Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke na pobedi, komsije.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Ali kakva je stara evroligaska kajla Perperoglu. On ce nam biti zlata vredan kad budu vazne utakmice i kad bude tvrdo.

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Cestitke na pobedi, komsije.
        Hvala, cestitke i vama na skalpu protiv Zenita koji je igrao bez Karasjova i Dzeningsa.

        Vazna pobeda. Ne znam da li ste svesni, ali svaka pobeda je jako bitna jer se skor u 1. i 2. fazi racuna u cetvrtfinalu i polufinalu kada se odredjuje ko ce imati prednost domaceg terena. Tako da bi bilo dobro da u grupi jurimo sto bolji skor. Taj sistem je jako dobar jer nema nebitnih meceva. Evrokup > evroliga, kada se gleda po zanimljivosti.

        Logicno je bilo da dodje do malog pada. Monako je dobra ekipa, sa nekoliko poznatih lica, nekoliko Amerikanaca koji znaju da resetaju kos i jako dobrim Kikanovicem. Jedino sto mi se nije dopalo je da sam previse gledao naseg drugog plemejkera na terenu, bas me interesuje koji je njegov indeks beskorisnosti?

        Sad lagano u oba takmicenja, da se nastavi serija pobeda.

        Edit: Totalno sam promasio, za cetvrtfinale se gleda ko je bio prvi, za polufinale i finale skor u 2. fazi. Dakle, bitno je samo da budemo 1. u nasoj grupi zarad boljeg zreba.
        Last edited by blond; 10-10-18, 22:27.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Kakav je ovo fuj od kosarke bio!!! Ajde za ocekivati je slabije sutersko vece nakon teskog gostovanja u PG gdje smo se bas energetski dali, ocekivao sam BLAGI pad, al da vola ne ubodemo to ne. Sam ritam utakmice ocajan = hrkljus e onda ni to nije dovoljno, u sred knezevine crkne i semafor, vise puta, valjda da ubije i ono malo igre. Ne sjecam se da sam ikada gledao ekipu da ama ni jedan igrac ne pruzi makar dio svojih mogucnosti. Pobjeda u neizvjesnom mecu, to znaci dosta, jos uz ocajnu partiju kad te nista bas ne ide, moramo biti zadovoljni bodovima a kad se malo odmore, gledacemo ljepsi basket, nema sumnje.

          Comment


          • Ako ima neki mazohista koji bi gledao ponovo, počela repriza na SK2 .. nema veze što kasni(m) ionako je bilo bez poena prva 4 minuta!

            Comment


            • Što rekoše nakon utakmice, tako se gradi karakter - kada te neće a pobediš, znači borba do kraja.
              Ipak moram reći da su Reglandu svirane smešne lične greške i da je bilo potrebno da par puta "mlatnu" igrači Monaka našeg i to je trajalo do protesta (4/4) Tomića. Ja zadovoljan (ako je nekog briga uopšte)
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Ovakve pobede su mnogo znacajnije od onih po 20 razlike. Ovako se gradi tim.
                Mozda je samo moj utisak da je ovo sa namerom Tomic uveo u neizvesan tok. Deluje mi da je predugo drzao nasu trecu petorku i da je Monako tako dosao do vazduha u drugoj. Kada smo u trecoj videli da je vrag odneo salu, pokusavali smo da nadjemo raspolozenu petorku. Pobedismo nekako na misice.
                Nije uopste losa ova ekipa Monaka, najjaci protivnik do sada. Solidnu odbranu igraju sasvim. U jednom trenutku sam pomislio, kako su se osecali protivnici kada smo mi njima izvodili Jovica, Lazica i Dangubica. Pa ne vide kos po 5 minuta. Uvek su na ruci kod suta, veoma malo slobodnih suteva, nikako nismo mogli da uspostavimo dominaciju pod kosem iako oni imaju samo 2 igraca preko 202-203cm
                Beron i Stratos su ubacili neke teske suteve preko ruke...da nije bilo toga pitanje je sta bi bilo na kraju. Tesko ce se ko naigrati u onoj sali.
                Sudjnje je bilo korektno i opet se ponavlja da mi imamo daleko bolje sudjenje u ULEB-u nego u ABA ligi.

                Comment


                • Bolje da ovakva pobeda trgne ekipu, a ne poraz. Sto kaze Tomic, uvek je bolje pobediti nego izgubiti.
                  Ovo gradi karakter i jos vise ujedinuje ekipu.
                  Sada nam sledi nesto laksi raspored.
                  U ABA nam dolaze Krka i Igokea, a zatim idemo FMP-u.
                  U EK nam dolazi Andorra, zatim idemo Bresi i na kraju prvog kruga cemo ugostiti Galatu.
                  Imamo dobre sanse da ostanemo bez poraza do kraja meseca, a i duze.

                  Comment


                  • Veoma ružna utakmica, ali se samo pobeda pamti i beleži. Mene brine ono što i sve ostale. A to je da Regland nema zamenu. Čović nije košarkaš, što već znamo, a alternative su Baron i Nenadić, koji su bekovi. Ako je Tomić primoran da drži Jr-a u 12, onda sam stvarno razočaran što je to dozvolio. Nije mi jasno kako će objasniti da se u njegovu koncepciju igre uklapa "igrač", koji ne igra odbranu, ali je zato beskoristan u napadu. Desiće se (ne daj Bože) da se Regland, povredi, premori, razboli, štagod. Ko će organizovati igru?

                    Comment


                    • Pa Ficko

                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Najbitnija je pobeda. Napravili smo brejk na strani sto je najvaznije. Sledeceg utorka pada Andora u punom Pioniru.

                        Comment


                        • Originally posted by blond View Post




                          Edit: Totalno sam promasio, za cetvrtfinale se gleda ko je bio prvi, za polufinale i finale skor u 2. fazi. Dakle, bitno je samo da budemo 1. u nasoj grupi zarad boljeg zreba.
                          Pogledao malo format ...jedini način da izbegnemo Lokomotivu do finala je da kao drugi iz grupe A idemo u grupu H , i da budemo prvi u toj grupi H Jedna od "mina" u toj grupi H , mogle bi da budu komšije
                          Last edited by Samo Zvezda; 11-10-18, 09:11.

                          Comment


                          • Ne poznajem dobro Tomica ali mi deluje kao osoba koja bi radije zavrsila na cetvrtom mestu i odmah probao da eliminise Lokomotivu nego islo na drugo mesto da bi izbegavao Lokomotivu.
                            Slazem se da je Lokomotiva legitimni EL tim i bar 3-4 ekipe koje igraju EL su slabije od nje ali opet....nekako mi deluje da smo na pravom putu i da ce vrlo brzo(brze nego sto sam i u snovima ocekivao) biti svejedno ko je sa druge strane

                            A nisam ni ja ispratio kakav je format. Igra se kao nekada sto se igrala EL? 4 iz grupe prolaze dalje, ulaze u TOP16(2 grupe po 8 timova) pa 4 najbolje idu u TOP8?
                            Onda odlucuje na 2/3 pobede ili sistem eliminacije? Na kraju je F4 ili eliminacije?

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan9 View Post
                              Ne poznajem dobro Tomica ali mi deluje kao osoba koja bi radije zavrsila na cetvrtom mestu i odmah probao da eliminise Lokomotivu nego islo na drugo mesto da bi izbegavao Lokomotivu.
                              Slazem se da je Lokomotiva legitimni EL tim i bar 3-4 ekipe koje igraju EL su slabije od nje ali opet....nekako mi deluje da smo na pravom putu i da ce vrlo brzo(brze nego sto sam i u snovima ocekivao) biti svejedno ko je sa druge strane

                              A nisam ni ja ispratio kakav je format. Igra se kao nekada sto se igrala EL? 4 iz grupe prolaze dalje, ulaze u TOP16(2 grupe po 8 timova) pa 4 najbolje idu u TOP8?
                              Onda odlucuje na 2/3 pobede ili sistem eliminacije? Na kraju je F4 ili eliminacije?
                              Prva faza četiri grupe po šest ...po četiri tima idu dalje . Prave se nove četiri grupe sa po četiri tima .Dva prvoplasirana idu dalje i igra se na ispadanje ..1/4 f , 1/2f i finale .Igra se u dve dobijene

                              http://www.eurocupbasketball.com/eur...etition/format
                              Last edited by Samo Zvezda; 11-10-18, 11:11.

                              Comment


                              • Daleko smo mi od prave forme, eto utakmica Bud i Mon, nebo i zemlja. Fali tu jos rada da to postane konstanta, ali obrisi napada i odbrane vec se vide a to je ozbiljan rad. Obicno ekipe do decembra traze neku formu, uklapanje, mi smo to postigli do superkupa, sto je za svaku pohvalu. Nije slucajno Monaco postigao mali br poena, imali smo odlican skauting. Ja potpuno zadovoljan. Bravo momci!

                                Comment

                                Working...
                                X