Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bih voleo da mi neko iz uprave odgovori na pitanja :

    1. Kako je moguce da igrac koji ima vazeci ugovor jos dve sezone , dobije raskid ugovora na stetu kluba ?
    2. Ako se na pocetku sezone pominje budzet od 3-4 MIO evra , kako je moguce da igracima kasne plate par meseci?

    Comment


    • Originally posted by marmaras View Post
      3-4 MIO evra
      Ruka ruku mie.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by marmaras View Post
        Ja bih voleo da mi neko iz uprave odgovori na pitanja :

        1. Kako je moguce da igrac koji ima vazeci ugovor jos dve sezone , dobije raskid ugovora na stetu kluba ?
        2. Ako se na pocetku sezone pominje budzet od 3-4 MIO evra , kako je moguce da igracima kasne plate par meseci?
        Projekcija i realizacija su dve različite stvari, projektovani budžet ne mora apsolutno da bude i realizovani i vrlo često nije (ode u minus) nekim rebalansima (dodatnim sponzorima...).
        Dalje, ako mu nisu isplaćivali primanja po ugovoru on je iimao pravo da raskine na štetu kluba, e sada da li je tako i bilo možemo samo da pretpostavimo ili da čekamo sudske odluke.
        (nisam iz kuba već zdrav razum.)
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Čokijev eksperiment sa jednim i po plejem oročen do kraja godine...pride ušparamo 3-4 plate.
          Ako u tom periodu uđe neki Spad Veb u juniora...onda ništa Admiral, ništa ni Peno.
          Ako već Filip ostane samo Čović...onda opet isto, samo duže saopštenje.

          Comment


          • Svesni su svi u klubu da nam je neophodna rezervni plej. Dobro osim Covica seniora.
            Mesjutim, domaceg igraca nema da je kvaliteta a nama doatupan. U klubu ne bi stranca. Dovesce se plej sigurno.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Svesni su svi u klubu da nam je neophodna rezervni plej. Dobro osim Covica seniora.
              Mesjutim, domaceg igraca nema da je kvaliteta a nama doatupan. U klubu ne bi stranca. Dovesce se plej sigurno.

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
              Dzaba sto su svi svesni ako nije Covic senior.

              Comment


              • Nelson ima pasos, smem da se kladim da kad bi ga sad trazili, samo bi skoknuo do Fra po stvari i dosao.

                Comment


                • Originally posted by Дијаз View Post
                  Nelson ima pasos, smem da se kladim da kad bi ga sad trazili, samo bi skoknuo do Fra po stvari i dosao.
                  Da zameni jedan EC klub sa drugim i dobru i redovnu kintu sa Srbijom? Važi.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Uz to nisam siguran da nam baš treba Nelson u ovom momentu.
                    Možda pre ovaj plej Litvanac.

                    Comment


                    • Jel ovo prvi put u istoriji da neko popase ban zato što proziva nekoga sa tvitera?

                      Comment


                      • Je l kačio iko ?

                        https://www.eurohoops.net/en/eurocup...ion-of-zvezda/

                        Comment


                        • Faje bratina emotivac, radilica...ultimate fighter.
                          Da smo u situaciji da sada potpišemo četvorku koja bi smanjila minutažu Fajea na parketu
                          i da dovedemo i pravog drugog pleja tačno bi u ovom rangu takmičenja ulazili u svaku tekmu sa maksimalnim samopouzdanjem i iz većine izašli bez velikog habanja na bilo kojoj poziciji.

                          Terziću stipso...

                          Comment


                          • A kakve ce posledice snositi Partizan ako se dokaze da su potpisali igraca koji pravosnazno nije dobio raskid ugovora sa klubom? 10 godina zabrane ucestvovanja u FIBA i ULEB takmicenjima?

                            Comment


                            • Snosice Fuelenbrada a kakve posledice ce snositi onaj kome je otisao taj igrac, isplacen i jos mora da ga placa...eto pitam...Zaboravite to, izduvali smo..treba ih nakantati i to je to...Kos njih se sprema trener out..odbio ih je vec jedan rasni grobar...ce vidimo..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Kod njih se sprema trener out..odbio ih je vec jedan rasni grobar...ce vidimo..
                                odprilike...to je sve od Čanka.
                                Last edited by Wingwalker; 23-10-18, 20:19.

                                Comment

                                Working...
                                X