Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I cudi toliki broj suteva za tri u situaciji kada je Cibona najtanja na century.

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • I previše se spuštala lopta ispod koša, ne možeš toliko da izopštavaš druge igrače, i to iz napada u napad, posle tri takva napada je Tomić izmenio čitavu petorku odjednom. Ragland je dobro razigravao, ali svi šutevi koji su promašeni za tri su bili otvoreni i to je nedopustivo, Perperoglou 0/4, Faye 1/5, Baron 1/5, Dobrić 0/3, Simanić 0/3, jedini odlični u tom segmentu su bili upravo Ragland i Čović sa 3/6 i 2/4.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        E al posle Buducnosti kako su istrcali da FC3 nece igrati vise od 5minuta itd...hehe...Koji bre Tomic..moze Nenadica, malog Coa ne moze..totalno me je razocarao ali mu dajem jos malo fore...ali to se tako ne radi....

        Utakmice su za nas masu nebitne do 1/2 ABA...kao i proslih godina...nisam jos gledao nikog..pa necu da diskutujem o igri...ali ovo sta radi porodica covic je cisto privatizovanje drustvene imovine za dinar...hehe..zalosni smo klub i navijaci postali..ako nista bar je prosao mali omaz sa publikom..bilo je i puno koliko je zasluzio..
        Ajde bre smorio si vise.
        Idi djubri pomracenje, sta koji kurac pises vise ovde.
        Em nisi navijac zvezde, em smaras 90% ljudi ovde.
        Znamo svi sta mislis o celoj situaciji kao sto Manny kaze, zajebi vise. Koga boli kurac vise da cita ova tvoja sranja.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Brate cuj svez vazduh..izadji ti iz drzave..malo..cuj njega svez vazduh..prosao Andaluziju uzduz i popreko...sada..on meni svez vazduh..nije izasao iz dvorista mesec dana...hehe..Jao boze ove seljane..ovde u zemlji a posebno na ovom delu foruma..
          Ja sam juce u jednom postu upozorio moderaciju kako se ovaj obraca forumasima.
          Ovaj post je produkt ciste iskompleksiranosti, tacnije, kompleks nize vrednosti.
          On je baja, prosao Andaluziju. Koga to boli kurac na kosarkaskom pdf-u?
          Ajde ljudi saljite na trajno ovog placljivka...

          Comment


          • Originally posted by Guthrie View Post
            Ja sam juce u jednom postu upozorio moderaciju kako se ovaj obraca forumasima.
            Ovaj post je produkt ciste iskompleksiranosti, tacnije, kompleks nize vrednosti.
            On je baja, prosao Andaluziju. Koga to boli kurac na kosarkaskom pdf-u?
            Ajde ljudi saljite na trajno ovog placljivka...
            On je dobio svoje upozorenje a evo jednog i tebi. Pridruzices mu se u banovini ako nastavis da vredjas i prozivas. Pisi o kosarci, ne stalkuj druge i ne vredjaj. Ako neko ne postuje pravila foruma, nije na tebi da to ispravljas...

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              On je dobio svoje upozorenje a evo jednog i tebi. Pridruzices mu se u banovini ako nastavis da vredjas i prozivas. Pisi o kosarci, ne stalkuj druge i ne vredjaj. Ako neko ne postuje pravila foruma, nije na tebi da to ispravljas...
              Pa moram kada vi to ocigledno ne radite.
              Kako to da se ja zakacim samo za njega?
              Pogledaj njegov poslednji post, ako to nije za ban, onda stvarno ne znam.
              Kada sam napisao juce onaj post o njegovom obracanju forumasima, dobio sam xy reputacija, sto svedoci o tome sta ljudi misle o njegovom pisanju.
              Ocigledno da to samo vi ne vidite.

              Comment


              • Originally posted by Guthrie View Post
                Pa moram kada vi to ocigledno ne radite.
                Kako to da se ja zakacim samo za njega?
                Pogledaj njegov poslednji post, ako to nije za ban, onda stvarno ne znam.
                Kada sam napisao juce onaj post o njegovom obracanju forumasima, dobio sam xy reputacija, sto svedoci o tome sta ljudi misle o njegovom pisanju.
                Ocigledno da to samo vi ne vidite.
                Nije njegov post nista manje za ban, nego tvoja zadnja dva. Tako da ste obojica upozoreni, posle znate sta sledi...

                Comment


                • Tomic je autoritet! To nam je falilo!

                  Comment


                  • Nešto mi je ovo poznato...

                    Tomić: Izvinjavam se navijačima, sramota me je

                    Trener košarkaša Crvene zvezde Milan Tomić rekao je da ga je sramota zbog izdanja njegove ekipe protiv Cibone.
                    Izvor: B92 petak, 28.09.2018. | 23:13

                    Zvezda je rezultatom 78:68 savladala hrvatskog predstavnika Cibonu na otvaranju ABA lige, ali je odigrala haotičan meč pun grešaka i promašenih šuteva.

                    Tomić se izvnio navijačima što su morali da gledaju ovaj meč koji nije odigran ni blizu po njegovim merilima.

                    "Izvinjavam se navijačima zbog ovakve utakmice, sramota me je. Rekao sam igračima kako da igraju i koliko će ljudi doći, a ovo je bila jedna od najružnijih utakmica koju sam gledao. Dobro je što se ovo desilo sada, a ne u martu ili u aprilu", rekao je Tomić.

                    Srpsko-grčki stručnjak je u svom stilu odgovarao na neka pitanja novinara. Na pitanje čime je zadovoljan rekao je: "Ni sa čim" A nezadovoljan? "Svime".

                    U hali "Aleksandar Nikolić" bilo je prisutno oko 4.000 gledalaca, a Tomić je dodao da njegov tim ima mnogo toga još da nauči.

                    "Nije pitanje rezultata, ne plašim se poraza od Cibone. Dobili smo Cedevitu i Budućnost i odjednom smo velika ekipa, a nismo ni počeli da igramo košarku. Mi moramo još da gradimo tim, da učimo i nikada ne bi trebalo da budemo zadovoljni. Ni sa jednom pobedom jer, ako se opustimo samo na dva dana, biće problema", dodao je Tomić.

                    Crvena zvezda naredni meč igra u Evrokupu kada u utorak od 19.00 dočekuje nemački Ulm.
                    ... a da, setih se...

                    Алимпијевић: Извињавам се што сте морали да гледате овако лошу Звезду
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • trenutno Alonso ruši ormariće u svlačionici...
                      al pošto se precenio, pomaže mu Stipanović.

                      ...kakav li oni pritisak imaju pred ovih šesto duša ?
                      Last edited by Wingwalker; 29-09-18, 20:22.

                      Comment


                      • ... kažu njihovi novinari da je bilo 1500 gledalaca i da su napravili dobru atmosferu.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • A kakve veze ima tema KK CZv sa Cedevitom?
                          Mi smo juče igrali, do duše sa Cibonom ali to prvo CE vas ne mora zavarati...
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Jbt koliko Borisa lose izgleda na terenu. Tesko ce od njega biti igrac

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Boriša bi i uz wi-fi konekciju sa trenerom izgledao jednako pogubljeno u odbrani.
                              Primetno je veće zalaganje ali taj govor tela ukazuje samo na slabo samopouzdanje i nepoznavanje osnovnih kretnji, već kod prve rotacije. U nekoliko odbrana kojima smo branili pozicioni napad čim je Cibona odigrala više od 5-6 dodavanja dečko se samo isključi i posmatra utakmicu...ali neverovatno nakon toliko godina treninga i podstreka...poklonjenog poverenja.
                              Mislim da se Tomić već sada pita da li je izjava o Simaniću bila preuranjena i odviše hrabra.
                              Ne iznenađuje me razvoj situacije na toj poziciji, ali se plašim da će idealna bek-ap četvorka brat - Faje uz ,,večitog talenta" da bude izraubovan do trenutka kada i Perper pokaže svoje limite u ,,pokrivanju" Borišine minutaže.
                              Možda smo ipak tanji na krilu nego na kecu...pa i da pali Fićo.
                              Last edited by Wingwalker; 30-09-18, 12:01.

                              Comment


                              • Originally posted by Wingwalker View Post
                                Boriša bi i uz wi-fi konekciju sa trenerom izgledao jednako pogubljeno u odbrani.
                                Primetno je veće zalaganje ali taj govor tela ukazuje samo na slabo samopouzdanje i nepoznavanje osnovnih kretnji, već kod prve rotacije. U nekoliko odbrana kojima smo branili pozicioni napad čim je Cibona odigrala više od 5-6 dodavanja dečko se samo isključi i posmatra utakmicu...ali neverovatno nakon toliko godina treninga i podstreka...poklonjenog poverenja.
                                Mislim da se Tomić već sada pita da li je izjava o Simaniću bila preuranjena i odviše hrabra.
                                Ne iznenađuje me razvoj situacije na toj poziciji, ali se plašim da će idealna bek-ap četvorka brat - Faje uz ,,večitog talenta" da bude izraubovan do trenutka kada i Perper pokaže svoje limite u ,,pokrivanju" Borišine minutaže.
                                Možda smo ipak tanji na krilu nego na kecu...pa i da pali Fićo.
                                Fico da pali???
                                Fico je sramota za klub I to VELIKA. Tatin sin koji da nije Zvezde I tatice na celu iste nikada ali nikada ne bi prismrdeo Zvezdi. Ali jbg zemlja Srbija de se svako na vlasti izdrkava kako my volja. Uvodjenje Covica u tim.nacin na koji je to uradjeno govir o tome da Covic senior misli da su navijaci Zvezde obicni debili i idioti.
                                Od price,, samo trenira,,,, ceka ino angazman,,,, bice petnaesti igrac,, dodjosmo do toga da na prvom zvanicnom mecu igra 20,minuta?????
                                Da jedan Radanov greje tribine, Nenadic igra 1 minut. Svaki minut tatinog sina na terenu jeste prst u oko svakom Zvezdasu.
                                I ono malo publike ovakav potez oterace sa tribina.

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X