Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Guthrie View Post
    Ili neki Markovic.
    i to je opcija...ali samo ako dodamo prefiks KK Karić CZ.

    Comment


    • Originally posted by Wingwalker View Post
      i to je opcija...ali samo ako dodamo prefiks KK Karić CZ.
      Uh, tu ima "materijala" za 10 timova.
      Spoiler

      Otvarate na svoju odgovornost.
      Last edited by kronostime; 03-10-18, 11:26.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Što se tiče Nenadića, ja bih njega forsirao na kecu ali u paru sa Bilijem, tako da kada bi imao manjak ideja i mogućnosti tu je Bili da zavrti pik ili da podeli nekom loptu, jer forsiranje Jr-a je traumatično za navijače, pa sinoć kada je ušao videla se dobro navika iz FMPa, ostaje zakovan kao kakav čunj na 7-8 metara i unatoč tome što svi vrše preuzimanja on odabere igrača koga kao "prati" i u fazonu vi se snađite.
        Nekoliko puta tako smo ispadali i ostavljali višak na liniji za tri poena i to u kratkom roku. Fizički je limitiran i da hoće ne može, da bar ima brzinu pa da njom ometa i da se pravovremeno postavlja.
        U stvari, on bilo da stoji na metar ili dvadeset cm od igrača isti je ishod, protivnik šutira kao da je sam.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          ... ostaje zakovan kao kakav čunj na 7-8 metara i unatoč tome što svi vrše preuzimanja on odabere igrača koga kao "prati" i u fazonu vi se snađite.
          i ne može drugačije...,,bira" najmanje višljeg igrača od sebe jer u prvoj rotaciji preuzimanja kratak je za dodatnih 15-20 santima. Samo se nadam da nećemo još dugo imati materijala za ove jalove analize koje neminovno i nedvosmisleno vode do zaključka da nam je ovo eksperimentisanje trebalo kao:

          Last edited by Wingwalker; 03-10-18, 13:45.

          Comment


          • Na koju foru ulm igra ek? Nisu bili ni u po nemacke lige prosle godine

            Comment


            • Na istu kao Partizan[emoji23]

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Pa isto kao i ovi sto nisu bili u PO ABA. Dobili wildcard od Bartija

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Što se tiče Nenadića, ja bih njega forsirao na kecu ali u paru sa Bilijem, tako da kada bi imao manjak ideja i mogućnosti tu je Bili da zavrti pik ili da podeli nekom loptu, jer forsiranje Jr-a je traumatično za navijače...
                  Prvo da napomenem da sve ovo ispod pišem na osnovu malog uzorka utakmica, te je moguće da grešim.
                  Voleo bih da delim optimizam po pitanju Nenadića na pleju. On je trenutno svetlosnim godinama udaljen od uloge organizatora igre. Prvo zato što nema dobru tehniku prenosa/vođenja lopte, fokus mu je da ne izgubi istu, da ne pričam o glavi koja treba da bude dignuta sve vreme da bi se podelio pravovremeni pas, koji je suština košarke. Ja nisam siguran da li on uopšte išta vidi, a kamo li da pričamo o pravovremenom pasu ili o nekom bljesku kreacije koji krasi neke vrhunske plejeve. Takođe, nisam siguran ni u kvalitet samog pasa, tehnički gledano (preciznost, snaga, ugao).
                  Mi njega možemo koristiti da prenese loptu u polje napada u momentima kada protivnik igra presing na lopti, sprema zamke itd (jer ako koristimo Filipa za to, u najavi imamo TO u nizu, a ako koristimo Reglanda umaramo ga bzvz, što je svakako glavni zadatak protivnika). Nenadić ima dug korak, jak je i može da izdrži kontakt i prenese loptu. I tu staje njegova uloga sa loptom. On treba da igra bez nje, da se kreće, katuje, izlazi iz blokova i šutira, napada ulazom, ćoškari i čeka otvorenu trojku... sve su to karakteristike nekog winga (SG/SF - paralela sa Dangubom?). Ili da se odigra neki ISO za njega gde bi mogao da napadne nižeg čuvara, da li sa perimetra ili na postu, sve jedno. Prvi bih voleo da od njega nastane novi Jović, ali mislim da su male šanse za to.
                  Što se tiče uparivanja, on može da igra i sa Reglandom i sa Bilijem. U nekim potencijalnim opcijama može bii strater, a Bili da ulazi sa klupe kao vođa druge postave. Ima mnogo da guli da bi to zaslužio, ja mu želim da uspe.

                  Comment


                  • Nenadić nije plej.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Niti ce to biti.

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan9 View Post
                        Masis poentu po vise osnova pa cu tebi odgovoriti a delimicno se odnosi i na manny-ja

                        Ovo je tako daleko od istine. Zasto ne reci da smo pokradeni ako smo pokradeni. Na stranu Alimpijevicevo vodjenje i Coviceva selekcija.
                        Odgovoricu samo na ove recenice. Nemam problem da mislis i da napises da je Buducnost nezasluzeno sampion dok god ne smatras da je sve ili skoro sve prosle sezone bilo u redu, da je selekcija igraca bila dobra i da je Alimpijevic dobro vodio tim. Imam problem sa upisima kojima je cilj da razvodne pricu oko kriminalne prosle sezone tako sto ce paznju da usmere na 3. mec u Podgorici. Cinjenica je da smo imali 1:4 i bez tog meca protiv mnogo slabijeg tima (sa 3 beka, Lendrijem, Nikolicem i Barovicem koji su imali nekakav doprinos u finalu) i da je trebalo nekako da se dogegamo do 3:2 protiv takvog tima i eto, bum, uspesna sezona. E pa, ne moze tako da se pise i zato mislim da je manny u pravu sto je reagovao tako kako je reagovao.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by blond View Post
                          Odgovoricu samo na ove recenice. Nemam problem da mislis i da napises da je Buducnost nezasluzeno sampion dok god ne smatras da je sve ili skoro sve prosle sezone bilo u redu, da je selekcija igraca bila dobra i da je Alimpijevic dobro vodio tim. Imam problem sa upisima kojima je cilj da razvodne pricu oko kriminalne prosle sezone tako sto ce paznju da usmere na 3. mec u Podgorici. Cinjenica je da smo imali 1:4 i bez tog meca protiv mnogo slabijeg tima (sa 3 beka, Lendrijem, Nikolicem i Barovicem koji su imali nekakav doprinos u finalu) i da je trebalo nekako da se dogegamo do 3:2 protiv takvog tima i eto, bum, uspesna sezona. E pa, ne moze tako da se pise i zato mislim da je manny u pravu sto je reagovao tako kako je reagovao.
                          Sto okreces rijeci? Lijepo je napisao da smo pokradeni i prilozio video snimak samo nekih jasnih sudijskih greski na nasu stetu. Nikakav problem u selekciji u Alimpijevicu u igri, nista nije bitno, samo kradja sudija. Iz toga proizilazi tvrdnja da je ne zasluzeno.

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Sto okreces rijeci? Lijepo je napisao da smo pokradeni i prilozio video snimak samo nekih jasnih sudijskih greski na nasu stetu. Nikakav problem u selekciji u Alimpijevicu u igri, nista nije bitno, samo kradja sudija. Iz toga proizilazi tvrdnja da je ne zasluzeno.
                            A sta ima da mi prilaze video snimak meca koji sam gledao? I taj video snimak sam odgledao. Da je Buducnost nezasluzen sampion napisao je dekkard koji pise i da vecina nema pojma i da je prosla sezona jako uspesna sa odlicnim vodjenjem sa klupe i selekcijom igraca. Ako i ti mislis sto i on i slazes se sa njim u vezi ocene prosle sezone, onda ono sto sam napisao vazi i za tebe.

                            Naravno da je Buducnosti potrebno da se pogura na domacem terenu da bi to dobila jer je taj tim Buducnosti bio krs i mnogo slabiji u odnosu na proslogodisnju Zvezdu. Takodje, svi koji tvrde da Zvezda nije smela da pobedi u Podgorici neka se sete promasaja u 3. mecu i reakciju posle time outa Alimpijevica u 4. mecu.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Ne kontam sta pokusavas? Da me ubjedis kako nismo pokradeni? Kakvo crno guranje domacina jer je krs? Evo 10i put bezveze citam sta pises i nema naznake smislenosti. Mi pokradeni = nije zasluzeno, sta je cudno u izjavi ovoj? To kako smo mi igrali i na sta smo licili u odbrani p&p i rotaciji Bjelice da zastiti reket od prodora, nijemo posmatranje Enisa dok ga igrac protrcava a ne pravi faul i nismo u bonusu... ne abolira lose sudjenje i ne umanjuje cinjenicu da nas pokradose za najmanje 10p direktno tako da taj zicer Lesora i otvoren sut Feldina ne bi imali nikakav znacaj na rezultat, valjda je to jasno.

                              Comment


                              • Opljačkani smo u Podgorici i to u borbi za titulu.
                                Te sudije su presudile i Alimpiju i sezoni blamiranja po Evropi ali svejedno,
                                Futuri želim da obore jedno desetak rekorda EL...zna se u kojim kategorijama jer nema tu biranja.

                                Comment

                                Working...
                                X