrže pre treninga i na kraju polufinalne serije smo se svi zajedno radovali. Bilo je mnogo sjajnih momenata, ali taj osećaj mi je ostao duboko urezan u sećanju."
                        Koji je bolji osećaj – pobediti utakmicu u Evroligi ili pobediti Partizan NIS u derbiju?

                        "Veoma mi je teško da to uporedim. Kada smo pobedili Real Madrid to je bio sjajan osećaj, kada smo dobili Bajern Minhen i plasirali se u Top 16 to je bio lud osećaj... Isto tako znam šta znači za navijače kada pobedimo u derbiju i to je jednako sjajan osećaj."
                        Imate poslednji napad na utakmici i šansu da pobedite, ali morate da izaberete igrača sa kojim ćete igrati pik. Da li će to biti Stefan Jović, Markus Vilijams ili Džo Regland?

                        "Teško je odgovoriti na to pitanje. Sva trojica su fantastični igrači, ali izabrao bih Stefana Jovića (smeh)."

                        https://t.co/SVzLqnfC5x

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Odmori 24h i razmisli o prozivanju drugih forumasa. Uzet ti je u obzir i "minuli rad" - zato je 24h.
                          Duboko sam razmisljao u proteklih 24 h, nista drugo nisam radio pa posto sam ocigledno nezreo, glup ili upisi po zelji, koga sam sa ovog foruma ja uvredio ili prozvao ovim svojim upisom gore boldovano.

                          Moj upis se odnosio da upis twiterasa The Screen@thescreen91 i ljudi koji su na twiteru i prate kosarku znaju ko je osoba i kako "realno"gleda na kosarku. Ako sam banovan zato sto sam prozvao suprotni tabor ovim upisom jer je doticni navijac KKP , onda sorry, ja bas i nisam neko ko se ikada upisao na njihovoj temi, a to merenje patke sa njima mi bas i nije potrebno.

                          Ako sada napisem da ce Regland po svemu sudeci igrati veceras a Dobric biti van 12 (Nenadic nije ni otputovao, kao ni Keselj) da li ce i to biti dizanje tenzija ovde?

                          Hvala za ban od samo 24 h , valjda je taj minuli rad bio dovoljan da mi se uzme u obzir za tako kratku kaznu jer imao sam mnogo prilike do sada da odgovorim i repliciram mnogima koje bi bilo van propisa i dozvoljenog, pa nisam jer mi to nije u prirodi niti ce bilo cemu doprineti ovde.

                          Ja bi ako mogu nastavio da pisem ovde i dalje u onoj meri i intezitetom kao i do sada, niti da trujem, provociram ili bilo sta sto bi ovo mesto ucinilo losijem nego sto ponekada zna da bude.

                          Comment


                          • Malo fudbal pa malo kosarka. Gde ces bolje od ovoga veceras Igrao Regland ili ne,znam da cemo sigurno odigrati na nivou . Jeste da su nam sanse manje za pobedu ali oni ce morati da proliju znoj da bi nas dobili..
                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Gradjanski i Bombarderi iz Male Mostanice.....
                              Mala Mostanica je imala fudbalski klub u opstinskoj ligi Obrenovca tamo krajem 80 tih i od tada ne postoje, dok FK Velika Mostanica ima bogatu istoriju jos iz 50 tih godina, a pocetkom 2000 tih dosla i do Bg Zone. Samo radi istine.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Ja biH ako mogu nastavio da pisem ovde i dalje u onoj meri i intezitetom kao i do sada, niti da trujem, provociram ili bilo sta sto bi ovo mesto ucinilo losijem nego sto ponekada zna da bude.
                                Bless you..

                                Comment

                                Working...
                                X