Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by la haine View Post
    Ti možeš da napraviš finu karijeru nigde, ja se zaista izvinjavam ako si mislio da se tebi obraćam pa si morao dva puta da pišeš roman od posta sa toliko nebuloza, na koje nemam snage da odgovaram. Samo bih ti rekao, prošla sezona je prošla sezona, tada si imao jedno stanje na tržištu, ove si imao drugo. Nije teško razumeti, samo se malo fokusiraj. Milan Tomić je bio opcija prošle sezone, čekao se Radonjić koji je znao da neće ostati, a opet je otišao u Ameriku i time nam potrošio dragoceno vreme jer nije pre puta odbio našu ponudu već će kao razmisliti. Tomić čovek nije mogao da čeka jer je i njega Oly čekao. Što se tiče omalovažavanja rezultata u EL prošle sezone, ne bih imao šta da kažem, videćemo koliko je to lako ove sezone igračima Budućnosti jer kako sam ovde pročitao to je šetnja parkom.
    Video sam tvoj post ispod mog pa je logicno da sam mislio da meni odgovaras. To su neka normalna pravila forumske komunikacije. Ako si mislio da odgovoris drugome, stavis @ime_nicka ispred posta kao dodatak.

    Prosle sezone se kupovalo na kilo sumnjivih igraca kojima je jedina referenca bila ta da mogu da mogu da napreduju i naravno da je neuspeh da svi oni odu jer su se pokazali kao promasaj. To je pitanje selekcije ili pitanje kvaliteta treninga, a i za jedno i za drugo je odgovoran Alimpijevic.

    Sada je vec druga prica, tim se dobro pojacao i ocekujem da se vise ne blamiramo sa odbranom picka kao prosle sezone. Takodje, minimum minimuma u EC je napad na cetvrtfinale, a neki veliki uspeh bio bi sve od polufinala pa nadalje.

    Meni je problem kada vidim da se vredjanje i pljuvanje po igracima i treneru/upravi zameni sa vredjanjem i pljuvanjem drugih forumasa, ovo drugo mi je cak i gore. Ovde smo zbog razmene misljenja, ne zbog nametanja svojih stavova.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Ma dobro da je taj iznos dogovoren, pravicemo se ludi eto...

      @dekkard cuj fulla dve godine..e brate moj koliko te je Alimpije izmucio prosle godine uf...sta si sve presao zbog njega ali dobro...

      Sto se tice love dobro da te ne zanima gde idu pare nas poreskih obveznika..sta te priga..livada jbga..sns, ds, srs isto je tebi..

      Necu da pisem preko dobre volje, trenutno se lepo osecam,sta vise...Sutra je prvi mec, ko fali Davidovac da..Peperoglu...sin Dragan igra verovatno ili ga cuvamo za svlacionicu?
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by blond View Post
        Video sam tvoj post ispod mog pa je logicno da sam mislio da meni odgovaras. To su neka normalna pravila forumske komunikacije. Ako si mislio da odgovoris drugome, stavis @ime_nicka ispred posta kao dodatak.

        Prosle sezone se kupovalo na kilo sumnjivih igraca kojima je jedina referenca bila ta da mogu da mogu da napreduju i naravno da je neuspeh da svi oni odu jer su se pokazali kao promasaj. To je pitanje selekcije ili pitanje kvaliteta treninga, a i za jedno i za drugo je odgovoran Alimpijevic.

        Sada je vec druga prica, tim se dobro pojacao i ocekujem da se vise ne blamiramo sa odbranom picka kao prosle sezone. Takodje, minimum minimuma u EC je napad na cetvrtfinale, a neki veliki uspeh bio bi sve od polufinala pa nadalje.

        Meni je problem kada vidim da se vredjanje i pljuvanje po igracima i treneru/upravi zameni sa vredjanjem i pljuvanjem drugih forumasa, ovo drugo mi je cak i gore. Ovde smo zbog razmene misljenja, ne zbog nametanja svojih stavova.
        Igraci nisu bili losi, samo je trener bio..ozbiljno kazem da bi neki iole iskusniji trener lagano uzeo ABA..ispritiskali su Alimpija i covek puko...tako se to radi..udaris tamo gde su najslabiji...Igracki smo slicni kao prosli godine ali strucni stab mnogo kvalitetniji...tu ne mislim na Tomica samo vec a sve zajedno..cena, kvalitet isti..strucni stab nosi debelu prevagu...sve iskusni i dobro placeni profesionalci..naspram prosle godine..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Ma dobro da je taj iznos dogovoren, pravicemo se ludi eto...

          @dekkard cuj fulla dve godine..e brate moj koliko te je Alimpije izmucio prosle godine uf...sta si sve presao zbog njega ali dobro...

          Sto se tice love dobro da te ne zanima gde idu pare nas poreskih obveznika..sta te priga..livada jbga..sns, ds, srs isto je tebi..

          Necu da pisem preko dobre volje, trenutno se lepo osecam,sta vise...Sutra je prvi mec, ko fali Davidovac da..Peperoglu...sin Dragan igra verovatno ili ga cuvamo za svlacionicu?
          On neka prvo kaze gde su Feldeine, Jankovic i Dangubic, nesto ih ne vidim u timu? Nekako je decidno tvrdio da ostaju i uvek kada tvrdi tako nesto decidno desi se suprotno.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Ništa ja decidno ne tvrdim, nisam ja u glavi trenera i igrača a čak ni oni nekad ne znaju do poslednjeg trenutka koju će odluku doneti, jer su u toj jednačini tri strane - igrač/trener, njegov menadžer i klub.
            Inače, dobrodošao canariane. [emoji41]
            Last edited by dekkard; 28-09-18, 05:40.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by blond View Post
              On neka prvo kaze gde su Feldeine, Jankovic i Dangubic, nesto ih ne vidim u timu? Nekako je decidno tvrdio da ostaju i uvek kada tvrdi tako nesto decidno desi se suprotno.
              Zna on po nesto, samo kad pogresi drzi se toga tacno da sve propadne...sto kazu on je tu iz ubedjenja..

              Nije ova sezona lose uradjena..ali da su lepo sklonili malog i doveli..ali mora nesto da ostane...nek bude tu..malo da bude trn u guzici..i onda karma jbga..ovo je kako smo i ranije rekli All in sezona...manje vise..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ko je rekao all in?

                Comment


                • Ne čini mi se da je Zvezda u toj priči. Ako je neko all in ove sezone, to je Cedevita.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Ugovor sa IDEAom je manji nego ranijih godina shodno interesovanju publike i rangu Evropskog takmicenja u kojem nastupa KKCZ. Novi clan UO je ujedno iz Merkatora (vlasnika IDEA) te ce se sledece godinee povecati u slucaju vracanja u El. U suprotnom u naredne tri godine ce ostati ovaj iznos koji je dogovoren.
                    Ranije je IDEA davala 300.000
                    Kazu prodato oko 1.700 sezonskih

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Ranije je IDEA davala 300.000
                      Kazu prodato oko 1.700 sezonskih

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                      Stvarnooo?
                      Ja sam dobio od drugara informaciju pre par dana kada je on kupovao sezonsku, da je prodato nesto manje od 1000 sezonskih do tada.
                      Bar mu je tako rekao prodavac.
                      Super cup je odradio svoje.

                      Comment


                      • Originally posted by Guthrie View Post
                        Stvarnooo?
                        Ja sam dobio od drugara informaciju pre par dana kada je on kupovao sezonsku, da je prodato nesto manje od 1000 sezonskih do tada.
                        Bar mu je tako rekao prodavac.
                        Super cup je odradio svoje.
                        Zato Sam I pitao Sarca

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Cuj Cedevita All In..ne mozes ici all in sa lupam 5m ako je covek tezak 500m npr...CZ trenutno na papiru ne moze da objasni ovaj budzet...da zovu iz Visbadena ove..tehnicki to je all in...ali tu je narod pa ce svako dati nesto pa se vrati..mozes ici do 10-50m da se zaduzis..onda reset i opet tako...

                          Cuj Cedevita..pa oni jedini ne idu All in iz cele lige..lik bas da hoce moze staviti 10m, ali nece..pricao sam vam vec o njima, budzetu i kakvu projekciju imaju..malo su mozda pojacali zbog muse i to je to..Alonso nudio CV svima pa i nama...oni su prava kosarkaska prica ali bez navijaca...trebp je u zadar otici ali ne moze nigde a da ne da lovu..kao sto je KKP trazio onom grku...niko normalan to nece prihvatiti...to je kao da ti ja trazim 100e za vazduh koji udises, itd..niko lud nije..

                          Zao mi sto ce Cedevita stati kad tad...toje jasna prica koliko se kosarka ''voli'' na ovim prostorima..Ovde je sve vezano za fk i taj brend...kao i ovi drugi..itd..evo Unicaja kazu ovde imace 8k preplatnih karata...a ovde je sve skupo u 3pm..imaju ali opet 8k pretplatnih jbte...a ispali iz EL...i igraju ko go qrac u pred sezoni...

                          I ovde se pise o navijacima, restartu,, novom imidzu i preporodu..kad je dvorana puna samo kad je ulaz za dzabe..itd..smesno...Betis igra fudbal..pun stadion jbte..jedino karteza 85-90e..pa ako hoces udji..50k pretplatnih karata...ovo ovde su sve smao ne navijaci da se ne lazemo..previse..otisao sam predaleko..odoh da proetam malo pored mora..hehe
                          Last edited by LosmiSK; 27-09-18, 18:47.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Ranije je IDEA davala 300.000
                            Kazu prodato oko 1.700 sezonskih

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                            Jeste, 300 k je bilo u zlatno vreme, pa kada su nastali problemi malo su stucali sa placanjem, ali su generalno sve isplatitli ali je opste misljenje da oni svoju reklamu iskoriste maksimalno, kako sa onim ludacima sto pucaju iz onih vazdusnih pusaka , tako i brendiranjem proizvoda i plasiranjem reklama putem Tv.

                            Ove sezone je bilo povuci potegni, kao i sa MTsom,ugovor im istice u decembru, nacelno je dogovoren i produzetak ugovora od decembra, ali dok ne bude " a gde je pecat" sve je to jos uvek na dodjem ti.

                            Ne bi cifru iznosio ali je manji dosta od onoga sto je bio. (IDEA). Mts ce ostati na EL nivou ako se produzi. 800 neto

                            Ovo oko 1700 prodatih cisto sumnjam, znam da je za vikend bilo blizu 1000, naravno mozda je i Super Kup ucinio svoje a vrlo lako moze da se desi da se i sponzori pojave sa kupovinom sezonskih tako da sa tom cifrom od 1700 ne bi bas pouzdano mogao da tvrdim. Po meni krajnje optismisticno ako je 1700 prodato.

                            Navodno sutra je poslednji dan za prodaju sezonskih, ali mi ne bi zacudilo da produze jos 7 dana zbog kraja meseca i isplata LD u Srbiji krajem meseca pa da se omoguci jos 7 dana prodaje, Ne bi bilo prvi put da se produzi.

                            Koliko vidim dnevne ulaznice su na nivou od prosle sezone, nadam se samo da nece da se bahate pa da za EC odvale neke nenormalne cene.

                            Po meni za Ec bi moglo biti od 500 do 1000 dinara. Preko toga je bezobrazluk.
                            Last edited by Šarac; 27-09-18, 18:54.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Jeste, 300 k je bilo u zlatno vreme, pa kada su nastali problemi malo su stucali sa placanjem, ali su generalno sve isplatitli ali je opste misljenje da oni svoju reklamu iskoriste maksimalno, kako sa onim ludacima sto pucaju iz onih vazdusnih pusaka , tako i brendiranjem proizvoda i plasiranjem reklama putem Tv.

                              Ove sezone je bilo povuci potegni, kao i sa MTsom,ugovor im istice u decembru, nacelno je dogovoren i produzetak ugovora od decembra, ali dok ne bude " a gde je pecat" sve je to jos uvek na dodjem ti.

                              Ne bi cifru iznosio ali je manji dosta od onoga sto je bio. (IDEA). Mts ce ostati na EL nivou ako se produzi. 800 neto

                              Ovo oko 1700 prodatih cisto sumnjam, znam da je za vikend bilo blizu 1000, naravno mozda je i Super Kup ucinio svoje a vrlo lako moze da se desi da se i sponzori pojave sa kupovinom sezonskih tako da sa tom cifrom od 1700 ne bi bas pouzdano mogao da tvrdim. Po meni krajnje optismisticno ako je 1700 prodato.

                              Navodno sutra je poslednji dan za prodaju sezonskih, ali mi ne bi zacudilo da produze jos 7 dana zbog kraja meseca i isplata LD u Srbiji krajem meseca pa da se omoguci jos 7 dana prodaje, Ne bi bilo prvi put da se produzi.

                              Koliko vidim dnevne ulaznice su na nivou od prosle sezone, nadam se samo da nece da se bahate pa da za EC odvale neke nenormalne cene.

                              Po meni za Ec bi moglo biti od 500 do 1000 dinara. Preko toga je bezobrazluk.
                              Ovoliko-onoliko, nekada-sada, znam- ne znam...Napisao si 10 recenica i nista rekao nisi...

                              To tako ide ovde..znaci koliki je budzet za ovu sezonu? Znas li cifru? Koliko je dala IDEA, znas li cifru? Ako ne znas, daj da zovemo La Hienu i da ga saljemo na skupstinu...barata sa mnogo preciznijim informacijama...nit idem na tekme, nit se cimam, jednim pozivom bi saznao sve...sta vi radite po tim skupstinama sam Bog zna
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Ovoliko-onoliko, nekada-sada, znam- ne znam...Napisao si 10 recenica i nista rekao nisi...

                                To tako ide ovde..znaci koliki je budzet za ovu sezonu? Znas li cifru? Koliko je dala IDEA, znas li cifru? Ako ne znas, daj da zovemo La Hienu i da ga saljemo na skupstinu...barata sa mnogo preciznijim informacijama...nit idem na tekme, nit se cimam, jednim pozivom bi saznao sve...sta vi radite po tim skupstinama sam Bog zna
                                Naravno da znam cifru, a i ona je prezentovana na skupstini (na kojoj nisam bio), ali ne znam sta tebe to brine da li je cifra 50k ili 500 k
                                Zna se i budzet za ovu godinu i koliki su ugovori za svakog igraca , sve je receno na skupstini.I koliki su dugovi, sve transparetno.

                                Kako se ti ne pitas kao navijac FC Bayern zasto mene ne zanima budzet tog kluba i kada ce oni saopstiti koliki su troskovi i plate pojedinih igraca tamo kao sto tebe zivo zanima za klub kome zelis sve "najbolje".

                                Comment

                                Working...
                                X