Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa prica je jos od prosle godine da ce EK davati u nekoj bliskoj buducnosti 2 kluba u EL.
    Sad, kada ce to biti ne znam...

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Ako Zvezda osvoji EK, i osvoji ABA, da li finalista ide u EL?
      El jos nije dodelila B licencu Aba ligi za sledecu sezonu. Ako dobije novi ugovor a znamo da se prosiruje za dva nova ucesnika, onda ako neko iz Aba lige osvoji EC morao bi i pobednik Aba lige tj finalista da Aba lige da dobije mesto B licence pod uslovom da pobednik ABA I EC budi isti klub.

      Svi cute o tome ali po sadasnjim ugovorima sa EL ABA LIGA nema mesto sledece sezone u EL.

      Comment


      • Originally posted by Guthrie View Post
        Pa prica je jos od prosle godine da ce EK davati u nekoj bliskoj buducnosti 2 kluba u EL.
        Sad, kada ce to biti ne znam...
        Ne to, nego osvajac EK ide direktno u EL, ABA takodje daje jedno mjesto osvajacu lige. Ako bi Zvezda osvojila oba, da li bi onda ABA davala finalistu?
        Ne cacka mi se po netu, ako ima ko da zna ili mu nije mrsko da trazi pa da odgovori. Moze EL da se pravi luda i kaze eto Zvezda je sampion ABA tako da mi mozemo ovo jedno mjesto da prodamo nekom bogatasu. Ne bi im bio prvi put, a da, sto Sarac kaze nama 19 istice licenca a niko ne spominje produzenje.
        Last edited by Victor BG; 28-09-18, 16:11.

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Ne to, nego osvajac EK ide direktno u EL, ABA takodje daje jedno mjesto osvajacu lige. Ako bi Zvezda osvojila oba, da li bi onda ABA davala finalistu?
          Aha, aha. Istripovao sam se.
          To ne znam, ali svakako bi onda neki tim morao da uskoci, ako ne tim iz ABA lige.

          Comment


          • Ceka Djordi da Pao ili Dacka odustanu i da udjemo sa trogodisnjom licencom

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Ne to, nego osvajac EK ide direktno u EL, ABA takodje daje jedno mjesto osvajacu lige. Ako bi Zvezda osvojila oba, da li bi onda ABA davala finalistu?
              Ne cacka mi se po netu, ako ima ko da zna ili mu nije mrsko da trazi pa da odgovori. Moze EL da se pravi luda i kaze eto Zvezda je sampion ABA tako da mi mozemo ovo jedno mjesto da prodamo nekom bogatasu. Ne bi im bio prvi put, a da, sto Sarac kaze nama 19 istice licenca a niko ne spominje produzenje.
              Nema, sad sam gledao.
              Postoji i treca opcija, da u tom slucaju ide Zvezda i finalista Eurocupa, mada je najrealnija opcija da dodele wild card.

              Comment


              • QUINCY MILLER dobio otkaz u Spaniji pre nego sto je pocela sezona.
                Eto prilike za sve poznavaoce kosarke a i svim fb, forumima i ostalim klik portalima da krenu sa mastanjem kako se QM vraca u KKCZ.

                Dovoljna jedna losa partija Fayea ili Borise i eto nama nove sage o povratku QM

                Comment


                • Vraca se Kvinsi?[emoji23][emoji23][emoji23]

                  Di je Markus?

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Vucic zavrsava Zvezdi licencu na 3 godine

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      QUINCY MILLER dobio otkaz u Spaniji pre nego sto je pocela sezona.
                      Eto prilike za sve poznavaoce kosarke a i svim fb, forumima i ostalim klik portalima da krenu sa mastanjem kako se QM vraca u KKCZ.

                      Dovoljna jedna losa partija Fayea ili Borise i eto nama nove sage o povratku QM
                      Jebote, koji je kurac tom momku?
                      Bas sam pratio Huventud dok su se pripremali za sezonu. Mislim da cak ni jedan prijateljski mec nije odigrao. Neverovatno, kakav potencijal...

                      Comment


                      • Miler brat naš ludi nije sanirao povredu i zato već nakon manje od dva meseca Huventud raskida saradnju. Baš bedak.


                        sad naravno sledi:

                        Ništa što obloge od kupusa za teta Vesnine sarme ne bi opravile.
                        ehhh...Cirbonja kosi livadu, a Miler ripa skoro sa penala i kuca sebi u potiljak...
                        a Sito Alonso cepa sako zubima.
                        Last edited by Wingwalker; 28-09-18, 17:51.

                        Comment


                        • Miler je bivsi profesionalni kosarkas

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by la haine View Post
                            Slušaj ti njega, on bi držao nekome predavanja... Ti možeš predavanja da držiš samo pudlicama ovde koji na svaki post skaču sa dečijim "u brate šta si mu rek'o naj'ači si"! Šta je rekao? Opljunuo ljude koji drže jedan od najcenjenijih košarkaških sajtova o košarci, reci lepo ja sam taj i taj, radim tu i tu, od košarke živim i postigao sam to i to. A ne tu da prosipaš neku pamet, a radiš fazon na pumpi. Interesantno je kako ima vas par koji se držite zajedno, svi isto lupate i lažete, kada treba organizovano napadate neistomišljenike, reklo bi se da vas neko plaća da pišete gluposti koje pišete. Redovno u klubu ništa ne valja, sve vi znate bolje, a klub osvojio 11 trofeja u poslednjih par godina.
                            Idemo 10 dana odmora za pocetka za vredjanje sagovornika, nazivanja forumasa pudlicama itd. Dobro razmisli kako ces da se vratis na forum posle suspenzije. Ovim pristupom neces daleko...

                            Comment


                            • na koi televizor trpamo cibonce?

                              nie valda po cirkuskim arenama...obnevideh od strimova na 240.
                              Last edited by Wingwalker; 28-09-18, 18:05.

                              Comment


                              • Originally posted by Wingwalker View Post
                                na koi televizor trpamo cibonce?
                                U boji.
                                Arena, samo ne znam koja, brals...

                                Comment

                                Working...
                                X