Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by salelesa View Post
    .. nEsam stigao da gledam, gledaće se repriza (AS4 22:45) ali bacih oko na bikini papirče .. sjajno raspodeljena minutaža, potrošnja minimalna, niko nije forsirao trojke.
    In other news, Yeremaja & Rebec 20x opalili istu..
    dali 8.

    Mamino i tatino mezimče .. ?!
    .. sjajan dečko, dobar za atmosferu ?!
    Jeftinije je da uzmemo Big Laleta ili prljavog inspektora Blažu za atmosferu, a gore pomenuti da ustupi mesto Dobriću .. a Radanov i Nenadić nek se pošibaju za to 12o mesto.
    Oplakao

    Comment


    • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Dilan Enis... 36 poena veceras.
        Ali izgubili utakmicu [emoji3]. Skoro da je dao pola koševa svoje ekipe.

        Videćemo ga već u utorak

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Odvalicemo ih samo tako...

          Comment


          • ...neko će morati da plati onaj Monako.
            Last edited by Wingwalker; 14-10-18, 11:28.

            Comment


            • Juce smo bar dobili odgovor gde Tomic vidi Davidovca. Na nasu zalost to nije pozicija 1. Da bi stvar bila jos gora, Nenadic igrao, ali ne na pomenutoj poziciji. Vise nema sumnje, FC3 je drugi plej.

              Comment


              • Po meni i nije bilo za očekivanje da nam Davidovac bude plej, može on nekada da prenese loptu, možr on i da u nekim varijantama bude sekundarni organizator napada ali primarna pozicija je trojka, on je za poziciju dva prespor.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Džejms Feldin je stigao u Hapoel iz Jerusalima, a sada je dao intervju za Talkbasket.com u kom je pričao o uslovima pri odlasku iz crveno-belih.

                  Kaže, bilo je to teško leto za njega.
                  "Imao sam opciju da ostanem još godinu dana u Beogradu, ali tim ne igra Evroligu ove sezone. Odlučivali su dugo da li da me zadrže ili ne. Situacija s novcem je bila problematična, dugovali su mi nekoliko plata. Bilo je tu dosta stvari... Odlučili su kasno da me ne zadrže. Bilo je to oko 5. avgusta kada su mi rekli, ali tada je bilo kasno za mene da pronađem ugovor u evroligaškoj ekipi. Hapoel me je zvao dan pošto sam otpušten. Pitao sam prijatelja koji je igrao tamo i rekao mi je da ne razmišljam već da odem u Jerusalim. Bio sam pomalo frustriran zato što sam želeo da igram Evroligu, ali svako sa kime sam pričao mi je rekao da je Jerusalim najbolje mesto van Evrolige. Srećan sam s odlukom. Živim i igram u svetom mestu kakav je Jerusalim i imam priliku da upoznam mnogo odličnih ljudi", rekao je Feldin
                  Hahah... slika i prilika proslogodisnje hemije, svi su drugi krivi sem mene Dzordana. Otimale se evroligaske ekipe oko njega pre avgusta

                  Comment


                  • Nenadic, Davidovac nisu PG, Filip jeste makoliko se neslagali sa tim to je tako...Bez Filipa bi to mesto PG bilo tek lose bez Reglanda u timu, posto Davidovac, Nenadici Baron nisu PG-eviji, kad nisu doveli nikog..FC3 jeste jeidno resenje na mestu plejmejkera..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ispali nas Dilejni, a beše gotov posao. [emoji23]

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Nenadic, Davidovac nisu PG, Filip jeste makoliko se neslagali sa tim to je tako...Bez Filipa bi to mesto PG bilo tek lose bez Reglanda u timu, posto Davidovac, Nenadici Baron nisu PG-eviji, kad nisu doveli nikog..FC3 jeste jeidno resenje na mestu plejmejkera..
                        Sto nisu doveli Ljubicica i on bi bio najbolje resenje na poziciji plejmejkera?

                        Sta je falilo prosle sezone sa samo jednim pravim plejmejekerom u sastavu? Ennis je bio vise dvojka, a tu poziciju je pokrivao i Davidovac. Ovo je stvarno strasno sta se radi u ovom slucaju, izgleda da ce se Radanov, Nenadic, Dobric i Davidovac rotirati za 2 mesta na tribinama, a index -1 je siguran u 12.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by blond View Post
                          a index -1 je siguran u 12.
                          Last edited by Laki21; 14-10-18, 19:33.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by blond View Post
                            Sto nisu doveli Ljubicica i on bi bio najbolje resenje na poziciji plejmejkera?

                            Sta je falilo prosle sezone sa samo jednim pravim plejmejekerom u sastavu? Ennis je bio vise dvojka, a tu poziciju je pokrivao i Davidovac. Ovo je stvarno strasno sta se radi u ovom slucaju, izgleda da ce se Radanov, Nenadic, Dobric i Davidovac rotirati za 2 mesta na tribinama, a index -1 je siguran u 12.
                            Samo kazem da je on po mestu PG,a ovi ostali nisu..mogu da pomognu ali to nisu...Aito je jedan od boljih trenera u Evropi,doveo onog malog islandjanina..tako je nama trebao neki ispod radara...sa sitne pare...nije nuzno da bude nas, treba docekati Uskovica ili nekog drugog...Ljubicic je dobar PG ali nije nas nivo trenutni..mada je dosta bolji PG od Covica..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Filip je 2 plej i to je to. . . Hoće li ga menjati videćemo
                              Dok ovako ide neće se ništa menjati

                              Comment


                              • Nista, daj da vezemo par poraza...bolje sad nego u aprilu

                                Comment

                                Working...
                                X