Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Još im je ovaj Raley-Ross katastrofalan.
    15% šuta ima.
    Da on igra na nivou igara iz prošle sezone dok je bio u Mornaru,
    bilo bi još interesantnije.
    Last edited by Jaqen Hghar; 28-09-18, 20:18.

    Comment


    • Regland ne zna da spusti loptu na niskom postu, prvo pokusava da spusti sa glave, sto se u pionirima uci da ne smes nikad a potom ne zna da nadribla i popravi ugao dodavanja da bi spustio....

      Comment


      • Bolje da dobijemo tesno nego 25 razlike. Bolje po tim

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Covic korektan i danas

          Comment


          • Bravo za Reglanda ....

            Comment


            • Biće tu još varijacija (dobra igra/loša igra) u igri...tek su izašli iz priprema i ono što smo videli u BL je "trenutak inspiracije".
              Last edited by nebitan; 28-09-18, 20:35.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Strana petorka. [emoji173]

                Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

                Comment


                • imamo energiju ,dosta se gresi ali to je ocekivano ...sitnica koje se u hodu ispravljaju je dosta ...bice to sve bolje i bolje ...bice dosta iznenadjenja u Aba ove godine

                  Comment


                  • Reglend je klasa za sebe i tu nema diskusije. Filip i Boriša jednostavno nemaju kvalitet za Zvezdu...
                    Last edited by Storm; 28-09-18, 20:57.

                    Comment


                    • Dosta hrkljuša uz očajan šut za 3, ali sasvim solidan za 2 i odlična bacanja. Biće to sve bolje, prva tekma u sezoni, neki pritisak sigurno postoji + prisustvo Noleta..

                      Kude se dede Stratos danaske ??

                      Comment


                      • Sto Radanov nije bio u 12? Razumem da tu nije bilo mesta za Davidovca (povreda) i Keselja (radnik u administraciji - prima pare ni za sta), ali Radanov mora biti ispred Covica.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Ništa ja decidno ne tvrdim, nisam ja u glavi trenera i igrača a čak ni oni nekad ne znaju do poslednjeg trenutka koju će odluku doneti, jer su u toj jednačini tri strane - igrač/trener, njegov menadžer i klub.
                          Inače, dobrodošao canariane. [emoji41]
                          Tacno, nisi (u glavi igraca i trenera), ali te to nije sprecavalo da branis upravu tvrdnjama da igraci koji su vec vidjeni da idu imaju velike sanse da ostanu. Tvoje tadasnje pisanje nije imalo nikakve veze sa analizom prelaznog roka, samo sa viskom vremena i dokonoscu.

                          Za nick kao i za Urosa - nisam retardiran, niti mislim da su drugi forumasi retardirani pa da menjam nick iz razloga za kog insinuirate da ga menjam.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Dobro je sto se razigravaju nasi mladi igraci protiv ovih jakih ekipa,kasnije nece biti prostora.
                            Stratos gori od zelje za kontakt igrom. Super je da imamo visak plejeva,narocito prol plejeva.
                            Ono u sta sam ubedjen je da Regland ,u finalu ABA,nece baciti loptu u ruke protivniku kao zlocesti.

                            Comment


                            • Dakle, sastav je:

                              Ragland, Covic
                              Baron, Dobric, Radanov, Nenadic
                              Perperoglu, Lazic, Davidovac, Keselj
                              Faye, Simanic
                              Zirbes, Ristic, Ojo

                              Osam igraca na 2 i 3 i po jedna ozbiljna opcija na 1 i 4. Cak i ako se uzme da ce Perperoglu i Baron pokrivati 4, odnosno 1, bice tu dosta guzve.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Ne razumem izdrkavanje na Nenadic. Jeste ispao u odbrani I dao pas u ruke Ali radili su to svi ostali.
                                Po tim je bolje ovako kao danas nego da je bilo +25. Da se malo spustimo na zemlju.
                                Covic pre Nenadica, Radanova. Prosto neverovatno

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X