Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Дијаз View Post
    Nisam, jer sam napisao 24-25 godina, dakle na pocetku sezone 24, na kraju 25, a to sto ti cepidlacis sa rodjendanom u avgustu je samo stvar tvoje omiljene discipline-trolovanja.
    Moje je pitanje bilo precizno - koji je to igrač od 25 godina smatran mladim na početku sezone 17/18? Na to si ti odgovorio Janković koji je 25 godina napunio kada se sezona završila. Sve je kristalno jasno.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Jbt kad se setim, jankovic i jovanovic rukiji sa 24 god...jbm ti takvog talenta

      Comment


      • neko je lepo napisao da nam je više dobrog donela tekma sa Cedevitom jer smo morali dodatni efort da isporučimo, i već u predsezoni testiramo kako se novi tim i trener nose sa pritiskom...
        za razliku od tekme sa Futurom koja je usled ,,odneo vrag šalu" nakon finala pristala na cenu Omića, koja je najverovatnije oko 450K.
        ...sad, kom opanci kom terrex swift r2 gtx.
        Last edited by Wingwalker; 27-09-18, 12:03.

        Comment


        • Konacno KOSARKAAAAAA

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Konacno KOSARKAAAAAA

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Moje je pitanje bilo precizno - koji je to igrač od 25 godina smatran mladim na početku sezone 17/18? Na to si ti odgovorio Janković koji je 25 godina napunio kada se sezona završila. Sve je kristalno jasno.
              Sto lazes?
              Nisi precizirao da li na pocetku ili kraju, uostalom evo tvog prvog posta.
              Originally posted by dekkard View Post
              Koji je to igrač okarakterisan kao mlad a da je imao 25 godina u sezoni 17/18?
              Dakle u sezoni, a ne na pocetku. Uostalom ne menja poentu da ekipa za 17/18 nije imala ni talenta, ni mladosti za novi ciklus i da je projekat bio cist promasaj, sto se kasnije i pokazalo. Ovde zavrsavam raspravu.

              Comment


              • Originally posted by Дијаз View Post
                Sto lazes?
                Nisi precizirao da li na pocetku ili kraju, uostalom evo tvog prvog posta.


                Dakle u sezoni, a ne na pocetku. Uostalom ne menja poentu da ekipa za 17/18 nije imala ni talenta, ni mladosti za novi ciklus i da je projekat bio cist promasaj, sto se kasnije i pokazalo. Ovde zavrsavam raspravu.
                Ne, nego si ti hiperbolisao iliti na srpski preuveličao, na kraju krajeva što ne reći i slagao kako bi tvoj post imao što veću težinu, spominjući "mlade" igrače od 24,25 godina. Kad sam ja pitao "koji igrač od 25 godina od prošle sezone je okarakterisan mladim?" ti si rekao Janković koji je 25 godina napunio kada se sezonu završila.
                Spominjanje trolovanja je u ovom slučaju čist izraz nemoći da se odgovori kad si sateran u ugao.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Nemocan je jedino bio tvoj Alenpije protiv Canka u kupu i Dziloa u plej-ofu.

                  Potpisan je sponzorski ugovor sa Ideom na 3 godine.

                  Comment


                  • Moj koliko i tvoj. Osim naravno, ako ne navijaš za Zvezdu.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Peru se svi od jadnog Alimpija sada...ali dobro...Ugovor sa Ideom na tri godine..velicina ugovora nije bitna..ko zeli tacan odgovor moze otici na Kalemegdan i lepo pita..

                      Cibona je bas uzasna ove godine, ne znam iskreno kako ih nije sramota da ovakav tim sastave...tamo je tek zivi uzas..Ocekujem 20+ bez problema
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Peru se svi od jadnog Alimpija sada...ali dobro...Ugovor sa Ideom na tri godine..velicina ugovora nije bitna..ko zeli tacan odgovor moze otici na Kalemegdan i lepo pita..

                        Cibona je bas uzasna ove godine, ne znam iskreno kako ih nije sramota da ovakav tim sastave...tamo je tek zivi uzas..Ocekujem 20+ bez problema
                        Jbga, nema svako luksuz da fula dve godine zaredom kao tvoj[emoji769] Radonjić i da ostane na klupi.
                        Što se ugovora sa IDEA tiče zabole me, ja Zvezdu pratim samo zbog sporta, kapiram da ima i vas koje zanimaju mnogo više vansportske stvari, ne bi ovi silni rijalitiji imali toliku gledanost da nije tako.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ako je bilo skužajte... (i ako vas uopste zanima [emoji3])

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ako je bilo skužajte... (i ako vas uopste zanima [emoji3])

                            Vidio sam ovo prije 7 dana, retardirana satnica, fuj. Vise od pola Pionira pune navijaci iz unutrasnjosti i RS, kako sad da stignes na tekmu ako u 17h izlazis sa posla i to kad je dobar dan, obicno se radi i duze?! Epski sjeb

                            Comment


                            • Tomic & Lazic http://www.kkcrvenazvezda.rs/crvena-...7-09-2018.html

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Peru se svi od jadnog Alimpija sada...ali dobro...Ugovor sa Ideom na tri godine..velicina ugovora nije bitna..ko zeli tacan odgovor moze otici na Kalemegdan i lepo pita..

                                Cibona je bas uzasna ove godine, ne znam iskreno kako ih nije sramota da ovakav tim sastave...tamo je tek zivi uzas..Ocekujem 20+ bez problema
                                Ugovor sa IDEAom je manji nego ranijih godina shodno interesovanju publike i rangu Evropskog takmicenja u kojem nastupa KKCZ. Novi clan UO je ujedno iz Merkatora (vlasnika IDEA) te ce se sledece godinee povecati u slucaju vracanja u El. U suprotnom u naredne tri godine ce ostati ovaj iznos koji je dogovoren.

                                Comment

                                Working...
                                X