Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wingwalker View Post
    Faje bratina emotivac, radilica...ultimate fighter.
    Da smo u situaciji da sada potpišemo četvorku koja bi smanjila minutažu Fajea na parketu
    i da dovedemo i pravog drugog pleja tačno bi u ovom rangu takmičenja ulazili u svaku tekmu sa maksimalnim samopouzdanjem i iz većine izašli bez velikog habanja na bilo kojoj poziciji.

    Terziću stipso...
    Da li mislis da bi Terzinjo smeo da pomisli tako nesto u trenutku kad se finansira jedan drugi KK sakom i kapom?

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Snosice Fuelenbrada a kakve posledice ce snositi onaj kome je otisao taj igrac, isplacen i jos mora da ga placa...eto pitam...Zaboravite to, izduvali smo..treba ih nakantati i to je to...Kos njih se sprema trener out..odbio ih je vec jedan rasni grobar...ce vidimo..
      I krcka se za jednog rasnog zvezdasa.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Snosice Fuelenbrada a kakve posledice ce snositi onaj kome je otisao taj igrac, isplacen i jos mora da ga placa...eto pitam...Zaboravite to, izduvali smo..treba ih nakantati i to je to...Kos njih se sprema trener out..odbio ih je vec jedan rasni grobar...ce vidimo..
        Otkud ti ove informacije? Potpuna besmislica, čak iako bude po tome kako je FIBA presudila nema daljeg plaćanja, pa zbog toga je i dobio raskid.
        Ovo mi liči "kako mali Perica koji mrzi Čovića" zamišlja šta treba da se desi sa Jankovićem - da Zvezda ostane i bez obeštećenja i da nastavi da ga plaća još dve godine. Ne može rođače, ili jedno ili drugo.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Snosice Fuelenbrada a kakve posledice ce snositi onaj kome je otisao taj igrac, isplacen i jos mora da ga placa...eto pitam...Zaboravite to, izduvali smo..treba ih nakantati i to je to...Kos njih se sprema trener out..odbio ih je vec jedan rasni grobar...ce vidimo..
          Sto mora da ga placa?
          Bas bih voleo da cujem objasnjenje sa pravne strane.

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Snosice Fuelenbrada a kakve posledice ce snositi onaj kome je otisao taj igrac, isplacen i jos mora da ga placa...eto pitam...Zaboravite to, izduvali smo..treba ih nakantati i to je to...Kos njih se sprema trener out..odbio ih je vec jedan rasni grobar...ce vidimo..

            Jel možeš ovo da pojasniš?

            Comment


            • Ne znam, naucite vec jednom da kad SAJMON SEZ, tako i bude, pre ili kasnije..iskreno ne bih voleo da je istina..ipak mi je CZ najvaznija..ma sta ko ovde mislio..ja sam dobio takav info...dal je istina pojma nemam..obicno pogodim nesto...ali niti ja znam tacno,samo iznosim sta cujem..a mogu se zakleti da nije moja izmisljotina...iskreno bih voleo da je laz...Tako da manite me fora sta bi ja zeleo..ne mrzim Covica..mrzim njegov rad zadnje dve godine...kao predsednika CZ..a Zvezdu volim koliko i sebe..onda mozete zamisliti koliko je to
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Дијаз View Post
                I krcka se za jednog rasnog zvezdasa.
                Taj nikada nije bio rasni Zvezdaš, i kao igrač nas je napustio da bi igrao u Zadru.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • PManje vise ide da KKPplaca od sada..ne znam tacno koliko mesecno..izadje oko 100k i mi 100k..ne znam zasto..i kako mozda je laz a mozda i nije..verovatno se racunaju plate od zadnje doknije presoa u drugi klub itd...pojma nemam..tako sma cuo...sto ne znaci da je tacno,tkao se ogradjujem..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Taj nikada nije bio rasni Zvezdaš, i kao igrač nas je napustio da bi igrao u Zadru.
                    Isti je kao i Covara. Karijera njegovog mezimceta je iznad Zvezde.

                    Comment


                    • O kome je rec?
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        PManje vise ide da KKPplaca od sada..ne znam tacno koliko mesecno..izadje oko 100k i mi 100k..ne znam zasto..i kako mozda je laz a mozda i nije..verovatno se racunaju plate od zadnje doknije presoa u drugi klub itd...pojma nemam..tako sma cuo...sto ne znaci da je tacno,tkao se ogradjujem..
                        Ne mislim da si zlonameran , samo pitam pošto je tako nešto napisao samo onaj "novinar" a spinuju njegovi "svedoci". Mrzi me da tražim ali napisao je da po ugovoru , ako dođe do kašnjenja jedne rate , automatski se aktivira dug za ceo ugovor.

                        Iskreno , prvi put čujem za takav ugovor ...meni deluje potpuno nerealno

                        O kome je rec?
                        Trifa
                        Last edited by Samo Zvezda; 23-10-18, 21:05.

                        Comment


                        • A Djordjevic kao odbio ponudu vec pa ce Trifi da ponude i ko sto rece Ganac taj nikad nije bio Zvezdas, svako ko moze da radi u Partizanu, nije Zvezdas vec placenik.

                          Comment


                          • Ja ne mogu da poverujem u tu realnost da Trifunovic bude trener Partizana.

                            Uostalom, zasto menjati Canka.....tek je pocetak sezone, a rezultati su im u skladu sa ocekivanjima, sem onog poraza od Krke. Ne menja se trener zbog jedne ili par utakmica (sem ako nismo u Minhenu).

                            Comment


                            • O Minhenu na odgovarajućoj temi.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Ne mislim da si zlonameran , samo pitam pošto je tako nešto napisao samo onaj "novinar" a spinuju njegovi "svedoci". Mrzi me da tražim ali napisao je da po ugovoru , ako dođe do kašnjenja jedne rate , automatski se aktivira dug za ceo ugovor.

                                Iskreno , prvi put čujem za takav ugovor ...meni deluje potpuno nerealno
                                To bi bio presedan u pravnom sistemu da je ugovor takav.
                                Ako je on dobio na sudu, mi treba da mu dodjemo platu od pocetka ove sezone do danas a ne do kraja ugovora....

                                Comment

                                Working...
                                X