Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da cestitam KKCZ na uspehu u Podgorici i protiv Ulma. Tomic je nasao neka jako dobra resenja.Nije opteretio Reglanda, Perperu je dao da sutira po nahodjenju kao i Baronu...takodje je koristio veoma cudan ''miss match'' sa perperom dole,nisam ocekivao da ce da odigra tako dobro i sutira ali nije dzabe placen i igrao EL toliko godina...

    Takodje kao sto sam rekao brat Ojo je faktor x i tu nema price, stvarno covek igra dobro i donosi nemir u tudjim odbranama. Ono sto mi se ne svidja jeste uloga domacih igraca, o Covicu suvisno pricati,jasno se videlo vise puta da ga prelaze u koraku, zajebancija i ako sad deluje sve dobro, kljuc nase titule je njegova zamena....

    Ono sto mislim da nije dobro jeste potpis Nenadica ove sezone, on sad ne oze da doprinese nicemu i nije igrac kvalitetom, kazem trenutno za CZ..Takodje Dobric>Lazic i to miljama daleko..

    Od skole kosarke CZ i datih 75% od domacih igraca, spali smo na daj boze 20% i to jeste problem, sad dok ima para i dobrih stranaca je dobro ali ako nestanu bare nahebali smo...

    Vidi se da strucni stab zna dosta i da je kvalitetan naspram prosle godine i one zajebancije...i to je najveci plus minus i poprilicno sam siguran da je ovaj tim jaci od proslogodsnjeg a ruku bih stavio na to kad bi se zamenio PG rezervni...+30x bolji strucni stab...

    Mec protiv Cibone se ne sme igrati onako, to sam zamerao i Radonjicu, igra se za publiku,ako se otaljava posao naravno da niko nece doci da to gleda i mora se igrati izvan sablona i atraktivno te male utakmice...

    Malo nas deli da zatvorimo titulu, tj deli nas da tatka isutiramo iz tima, ono je zajebancija sta on igra...pre ili kasnije ce nam to doci glave...Keselj,Covic i Nenadic van 12...po meni i to je veoma lagana odluka..+Dobric 20min u igri...

    Da ne zaboravim Borisu...coskari i dalje..nek se pravi neka akcija kao za ovog senegalca..daje znake,oseca se puls ali ni blizu da ozivi skroz....mada jes mlad...ima vremena..mali rast se vidi
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Gde si bre Losmi, cestitke i tebi...dobro ste krenuli ove sezone.

      Comment


      • FC3 nije nivo za Zvezdu to se vidi iz aviona a Pefi nije ni u timu Himkija koliko vidim razmislite o tome.

        Comment


        • 15 minuta po mecu deluje sasvim prihvatljivo za Pefija. Valjda mu je bolje da igra nego da statira. Nemoz` bolje od ovoga.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Gde si bre Losmi, cestitke i tebi...dobro ste krenuli ove sezone.
            Jesmo, mada odbrana stuca..Sad ce i Vilijams i nadam se premijerna pobeda nad Efesom u Evroligi...ali ako imas sta da pricas o tome, imas topic dole+topik o Evroligi..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Sutra fina dvojka na KK protiv kneževa, lako na 2.25.

              Comment


              • Originally posted by ajkisloba View Post
                FC3 nije nivo za Zvezdu to se vidi iz aviona a Pefi nije ni u timu Himkija koliko vidim razmislite o tome.
                Razmisljamo I svidja nam se[emoji41]

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Pefi kao bekup na ovu ekipu bi bio takav ubod da je titula zacementirana. Misljenja sam da bi bilo koji odbrambeno potentan igrac bio taj tas na vagi. Bilo bi odlicno da ima i dobar prodor i da zna da izdrzi kontakt na polaganju jer u PG recimo, nismo imali takvu opciju kada bi Perperoglu bio izolovan.

                  Comment


                  • Što Nenadić ne dobija prostor još od finala Super kupa ?

                    Comment


                    • Zbog prejake konkurencije na poziciji.

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Pefi kao bekup na ovu ekipu bi bio takav ubod da je titula zacementirana. Misljenja sam da bi bilo koji odbrambeno potentan igrac bio taj tas na vagi. Bilo bi odlicno da ima i dobar prodor i da zna da izdrzi kontakt na polaganju jer u PG recimo, nismo imali takvu opciju kada bi Perperoglu bio izolovan.
                        Nemojmo suditi prerano.
                        Buducnost ima love koliko hoce i moze se dodatno pojacati i zameniti neke igrace.
                        Sigurno nece izgledati ovako.
                        Jeste bila rapsodija pre neko vece, ali ostanimo na zemlji braco.

                        Comment


                        • Originally posted by Guthrie View Post
                          Nemojmo suditi prerano.
                          Buducnost ima love koliko hoce i moze se dodatno pojacati i zameniti neke igrace.
                          Sigurno nece izgledati ovako.
                          Jeste bila rapsodija pre neko vece, ali ostanimo na zemlji braco.
                          Futuru je Omić koštao najmanje 400K jer je pre mesec dana odbio ponudu od 350K.
                          Ne znam na kojoj poziciji bi sad doveli pojačanje ali bi koštalo još pola miliona da to napravi razliku, plus nekom da požele sve najbolje u daljoj karijeri.
                          Eto imaju duplikat Klarka...ako razmišljaju.
                          Last edited by Wingwalker; 09-10-18, 21:20.

                          Comment


                          • U februaru smo domacini jednog od kvalifikacionog turnira za zavrsni turnir EL u Valensiji. Pored nas ucestvuju Cedevita, Mega, Fener, Spars, Olimpijakos, Venecija i Olimpija.

                            Comment


                            • Bice tesko u knezevini , ako se vec gubi da bude sa manjom razlikom zbog kasnijeg kruga. Elem , vrlo dobar tim prosle sezone prvi u ligaskom delu, u finalu plej ofa ostali bez titule, doveli su nama vrlo poznatog igraca Nidama. Imamo sansu da u Aba ligi otvorimo sa 5-0, dve igramo kuci pa se igra protiv Fmp a. To je sad prioritet, u Evropi da se domognemo top 16 faze nekako.

                              Comment


                              • Nije Monako jaci od nas. Imaju finu ekipicu ali se mozemo nosit sa njima

                                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X