Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drakarys View Post
    Nije ih ukenjalo, ljudi imaju 3 pleja, mi jednog.

    Ko nas je*** , gospodin covic da se dovede u pamet i da dovede backup pleja.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      E zato oni imaju jednog centra a mi tri������
      onda da se podelimo ponovo...ili će nas nagnat futuristički.

      idemo na noge nosiocu titule i učesniku EL
      ali sa jednim plejom koji leti u čarapama natopljenim sirćetom...sounds like a cunning plan
      Last edited by Wingwalker; 06-10-18, 17:32.

      Comment


      • Fico nikad spremniji

        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Wingwalker View Post
          Regland situacija je neminovno morala da iskoči u jednom trenutku...i bolje da kroz to prođemo sada:

          ...a šta kada prvi plej bude silom prilika van stroja ?

          Gordić se ne trezni od juče kada je ovo ispaljeno.

          Nenadić klupiran nakon prve dve greške u meču sa Ulmom
          (jeste izgledao pogubljeno ali on je jedina smislena alternativa),
          Radanov je dobio i napismeno da nije plej...sada već Tomić mora da proguta prvo verbalno luksuziranje,
          pa da Berona proba na kecu jer će Filipovanje u ovom duelu jako kratko potrajati.
          Ako ni Davidovac ne bude igrao, da povuče bar 7-8 minuta na kecu...onda prosto nema izbora.

          Naravno Futura će tako zajahati Berona da će i on dobiti napismeno šta kod Tomića ne može da igra.

          u tri lepe majčine ... al ih ukenjalo.
          Eto seksa
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Ako dobijemo bez Raglanda, Fići se nudi novi trogodišnji ugovor, a La Haine -u i Šarcu mesto moderatora ciganina. [emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Ako dobijemo bez Raglanda, Fići se nudi novi trogodišnji ugovor, a La Haine -u i Šarcu mesto moderatora ciganina. [emoji41]

              Mislim da velika vecina bi ovde vise zelela poraz sutra bez Reglanda nego pobedu bez njega a da FC3 odigra "solidno"... Tesko je radovati se pobedi u kojem ucestvuje FC3.


              Evo vidim da je i klub zvanicno objavio u vezi Raglanda da je gripozan, samo sto su izostavili da je njegovo stanje takvo od srede,pa postoji nada da ce moci da zaigra i sutra.

              Prepustio bi to mesto La Haine, ipak je on veci fan FC3 nego sto sam ja.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ako dobijemo bez Raglanda, Fići se nudi novi trogodišnji ugovor, a La Haine -u i Šarcu mesto moderatora ciganina. [emoji41]
                A tebi se nudi banjski smestaj za ovakvo prozivanje.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Brate, ajd malo osećaja za filing šta je prozivanje a šta sprdnja.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    A tebi se nudi banjski smestaj za ovakvo prozivanje.
                    Pa to mu je jedna od najvaznijih funkcija na forumu, da prepozna sta vecina ne voli/misli da je lose pa da to brani do krajnjih granica nadajuci se da ce se desiti cudo pa se neka njegova procena i pokaze kao ispravna.

                    Jasno je da sa Covicem na 30 minuta nemamo nikakve sanse, sta tu ima da se obrazlaze? Ne igra Ragland, ne igra ni Davidovac, znaci da se nadamo da ce Baron odjednom postati mag sa loptom.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Igra Regland ljudi.. Jel citate sta pise Sarac? Regland je odradio trening

                      Comment


                      • Volio bih jednu tjesnu pobjedu, sa malim br poena (tesko cemo igrati brzo). Buducnost sigurno nece odigrati mlako kao u superkupu a i mi sa rovitim Raglandom necemo bolje pa ocekujem tezak mec.

                        Comment


                        • aj u pedes marke da Filip ako zaređa dve asistencije,
                          već treću šalje onako basketaški... iza leđa zonfa.

                          možemo mi da se valjamo po betonu, ali dečkonja igra za raju...jebo taktiku.
                          Last edited by Wingwalker; 07-10-18, 15:13.

                          Comment


                          • Originally posted by Wingwalker View Post
                            aj u pedes marke da Filip ako zaređa dve asistencije,
                            već treću šalje onako basketaški... iza leđa zonfa.

                            možemo mi da se valjamo po betonu, ali dečkonja igra za raju...jebo taktiku.
                            To moze protiv Cibone ili Zadra.. Ovo su ozbiljne utakmice.. Nece on ni videti kos veceras, a verovatno nece videti ni teren, kao u superkupu

                            Comment


                            • Originally posted by Wingwalker View Post
                              aj u pedes marke da Filip ako zaređa dve asistencije,
                              već treću šalje onako basketaški... iza leđa zonfa.

                              možemo mi da se valjamo po betonu, ali dečkonja igra za raju...jebo taktiku.
                              I ti volis laku lovu

                              Comment


                              • Nece danasnji mec resiti nista. Ne razumem ovoliku tenziju u medijima.
                                Buducnost je favorit jer ima tri puta skuplji tim.

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X