Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Još jedna ružna utakmica. Sudije su uspele da budu u centru pažnje. Loše suđenje na obe strane.

    Comment


    • Tomić ima taj Putinov stone cold killer look.

      Comment


      • Utisak je da bi bili 20% bolji uz pravu podršku sa tribina,svaka čast svima koji su bili da bodre momke

        Comment


        • Dosta hrkljuša u drugom, sudije tragikomične..
          Popusti' i Joe, ne može da drži ritam fuckin' 32 min..
          Falilo Stratosa večeras, odigrao nešto tek u završnici..

          Comment


          • Mislim da je vreme da Radanov zameni Lazića.

            Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Alex Pato View Post
              Mislim da je vreme da Radanov zameni Lazića.
              Mislim da je vreme da IKEA stolica zameni Filipa.
              Last edited by Wingwalker; 16-10-18, 22:58.

              Comment


              • Dobro, malo teze nego sam ocekivao ali svakako sa autoritetom. Uzeo sam sitne novce, postalo mi slatko. Nemam sta dodati sto niste rekli, samo cu podrzati momke i sve one koji su bili i dvorani.
                @Salelesa Rocesti je moj favorit ali Ragland je svakako kompletniji.

                Comment


                • Regland i Roc su ista klasa... mozda Roc ima nesto bolji sut a Regland ulaz, ali tu su negde. MW je vec klasa ispod.

                  Zasto opet bez Nenadica veceras... a ne bejahu ni Davidovca? Ocekujem da vidimo nesto vise u napadu od Berona. Covek jeste radilica i ima ga svuda na terenu, ali bi trebalo da bude konkretniji u napadu.

                  Comment


                  • Tezak mec
                    Sirili su nam odbranu, odlicno sutirali za 3. Nismo ostvarili prednosti pod kosem.
                    Ono sto je evidentno jeste da kada nam pritisnu spoljnju liniju imamo ogroman problem. Beron se vrlo lose snalazi u ulozi sekundsrnog pleja kada ga pritisnu u odbrani. Lazic, Dobric, Faje, Simanic, su sa loptom u rukama vrlo losi, u igri 1 na 1.
                    Filip je smehotresan I zalistan u isto vreme. Davidovac i Nenadic sede pored terena da bi ova prevara igrala.

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Ne mozes Lazo nista da zamjeris Tomicu. Vuce dobre i pravovremene poteze, daje sansu mladima, dobro je utegao odbranu, svi se bore i imaju ulogu.
                      Tako da ako trener misli da tako treba, ja/ti mu sigurno necemo otvarati oci. Pobjedjuje i to tako da i kad igra lose ne pomislis da ces izgubiti. Ekipa ima ono nesto sto je cini timom, pucaju od samopouzdanja i samo neka nastave. Duga je godina, svi ce dobiti minuta ali ce iste morati i da pravdaju pa...

                      Comment


                      • Reglend je najkompletniji Amer na kecu koji je igrao kod nas, Roc najbolji suter, a MW je najbolji plejmejker, u pravom smislu te reci. A ove sezone imamo i jednog od najgorih igraca na poziciji 1 koji je igrao kod nas, racunajuci i domace i strane igrace.

                        Comment


                        • Sa ovakvim ekipama to prolazi... kvalitet evrokupa je bar 2 klase ispod evrolige. Bice problema sa najjacima u koje i mi spadamo, a to su Lokosi, Uniks, Unikaha i Valensija. Ovi Losmijevi Nemci mislim da nece biti preterano tvrd orah.

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Reglend je najkompletniji Amer na kecu koji je igrao kod nas, Roc najbolji suter, a MW je najbolji plejmejker, u pravom smislu te reci. A ove sezone imamo i jednog od najgorih igraca na poziciji 1 koji je igrao kod nas, racunajuci i domace i strane igrace.
                            Jasno, samo , moj ukus, uvijek su mi kosarku cinili lijepom lijep sut, ballhandling, vizija, pokreti tijelom, fingerroll...
                            Rocesti mi je tako uzivanje za gledati ja volim taj tip igraca, zamisli ga samo uz neki adekvatan roster. Moram biti posten pa reci da je za tim mnogo korisniji Ragland ali ako gledamo estetiku, Roc.

                            Comment


                            • Originally posted by Bastia33 View Post
                              Ja, propali basketaš od 176cm, se zaljubio. Joe volim te.
                              Filipe, ti li si?

                              Opet Davidovac i Nenadic ne igraju da bi index -1 mogao da nas odusevljava iz utakmice u utakmicu. U redu je Tomicu, mozes ponekad omoguciti Covicu jr da u jednoj utakmici nema negativan index.

                              Sa druge strane, Walterov strasni Miller, koga je skautirao jos dok je bio na naucnom putovanju u Turskoj pruza sve blistavije i blistavije partije. -1, pa -3, pa - 6 index. A kad se setim kako je taj mucenik (Walter, ne Miller) posle svake utakmice znao da napise "Miller je verovatno los igrac, jel' tako?".
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Regland i Roc su ista klasa... mozda Roc ima nesto bolji sut a Regland ulaz, ali tu su negde. MW je vec klasa ispod.

                                Zasto opet bez Nenadica veceras... a ne bejahu ni Davidovca? Ocekujem da vidimo nesto vise u napadu od Berona. Covek jeste radilica i ima ga svuda na terenu, ali bi trebalo da bude konkretniji u napadu.
                                Regland za razliku od Ročestija igra s obe strane terena, stoga je naravno neuporedivo korisniji po tim.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X