Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa i Covic hoce cist posao, hoce da ispliva ko je obmanjivao kosarkasa CZv i kosarkasku javnost, i ko to pokusava da ga (opet protivpravno) provuce kroz papire BC Fuenlabrada....moze biti da je telenovela ali ja postavljam pitanje: Da li bi telenovele bilo da se nisu umesali oni koji rade u KK Partizan, konkretno koordinator mladjih selekcija Dragutinovic?
    Vidimo iz saopstenja da je i advokat zastupnik slucajno iz uprave KK Ptzn...koincidencija ili?
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Meni samo nije jasno kako Alimpijevic nije nekog odrobijao od one raspojasane bande od prosle godine. Mada je dosta i do njega ali kakav je to skup glava bio prosle godine....

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Pa i Covic hoce cist posao, hoce da ispliva ko je obmanjivao kosarkasa CZv i kosarkasku javnost, i ko to pokusava da ga (opet protivpravno) provuce kroz papire BC Fuenlabrada....moze biti da je telenovela ali ja postavljam pitanje: Da li bi telenovele bilo da se nisu umesali oni koji rade u KK Partizan, konkretno koordinator mladjih selekcija Dragutinovic?
        Vidimo iz saopstenja da je i advokat zastupnik slucajno iz uprave KK Ptzn...koincidencija ili?
        Oni su i započeli celu ovu priču .To je valjda svima jasno , ili grešim ?

        Comment


        • Znači ode Janković u manji klub, pa u još manji? Ma neka mu je srećan put. Nego, zanima me, pošto će biti backup Novici, hoće li se svaki put, umesto pozdrava u izmeni, pokoškati?

          Comment


          • Pa zar Jankovic nije odavno debitovao za Partizan???

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • @ivan pa osjedio je za godinu
              @ostali ne znam za vas al ja sam bio skeptik da nasa strana govori istinu, odnosno da je postojao propust sa nase strane inace ovi ne bi bili toliko glupi da Covicu buse ugovor a pride sto je igrac umislio da je bogom dan a takve Covke najvise voli da jase.

              Comment


              • Partizan>Loncar>Fuenlabrada...
                + sto se loze na '91 (sto nama spocitavaju u fudbalu) i dobijes resenje...
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • JANK.jpg

                  U vezi Jankovica sam pisao jos u Semptembru situaciju.

                  Comment


                  • A sta kaze pravilnik kss, na sta se on tacno poziva ako je zakasnio za Fiba arbitrazu za koju znamo da igrac ima pravo da ode bez obestecenja ako nije isplacen na vreme?

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      A sta kaze pravilnik kss, na sta se on tacno poziva ako je zakasnio za Fiba arbitrazu za koju znamo da igrac ima pravo da ode bez obestecenja ako nije isplacen na vreme?
                      Deo saopštenja kkcz

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Odluku na videlo!
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Deo saopštenja kkcz

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                          ako je tako, kakve se onda kombinacije sa Fuenlebradom spominju? Nista tu meni nije jasno.

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Odluku na videlo!
                            Pitaj ove iz kss . Bezuspešno sam tražio i onu prvu na sajtu saveza .

                            Ostaje mi da verujem svom klubu...mada i iz izjava vaših (predsednik kkp) da se zaključiti da ne ide baš sve kako su očekivali.

                            Generalno , u slučaju J , mene jedino interesuje da se ne ponove neke stvari iz prošlosti.

                            Ako je greška do kkcz , slobodan je bez obeštećenja ali ako nije , neko mora da plati obeštećenje

                            Ovi pokušaji da se preko Španije stigne u kkp , daju za pravo kkcz

                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Odluku na videlo!
                              Da nije odluke da mu se ne izda LOC on bi već "potpisao" za Fuenlabradu a već za Uleb kup bi bio registrovan za vas...ovako je na ledu a izgleda da je u Madrid otišao turistički.
                              Za sve to treba da se zahvali savetnicima.
                              A Partizan ako ga hoće (očita stvar) neka plati propisano obeštećenje i neka ga registruje juče.
                              Mislim da je stvarno dosta igrica.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Pitaj ove iz kss . Bezuspešno sam tražio i onu prvu na sajtu saveza .

                                Ostaje mi da verujem svom klubu...mada i iz izjava vaših (predsednik kkp) da se zaključiti da ne ide baš sve kako su očekivali.

                                Generalno , u slučaju J , mene jedino interesuje da se ne ponove neke stvari iz prošlosti.

                                Ako je greška do kkcz , slobodan je bez obeštećenja ali ako nije , neko mora da plati obeštećenje

                                Ovi pokušaji da se preko Španije stigne u kkp , daju za pravo kkcz

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Ko se iz KKP izjasnio da su zainteresovani za Jankovica?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X