Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by la haine View Post
    Ja vidim da smo mi dobili izgubljenu utakmicu, da je on bio na terenu kada se stizala razlika od 11p i to je to. Preko njega 10+ koševa, preko 20p...komedija majke mi, on je sam u odbrani. Kad šutnemo Fićka primaćemo 40p po utakmici, kako da ne. Zašto sebi jednostavno ne priznate da ste zadojeni mržnjom prema njemu ne iz košarkaških razloga i završite sa njim i gledate klub za koji tvrdite da navijate? Svake godine što kaže Šarac nađete žrtvu i samo pametujete, dođe sl. sezona, voda opere sve do tad i idemo iz početka, nova žrtva. On trenutno nije najveći problem u ovom timu, kad dođemo do njega rešićemo i to.
    Brate, prijatelju, ispuni mi jednu želju...

    Odgledaj utakmicu još jednom. I obrati pažnju na koji način smo primali koševe preko njega. A onda se vrati ovde i reci da se tako primaju koševi, tj da li tako TREBA da se primaju koševi preko PROFESIONALNOG košarkaša.

    Čovek ga pretrči kao da ne postoji. Blok čak i ne pokušava da probije. Ako pokuša, ostane zalepljen kao da si ga superlepkom pričvstio. Ne stigne da se pomeri (bukvalno) na prvi korak protivničkog beka. Ako protivnik svičuje i ostane sam sa centrom, nije sposoban čak ni faul da napravi.

    Evo, sve ovo mogu i ja u odbrani, ni za trun lošije. U stavri, imam veći raspon ruku od Fićka, znači možda bih i zasmetao nekome u nekom trenutku.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Veliki Čarls Dženkins ...zauvek deo kkcz

      https://twitter.com/thejenkinsguy22/...01600396890112

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Veliki Čarls Dženkins ...zauvek deo kkcz

        https://twitter.com/thejenkinsguy22/...01600396890112
        [emoji3448]

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Udri po Tomiću[emoji1]

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Udri po Tomiću[emoji1]

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
            Ili da ipak pokažemo malo strpljenja i poverenja , tako atipičnog za nas cigane?

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Zar neko zaista misli da ce Tomic reci bilo sta negativno za igrace pa I Filipa Covica?


              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Zar neko zaista misli da ce Tomic reci bilo sta negativno za igrace pa I Filipa Covica?


                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                Nije to poenta Lazo ...

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Filip nije problem Zvezde ,problem je jer nemamo para za boljeg ....svako normalan bi voleo da Teodor dodje ali jasno je da nema za to para ...

                  Comment


                  • Originally posted by Ica View Post
                    Filip nije problem Zvezde ,problem je jer nemamo para za boljeg ....svako normalan bi voleo da Teodor dodje ali jasno je da nema za to para ...
                    . Za te pare moze se dovesti igrac sa koledza. Filip niti je mlad, niti talentovan. O kvalitetu da ne govorimo. Samim tim nikakve koristi od njega.
                    I dalje ostajte pitanje kada je on I na koliko godina potpisao Ugovor?

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      . Za te pare moze se dovesti igrac sa koledza. Filip niti je mlad, niti talentovan. O kvalitetu da ne govorimo. Samim tim nikakve koristi od njega.
                      I dalje ostajte pitanje kada je on I na koliko godina potpisao Ugovor?

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                      za 80 k da dovedes nekoga ...macku u dzaku pa da pusi travu kao Wiliams ...postavi pitanje negde kada bude gostovao Coki ..sve zanima koliko je ugovor Filipa i koje je duzine ....

                      Comment


                      • daj da napravimo akciju da doniramo za pleja od 350 k

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          za 80 k da dovedes nekoga ...macku u dzaku pa da pusi travu kao Wiliams ...postavi pitanje negde kada bude gostovao Coki ..sve zanima koliko je ugovor Filipa i koje je duzine ....
                          Jedan Bolden je igrao za 5000 dolara mesecno, Ojo za 5000
                          Naravno da se za 8.000 evra mesecno moze dovesti daleko bolji igrac od Filipa Covica.
                          Transparentnost je nesto na sta se proziva Covic. Nikada se nije desilo da se ne objavi potpis igraca. Ovo je jedinstveni slucaj.

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Ica View Post
                            daj da napravimo akciju da doniramo za pleja od 350 k
                            Ajde da ga dovedemo za 160.000 umesto sto placa tatinog sina I Keselja

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • pa ja bi voleo da smo doveli Wilbekina ali RAZUMI covece ...NEMAMO PARA ...sirotinja smo ..takva nam je i drzava ...i ovo sto smo doveli se nadam da cemo uspeti da isplatimo ...
                              Keselj je raspad i to je vec bilo vidjeno prosle godine ..nije mi jasan njegos ostanak uopste ...nama treba igrac tipa Wolters ..koji nije skup a veoma je koristan ...
                              bice otkaza tokom godine ,bice prilike da se dovede neko ko vredi za manje pare ali ako i to propustimo onda je to jasan znak da smo finansijski bas u kanalu !ž
                              A do tada ..puna podrska i tom Filipu i tom Keselju i svakome ko je u ekipi ..neka ginu za nas dres i neka igraju najbolje sto umeju ....
                              Last edited by darko pancev; 13-10-18, 10:12.

                              Comment


                              • Originally posted by darko pancev View Post
                                pa ja bi voleo da smo doveli Wilbekina ali RAZUMI covece ...NEMAMO PARA ...sirotinja smo ..takva nam je i drzava ...i ovo sto smo doveli se nadam da cemo uspeti da isplatimo ...
                                Keselj je raspad i to je vec bilo vidjeno prosle godine ..nije mi jasan njegos ostanak uopste ...nama treba igrac tipa Wolters ..koji nije skup a veoma je koristan ...
                                bice otkaza tokom godine ,bice prilike da se dovede neko ko vredi za manje pare ali ako i to propustimo onda je to jasan znak da smo finansijski bas u kanalu !
                                Pa o cemu ja pisem???
                                Jel ti zaista mislis da za pare za koje placamo Filipa I Keselja nismo mogli dovesti rezervnog pleja?


                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X