Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Ko se iz KKP izjasnio da su zainteresovani za Jankovica?
    I sad ja kao treba nešto ozbiljno da ti odgovorim [emoji41]



    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • dobro je sto je napravljen problem cisto za primer.... bez obzira od kog kluba/menadzera/igraca potekne takva inicijativa.

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        I sad ja kao treba nešto ozbiljno da ti odgovorim [emoji41]



        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
        Ne, samo da pokazes Ugovor koji KKP nudi Jankovicu.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Nema potrebe za ugovorom, vaš SNS predsednik je jasno to priznao.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Nema potrebe za ugovorom, vaš SNS predsednik je jasno to priznao.
            Gde?
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Gde?
              To jeste igrač za kog smo bili zainteresovani i za kog smatramo da bi se dobro uklopio i svojim iskustvom pomogao ovom mladom timu da bude još bolji. Nas taj igrač interesuje, ali samo u slučaju čistih papira. On ima administrativne probleme i dok njih ne reši ne možemo i nećemo ništa da radimo. Poznato je da smo želeli da dovedemo Jankovića i moram da kažem da bi on za nas bio pojačanje. Ali, dok on sam, sa svojom agencijom koja ga zastupa ne reši to, neće doći Partizan", rekao je predsednik Partizana Ostoja Mijailović za Telegraf.
              Evo ovde.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Evo ovde.
                Bili zainteresovani ili smo zainteresovani je velika razlika.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Ne, samo da pokazes Ugovor koji KKP nudi Jankovicu.
                  Šta će vam ugovor kad po tzv novinaru i njegovim svedocima , kkcz je u obavezi da mu plaća još dve godine .
                  Ne mora ni onih pominjanih 80k

                  Ostalo ti je Dekard napisao.

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Bili zainteresovani ili smo zainteresovani je velika razlika.
                    S druge strane, između smo zainteresovani i nas taj igrač interesuje nema ama baš nikakve.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Bili zainteresovani ili smo zainteresovani je velika razlika.
                      Bili zainteresivani da ga,, ukradete,, kad to nije proslo, kad mora da se plati mozda vise I niste.

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Ne, samo da pokazes Ugovor koji KKP nudi Jankovicu.


                        Kralju.

                        Comment


                        • Ali, dok on sam, sa svojom agencijom koja ga zastupa ne reši to, neće doći Partizan", rekao je predsednik Partizana Ostoja Mijailović za Telegraf.
                          Sta je tu nejasno?
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Sta je tu nejasno?
                            Jbg komšo, ko je Vlada Dragutinović, koja je njegova funkcija u KKP?
                            Ko je menadžer S. Jankovića, koja mu je menadžerska agencija?
                            Od kada se provlači priča o Fuenlabradi, ja koji nisam dobro obavešten znam unazad dve - tri nedelje za taj manevar, kakve veze s tim planom ima Lončar?
                            Ne treba meni "pečat na taj dokument" da bih shvatio kakve se igre igraju. Što nisi tražio papire i dokumenta Cooperu kada je pisao o prelasku Jankovića u KKP i to kao gotovu stvar, parafraziram "zadužio dres", pa zatim isti forumaš o fuenlabradi, o "skraćenom" koji ne da prelazak i pravi probleme...
                            Nije fer.
                            Ja vidim da taj Janković sada i da plati neće zaigrati u Zvezdi, ali neće ni tako lako otići i što je najgore po njega jer on gubi, može lako da se desi da celu sezonu propusti ili da nađe nekog da uloži pare u njega i da plati obeštećenje jer kako kaže onaj "skraćeni" je jako sujetan.
                            A sada o "skraćenom" nije pošteno Čovića tako nazivati, šta god mislio o njemu jer po meni je to isto kao i nazivi koji su lepljeni DVu a za to bi bilo brisanja po kratkom postupku.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Ostavimo se vise igraca koji nije ni trebalo da bude doveden, sta je sa Raglandom? Hoce li igrati najvazniju utakmicu u ovom mesecu za klub?
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Šta se dešava sa Reglandom?
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X