Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wingwalker View Post


    možda ne zna engleski najbolje, možda nume ni mnogo bon-tona
    ali ovo dere sa filigranskim detaljima i manijakalnom posvećenošću...prva tri minuta - dovoljno.

    ako smeta ovde...dislocirajte.
    Sigurno jedan vrhunski trener ali toliko sujetan i uobrazen da je to mucno i gledati i slusati...covek koji je sve osvojio a opet ne ume da sportski podnese poraz ....svaka njemu cast sto je najtrofejniji u Evropi ..meni se ne svidja i ne volim ocima da ga vidim

    Comment


    • A je li moguce da i trenere dijelite na partizanove i zvezdine.
      Zeljko je ponos Srbije,legenda.To sto je on uradio vise niko ponovit nece.Steta sto on nije preuzeo Srbiju,ali koliko sam shvatio nakon onog sto se desilo 2005 na EP nesto nije voljan.

      Comment


      • Retko ga simpatišu kao pojavu ali ja nikada nisam odgledao do kraja njegovu konferenciju za štampu nakon opraštanja od reprezentacije jer takav Željko me najmanje interesuje.
        Ovaj video nije okačen da bi sat i po gledali Obradovića...nije on Natali Portman...pa ni blizu.
        ali ko nađe živaca da odgleda i sasluša, detalji i korekcije u relativno poznatim kombinacijama su neverovatni.

        Moj poznanik trener koji je bio na klinici u Beogradu kada je gostovao Kokoškov,
        tri dana se hvatao za glavu kada je prepričavao ono što je video i naučio.

        Utakmica je realizacija navežbanog uz podršku trenutne forme, neku trunku sreće, ili uticaj sudija.
        Ovde sve počinje na ovim fundamentima...a u publici su ne laici već upravo treneri.
        Last edited by Wingwalker; 19-10-18, 18:19.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          A je li moguce da i trenere dijelite na partizanove i zvezdine.
          Zeljko je ponos Srbije,legenda.To sto je on uradio vise niko ponovit nece.Steta sto on nije preuzeo Srbiju,ali koliko sam shvatio nakon onog sto se desilo 2005 na EP nesto nije voljan.
          To je njegova najveća bruka i sramota!

          Comment


          • Originally posted by salelesa View Post
            .. ima li kakva zamena iz ACB Segunda za ovo naše mezimče??


            Ovaj da ima visinu Juniora2 igrao bi EL ;) trenutno mislim prvi strelac druge lige, Jaylon Brown mi se svidja isto..igrao u Karposu prosle godine )

            Nema tamo ne znam sta...Barsa B izbacuje te mladje..Jugovic nas je otisao iz NCAA u neki tim iz Madrida..dal je Realovafilijala..ne znam, ali rade sa mladima..Generalno mesavina iskusnih i ladih Spanaca..sa losijim strancima za neki poseban kvaliteta..mada ima par timova kao taj Araberi koji forsira mlade amerikance i igraju run adn gun..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              A je li moguce da i trenere dijelite na partizanove i zvezdine.
              Zeljko je ponos Srbije,legenda.To sto je on uradio vise niko ponovit nece.Steta sto on nije preuzeo Srbiju,ali koliko sam shvatio nakon onog sto se desilo 2005 na EP nesto nije voljan.
              Moguce moguce, mnogo smo gadni. Bitnije nam je da se izdelimo po sto vise osnova, nego da bilo sta uradimo zajedno kako valja. Tako je vazda bilo....

              2005 jeste napravio gaf sa onom konferencijom za stampu, ali svakom coveku se desi da pogresi u afektu....to je skroz ljudski.
              Imao je i prosle sezone onaj jedan ispad posle utakmice sa Zvezdom ali je to sve nista u odnosu na ono sto je uradio dobro za kosarku u ovoj zemlji a i sire.

              Comment


              • Zasto je gaf kad covjek otvori dusu iskreno? Realno, to je repstacija, razumio bih da je klub, pa neke stvari se ticu samo trenera i igraca, ali repstacija pripada svima nama i na dobrovoljnoj je bazi. I prije su igraci znali da bjeze iz hotela, prave zvrcke, odlaze krisom sa priptema ali su na terenu bili tim. Ova umisljena banda iz 2005 ne zasluzuje ni imena da im se pomenu. Sramota sta su radili i kako su se odnosili prema dresu a on je iznjeo samo mali dio problema koje je pokusao da rjesi.

                Comment


                • Originally posted by Ica View Post
                  To je njegova najveća bruka i sramota!
                  Nije on kriv sto je radio sa neozbiljnim ljudima,isli po splavova,iskradali se iz hotela.Ispali su od Francuske koja je iz danasnje perspektive imala premocan sastav.
                  Mislim da bi od sadasnjeg sastava Srbije on napravio cudo,iako i Djordjevicu ne mozes nista zamjerit kad su u pitanju rezultati.

                  Comment


                  • Sarac, kako bi na radionici?
                    5. Tacka me interesuje
                    Last edited by Victor BG; 19-10-18, 16:27.

                    Comment


                    • Tema je KK Crvena Zvezda ali sam upao u zamku, dakle kao kapo do kapa reprezentacije u tom trenutku on je imao i malj i pogaču i nije iskoristio već je dozvolio da njega iskoriste, zato je kriv...sva kasnija pravdanja da su igrači ovakvi ili onakvi su jadni.
                      Mogao je kao Sale nacionale ili Piroćanac da jednog za primer otera bilo da je Rakoč ili Jarić i sve bi se svelo na normalu, ovako je pogubio konce.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Zasto je gaf kad covjek otvori dusu iskreno? Realno, to je repstacija, razumio bih da je klub, pa neke stvari se ticu samo trenera i igraca, ali repstacija pripada svima nama i na dobrovoljnoj je bazi. I prije su igraci znali da bjeze iz hotela, prave zvrcke,.
                        Trebalo je ili da otvori dusu ranije, ili da cuti do kraja i prihvati odgovornost. Njegova odgovornost je najveca jer nije na vreme uklonio igrace koji narusavaju atmosferu, posto nije imao kojones (sto je neobicno za njega) da se suoci sa novinarima i javnosti kojima bi morao objasnjava takav postupak i verovatno da bude proglasen krivcem u slucaju loseg rezultata. Takodje, nije mislio u kakvom stanju ce da ostavi reprezentaciju nakon takvog postupka, jer je istu doveo u situaciju da niko nije hteo da prihvati da vodi vruci krompir, a igracimo postalo mucno da dolaze jer je atmosfera narusena do kraja....takoreci mislio je uglavnom na sebe tj. kao sto si i sam rekao kako da olaksa svoju dusu, jer je njemu to mozda i najteze palo.
                        Cesto, slucajevi kao sto su Micov ili Radmanova banana su neophodni da bi se napravila timska hemija, a to je ono sto je on propustio da uradi jer se ziheraski ukakio pa nije verovao da do uspeha moze doci i bez nekih igraca. Kada se sve to sagleda, mucno je sve svaliti na igrace kada je on taj koji je najvise odgovoran sto im je sve to istolerisao.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Tema je KK Crvena Zvezda ali sam upao u zamku, dakle kao kapo do kapa reprezentacije u tom trenutku on je imao i malj i pogaču i nije iskoristio već je dozvolio da njega iskoriste, zato je kriv...sva kasnija pravdanja da su igrači ovakvi ili onakvi su jadni.
                          Mogao je kao Sale nacionale ili Piroćanac da jednog za primer otera bilo da je Rakoč ili Jarić i sve bi se svelo na normalu, ovako je pogubio konce.
                          Mislim da grijesis, da je bilo lakog rjesenja valjda bi ga nasao takav strucnjak. Bilo je i prije toga, ali su nekako uspjeli da progutaju ego zarad tima i medaljama prikrivali bahatost. Ajd da ne razvodnjavamo, kapiram sta pricas ali nije bilo realno da 2 sedmice pred prvenstvo rastjera 10 zvijezda repke.
                          Edit: dobro, Ganac i Majstor jesu u pravu, ali ne bih da se abolira bahatost igraca prema obavezama.
                          Last edited by Victor BG; 19-10-18, 16:25.

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Mislim da grijesis, da je bilo lakog rjesenja valjda bi ga nasao takav strucnjak. Bilo je i prije toga, ali su nekako uspjeli da progutaju ego zarad tima i medaljama prikrivali bahatost. Ajd da ne razvodnjavamo, kapiram sta pricas ali nije bilo realno da 2 sedmice pred prvenstvo rastjera 10 zvijezda repke.
                            Edit: dobro, Ganac i Majstor jesu u pravu, ali ne bih da se abolira bahatost igraca prema obavezama.
                            Ja sam mu to oprostio jer razumem da je bilo jace od njega, i da je barem pola igraca od njih imalo tu zelju koju je on imao, drugacija bi se pesma pevala. Jednostavo, toliko je zeleo zlato pred domacim navijacima da je izgoreo u zelji ne zeleci da previse rizikuje sa kvalitetom, al se na kraju ispostavilo da je ipak rizikovao samo na drugi nacin. Trebalo nam je 4 godine da se oporavimo od toga. Neka prebace modovi ovo na reprezentaciju ako misle da ce da ugusi temu.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Sarac, kako bi na radionici?
                              5. Tacka me interesuje
                              Cekaj da dodjem sebi, po zavrsetku bilo neko takmicenje izmedju dve ekipe sponzora pa sam imao silno trcanje od kruga trice do kosa, pa onda sutiranje trojki, ne mogu ni da sedim cestito ko covek,

                              Podsetim tacke 5 ostao mi materlijal u basketlandu.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Cekaj da dodjem sebi, po zavrsetku bilo neko takmicenje izmedju dve ekipe sponzora pa sam imao silno trcanje od kruga trice do kosa, pa onda sutiranje trojki, ne mogu ni da sedim cestito ko covek,

                                Podsetim tacke 5 ostao mi materlijal u basketlandu.
                                Evroliga - plan razvoja

                                Comment

                                Working...
                                X