Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo statistike sa meca, ko voli da pogleda malo...

    https://www.aba-liga.com/match.php?i...1&tab=Boxscore

    Comment


    • Tek je početak ali valjda su momci zaslužili bolje popunjen Pionir?

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by blond View Post
        Ne znam ko je to pisao, ali je vise igraca bilo na tapetu. Uglavnom, doktorsko vodjenje Milana dr kosarke Tomica koji pokazuje kako se vodi skup jakih individua. Eh, da nas nije odbio prosle godine ne bi ni pricali o kradji u Moraci...

        Igraci:

        Ragland - Jako sam zadovoljan njegovom partijom. Jos kad se zna da je imao problema sa temperaturom, ovo je bilo odlicno.
        Radanov - Ne znam kako je uspeo da napravi 5 faulova tako brzo? Gledam mec i ne verujem kako brzo pravi faulove. Mora to da kontrolise.
        Covic - Necu nista reci, samo da se ponadam da ce se Davidovac sto pre vratiti.
        Perper - Pravi glue guy ovog tima. Savrsena mirnoca, kad god treba ubacuje trojke. Evroligasko pojacanje.
        Lazic - Imao dobre momente u odbrani, ali nista vise od toga. Sasvim dovoljno.
        Faye - Eksplozivan za toliku kilometrazu, recimo da bi nam prosle godine legao kao samar budali. Odlican iskop.
        Baron - Naterao me je da potrazim smajli. Feldeine bez wtf momenata za sada (mislim na to da ima odlican sut, ali ne pravi gluposti).
        Dobric - Za svoju ulogu jako dragocen igrac.
        Ristic - /
        Simanic - Imao onu blokadu u poslednjem napadu Buducnosti, ali je i dalje to onaj Simanic koji se plasi odgovornosti. Ne sumnjam da ce to biti bolje, ali moraju se smanjiti ocekivanja.
        Zirbes - Ubica. Koliko je bio kritikovan na prva dva meca, a koliko je sada fenomenalno radio svoj posao. Kada je vazno - 25 indeks, bravo.
        Ojo - Nastavlja sa dominacijom. Nije on nezaustavljiv, ali je odlicno koriscen i predstavlja mocno oruzje u rukama onoga ko zna da ga koristi. Glavno je sto mnogo vise prija gledati njega u odnosu na onu francusku neznalicu.

        U Buducnosti moram da pozdravim Alena Omica. Mozda i najbolji utisak u njihovoj mucnoj igri je upravo on. Ne bih se nimalo bunio da smo mogli da ga zadrzimo. Ostatak igra svako sam za sebe. Dzikic ce imati dosta posla pred sobom i ja mu zelim srecu u evroligi i da se koncentrise na to takmicenje. Naravno, u ABA ligi ne mogu da mu zelim nista dobro.
        Sve potpis, od Alena uvek dobiješ očekivano - angažovanu igru, skok, zagrađivanje i po koji poen ipak oni nisu tim, Džikić će imati ogromnih problema da sve posloži u situaciji kada je u ABA ligi favorit i kada sa EL 30 utakmica igračima bude duša u nosu već na poluvremenu.
        Mislim da je prehajpovan trener (ali ja samo volim košarku i ne mora da znači da sam dobro procenio).
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          https://giphy.com/gifs/hyperrpg-twitch-hyper-rpg-AKrX54KHtS62uXzBEU/links



          KRONOSE: kako da ubacim gif. sa neta?
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ivan_PG View Post
            Bravo,cestitam.Simpatican cikica ovaj Tomic ocigledno zna covjek posao.
            Idi bre sad skontah da je lik mlađi od mene godinu dana.
            Izgleda kao da mi je deda

            Comment


            • Sgt. Perpper's Lonely Hearts Club Band...

              stone cold killer aka ,,ispušena muštikla".

              Stratos, Tomić i ladan špricer...mrtva trka.

              Comment


              • Ovo veceras je bilo prelepo. Kako ova igra može da bude lepa kada se igra pametno i kada je tim smisleno napravljen.
                Imamo pravi košarkaški par bekova za razliku od prošle godine. Gledati Majka posle Lesorta je veliko olakšanje i uživanje. Ovo deluje dosta ozbiljno za ovo doba godine. Milan Tomić znae košarke biće od njega ozbiljan trener.
                Junior nespreman a i n’ume bilo bi izuzetno lepo ako bi mogao Pefi da se završi pa da vidimo za taj Evrokup kakvi su rivali. Kao i uvek sezonska rules pa se bas radujem ovoj sezoni

                P.s. Samo da napomenem da se iskreno nadam da će ova mafijaska tvorevina od kluba imati veoma neprijatnu sezonu među najboljim košarkaškim klubovima Evrope i postaviti neoboriv negativan rekord u broju pobeda.
                Last edited by SiniM; 07-10-18, 21:06.

                Comment


                • Originally posted by Bastia33 View Post
                  jertakosmoumogucnosti.jpg

                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Samo da imamo jos rezervnog pleja umesto onog nesrecnika bilo bi top.

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Samo da imamo jos rezervnog pleja umesto onog nesrecnika bilo bi top.

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                      U odnosu na neke nase nocas je djelovao kao Alen Ajverson.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_PG View Post
                        U odnosu na neke nase nocas je djelovao kao Alen Ajverson.
                        Alen Ajverson zna gde stanuješ...

                        Comment


                        • Kakav je floor general Regland, auh. Uboli smo, tj. Tomic je odabrao pojacanja svaka mu čas

                          Comment


                          • Da imamo boljeg pleja od Filipa nebo je granica . Velika pobeda bas velika u gostima protiv posle Cedevite i Partizana najskupljeg tima lige, nastavljamo borbu za plej of sa tri juniora i 4 igraca iz Fmp a,dva veterana i jednim povratnikom . Tomic sjajan, bas vredan i bas mu se radi sa ovim timom. Bravo!!

                            Comment


                            • Dobar smo tim, struka nije loša ali da ne preterujemo, nije nebo granica...ne znam koji su nam krajnji dometi ali za sada je ovo što naš tim pruža svemisrska tehnologija za ono šta je prošlogodišnji tim pružao a po imenima je bio jači.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Team index:
                                Futura ,,minus 80"...
                                CZ ,,plus 80"....

                                Bravo Milane, bravo ekipo.

                                Comment

                                Working...
                                X