Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jankela je izgleda i definitivno nas. Bice da nema nikakvog osnova za raskid. E sad, Covkerece da je budzet 3.5mil bruto, a ako me sjecanje sluzi, prosle godine je toliki bio za plate samo. Sto znaci da su plate proslogodisnjeg tima bile izmedju 2.2-2.5 milki. Dakle plate ovog tima su izmedju 1.5-1.8 milki

    Comment


    • Da promenim, da se ne prepiremo...

      Ima li informacija da trazimo pomocnog PG-a ?
      Last edited by LosmiSK; 10-10-18, 11:13.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Kakva racunica... Pa sam Perper kosta 250-300k mada i to nije istina verovatno..i ti nadjes 1.8m ) alal ti vera
        Šta je sad opet?
        Pa čovek ima računicu, uzmi ili ostavi!
        Grobari imaju pravo da daju svakojake računice, i niko više ,a ???

        Comment


        • Ipak si me kvotovo pre...Ma smao kazem...nebitno skroz da budem iskren...Necu vise o tome ni pisati..okrenucu se kosarci...Nema poente razvodnjavati temu i unositi nemir kod ljudi...I onako sam kapitulirao sto se toga tice...

          Mislim da danas mozemo dobiti Monako, nisma ih gledao ove sezone ali deluju mi po rezultatima da jos nisu nasli svoju igru...Mislim da mozemo odgovoriti na njihovu fizicku igru, poprilicno su tu neki igraci drveni ili pak divlji kao Nidim i Robinson...Bice zanimljiv duel sa Kikanovicem koji ima dobar sut sa poludistance.....zanimljiv mec za gledanje sigurno..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Dobar dan svima

            Comment


            • Originally posted by Пера Ложач View Post
              Šta je sad opet?
              Pa čovek ima računicu, uzmi ili ostavi!
              Grobari imaju pravo da daju svakojake računice, i niko više ,a ???
              Znas kako, ako odbijes porez, ostane ti oko 2.2 mil eura a nisam racunao plate strucnog staba (200k) i putne troskove. Sto znaci da ili su plate do 1.8 ili je 3.5bruto za plate tima sa strucnim stabom, uzmi sta ti je realnije.
              Ja licno mislim da je 2.2 mil eura samo plate tima sa strucnim stabom a na to idu ostali troskovi. Jer prosli tim je bio za nekih 500k+ skuplji pa mu to dodje realno, mozda Sarac zna bolje.
              Last edited by Victor BG; 10-10-18, 11:41.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Da promenim, da se ne prepiremo...

                Ima li informacija da trazimo pomocnog PG-a ?
                Zbog cega se o Bajernu raspitujes na Zvezdinom topiku?

                Zvezda ne trazi, niti ce. Moooozda se dovede PF (Mitar ili ko vec) i to je to.

                Comment


                • Originally posted by Delija86 View Post
                  Dobar dan svima
                  Dobar dan, i dobro došao na forum!
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Delija86 View Post
                    Dobar dan svima
                    Dobra ti sreca.

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Jankela je izgleda i definitivno nas. Bice da nema nikakvog osnova za raskid. E sad, Covkerece da je budzet 3.5mil bruto, a ako me sjecanje sluzi, prosle godine je toliki bio za plate samo. Sto znaci da su plate proslogodisnjeg tima bile izmedju 2.2-2.5 milki. Dakle plate ovog tima su izmedju 1.5-1.8 milki
                      Nisam ja baš tako razumeo...ostavio je NČ dosta prostora o priči o Fiba i svim pravnim sredstvima , da možda bude i nešto drugačije.Možda grešim ?

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Nisam ja baš tako razumeo...ostavio je NČ dosta prostora o priči o Fiba i svim pravnim sredstvima , da možda bude i nešto drugačije.Možda grešim ?
                        - Nemamo problem da neko pređe u crno-beli tabor. Obeštećenje je 200.000 evra. Možda i na rate. On nije slobodan igrač i to ćemo da branimo do najviših međunarodnih instanci. Ponosni smo što je igrao za nas, verujem da je i on ponosan. Može gde hoće, samo neka novac legne na račun - rekao je Čović.

                        Vjerujem da su dosadasnje presude jasne a to je da je igrac pod ugovorom i da je klupska disciplina ozbiljno narusena i da KKCZ moze da raskine ugovor. Problem sto Covke nece da se oprosti od love a i ne treba, pa trazi neku varijantu da obje strane budu zadovoljne ali da ga otmu, za to ce ici do kraja. Tako ja skapirah

                        Comment


                        • On nije slobodan igrač i to ćemo da branimo do najviših međunarodnih instanci.
                          Možda se nismo najbolje razumeli ...moj utisak je da će ovaj završiti u kkp , pravno ili ne .To da će Čović tražiti pare , tu nema nikakve sumnje.

                          Srećom , imamo i drugačije bivše igrače

                          https://twitter.com/thejenkinsguy22/...94466067718151
                          Last edited by Samo Zvezda; 10-10-18, 13:20.

                          Comment


                          • Ma dobro, neka ide, stvarno bih volio da vise ne slusam o njemu pogotovo sto nam super ide i ovako a Borisa sasvim dobro igra u odbrani za razliku od njega. Imamo super skockan timcic kome fali jos jedno pojacanje i bice to super za gledati. Neka on nadje svoju srecu kad misli da je pametniji, nama bi dobro legla neka suska cisto da namiri boli od prosle godine i jade koje nam zadade sa svojim brainfartovima, talentovan decko al glup za medalje.

                            Comment


                            • Originally posted by Delija86 View Post
                              Dobar dan svima
                              Ovde kod mene je vece, ali bitno je da je dobro...
                              Udri sa postovima
                              Last edited by Grof; 10-10-18, 14:49.

                              Comment


                              • Protiv Monaka je ključ u kontroli ritma meča. Ne treba ulaziti u trku sa njima, već disciplinovano gurati svoju igru. Regland me oduševio u Podgorici upravo iz ugla kontrole meča i donošenja odluka. To nam treba i večeras. Voleo bih da vidim i Davidovca, cenim da ćemo u ovom sistemu i filozofiji Tomića mnogo dobiti njegovim povratkom.

                                Comment

                                Working...
                                X