Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta je tebe preokupiralo je irelevantno, sajt ima kredibilitet i ti tu ne možeš ništa. Sama priznanja imaju neku težinu, oficijelni su Evroligin medijski partner i trener dobitnik najvećeg broja priznanja bude proglašen za trenera godine. To su sve činjenice, a to šta ti pričaš je tvoje mišljenje koje ništa ne vredi (kao ni moje, da ne misliš da te omalovažavam, jer nisi priznati košarkaški stručnjak kao u ostalom niko ovde). Ne može se reći za nekoga da je neznalica ko sakupi 11 pobeda u EL sa timom koji košta €2.5m-3m. svidelo se to vama ili ne, to samo govori koliko vi ne znate.
    Last edited by la haine; 26-09-18, 20:29.

    Comment


    • Alimpijevic je po zanimanju klasičan fitnes instruktor koji je zalutao u basket a po profesiji partijski direktor javnog preduzeća kkcz.
      Nego da se vratimo u vreme sadasnje i buduce, imao sam nekih obaveza pa nisam ispratio pripreme gledao samo na mahove ovaj super kup. Tomić mi deluje da znae košarke mogla bi ovo da bude interesantna sezona.

      Comment


      • Originally posted by la haine View Post
        Šta je tebe preokupiralo je irelevantno, sajt ima kredibilitet i ti tu ne možeš ništa. Sama priznanja imaju neku težinu, oficijelni su Evroligin medijski partner i trener dobitnik najvećeg broja priznanja bude proglašen za trenera godine. To su sve činjenice, a to šta ti pričaš je tvoje mišljenje koje ništa ne vredi (kao ni moje, da ne misliš da te omalovažavam, jer nisi priznati košarkaški stručnjak kao u ostalom niko ovde). Ne može se reći za nekoga da je neznalica ko sakupi 11 pobeda u EL sa timom koji košta €2.5m-3m. svidelo se to vama ili ne, to samo govori koliko vi ne znate.
        "Priznanja" tog grckog sajta imaju tezinu samo medju rajom koja visi po drustvenim mrezama i kao prati evropsku kosarku, u ozbiljnim kosarkaskim krugovima niko ne obraca paznju na to, posebno ne evroligaski treneri. Niti je zvanicna nagrada, niti se dobija makar neka plaketica, niti se objavljuje na sajtu Evrolige... Za trenera godine u Evroligi se dobija trofej Aleksandra Gomeljskog, tako sto glasaju svi evroligaski treneri i to je jedino relevantno priznanje.

        Tvoje misljenje u vezi kosarke mozda zaista ne vredi nista, u to ne bih da ulazim i za tebe su mozda Mehmet Bahadir Akgun, Aris Barkas, Drazen Kanazir i ostali sa Eurohoops-a vrhunski kosarkaski poznavaoci i autoriteti. Za mene vidis nisu, jer bih mogao danima da im drzim predavanja o kosarci. A koliko sam primetio, ima ovde jos forumasa ciji su postovi nedostizni san za pomenute priucene copy/paste Twitter novinarcice.
        Last edited by Nas; 26-09-18, 21:38.

        Comment


        • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Nisam citao temu vec dugo pa bih samo da konstatujem koliko su smesne bile price pojedinih forumasa, Alimpijevica na celu sa Covicem o nekakvom fantomskom ciklusu kojim su opravdavali onakvo mucenje od igre citave sezone.

            Ragland, Baron, Perper, Faye, Zirbes, Ojo - 6 stranaca i novih igraca, uz Ristica i Nenadica i koliko je mnogo bolja igra. To je kada se kupuju iskusni i kvalitetni igraci. Prosle sezone dovedeni Jovanovic, Radicevic, Lessort, Jankovic i sta od svega toga imamo?

            Nema tu, klub uvek treba da igra na rezultat, a koliki ce plafon biti zavisi koliko se pogodilo sa pojacanjima. Kakva crna cekanja i ciklusi, ljudi previse gledali Tripkovica, Tepica i Velickovica pa misle moze i u 2018. godini tako. Ne moze.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post




              Svaka cast NAS, pa ti se genije...auu pa ja ovako u najboljim danima ne bih mogao..ti ovo vadis iz rukava kako zelis...

              Mislim ti pises sto bi trebao da pise i misli vecina ljudi da bi se smatrali obrazovanom navijackom publikom..Ovako nam ex fizbalski navijaci pricaju o strategiji Alimpijevica i njegovom znanju i kako je ostao neshvacen ...

              Pisao sam pre, da sam na necijem mestu ja bih prosto blokirao ovaj forum...al ajde da brane Covu...starijeg..pa i mladjeg sad posle pobeda..nego lik brani Alimpijevica... Uz onu, bice jednog dana trener...ja da Vam kazem....

              Pocepao si brate sa postovima, milina citati...bez uvrede, kosarkaski i sto je najbitnije tacno u metu....
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by blond View Post
                Nisam citao temu vec dugo pa bih samo da konstatujem koliko su smesne bile price pojedinih forumasa, Alimpijevica na celu sa Covicem o nekakvom fantomskom ciklusu kojim su opravdavali onakvo mucenje od igre citave sezone.

                Ragland, Baron, Perper, Faye, Zirbes, Ojo - 6 stranaca i novih igraca, uz Ristica i Nenadica i koliko je mnogo bolja igra. To je kada se kupuju iskusni i kvalitetni igraci. Prosle sezone dovedeni Jovanovic, Radicevic, Lessort, Jankovic i sta od svega toga imamo?

                Nema tu, klub uvek treba da igra na rezultat, a koliki ce plafon biti zavisi koliko se pogodilo sa pojacanjima. Kakva crna cekanja i ciklusi, ljudi previse gledali Tripkovica, Tepica i Velickovica pa misle moze i u 2018. godini tako. Ne moze.
                Tacno tako Blondi...Sad grobari puse tu pricu...cuj evo mladih za 3-4-5g bicemo prvi hehe...prica ono..svrati cesce..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by la haine View Post
                  Šta je tebe preokupiralo je irelevantno, sajt ima kredibilitet i ti tu ne možeš ništa. Sama priznanja imaju neku težinu, oficijelni su Evroligin medijski partner i trener dobitnik najvećeg broja priznanja bude proglašen za trenera godine. To su sve činjenice, a to šta ti pričaš je tvoje mišljenje koje ništa ne vredi (kao ni moje, da ne misliš da te omalovažavam, jer nisi priznati košarkaški stručnjak kao u ostalom niko ovde). Ne može se reći za nekoga da je neznalica ko sakupi 11 pobeda u EL sa timom koji košta €2.5m-3m. svidelo se to vama ili ne, to samo govori koliko vi ne znate.
                  Vas nekoliko izgleda jedino ima cilj da kontrira vecini sa ovim "nemate pojma, ja cu da vam objasnim".

                  Nije evroliga i ovaj sistem takmicenja savrsen i bilo je brdo cudnih rezultata jer se igra 30 kola. Taj Alimpijevic je dobio Valensiju, Unikahu, Olimpijakos i Armani, od kojih tri kluba nisu imala imperativ pobede, a cetvrti je bio desetkovan povredama.
                  Zato je vec od 17. kola ispao iz bilo kakvih kombinacija za TOP 8. E to se racuna, a Radonjic je trecinu lige bez jedinog pravog organizatora zavrsio sa 16 pobeda i borio se u poslednjem kolu za plasman dalje.
                  Broj pobeda nije merodavan ni za sta, bio bi kada bi evroliga uvela ispadanje.

                  Evo sta je merodavno: prica o novom timu i ciklusu, a 4/4 mlada igraca sa dugogodisnjim ugovorima napusti klub i ostanu samo Lazic, Dobric i Davidovac. Jel i ovo sada novi ciklus, pa kako ako je prosle sezone poceo novi? Nema ciklusa, vec promasenog prelaznog roka. Mislis da tim sa debelim Grkom, Mekelom, Thomsonom, Guduricem, bez kompletne prve petorke nije bio novi? Bio je i sve je bilo ocajno dok se nije pojavio ludi mesija sa 22,5 poena po mecu. I dan danas zalim sto se u TOP 16 nije jurilo 2. ili 3. mesto u grupi i sve bacilo na to, to je bila idealna prilika. A ovo sa 2,5-3 miliona budzeta, pa da je to veliko cudo, desilo bi se jednom u pet godina.

                  Zalgiris sa 8,5 miliona je otisao na f4, ne igraju u evroligi samo pare.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Slušaj ti njega, on bi držao nekome predavanja... Ti možeš predavanja da držiš samo pudlicama ovde koji na svaki post skaču sa dečijim "u brate šta si mu rek'o naj'ači si"! Šta je rekao? Opljunuo ljude koji drže jedan od najcenjenijih košarkaških sajtova o košarci, reci lepo ja sam taj i taj, radim tu i tu, od košarke živim i postigao sam to i to. A ne tu da prosipaš neku pamet, a radiš fazon na pumpi. Interesantno je kako ima vas par koji se držite zajedno, svi isto lupate i lažete, kada treba organizovano napadate neistomišljenike, reklo bi se da vas neko plaća da pišete gluposti koje pišete. Redovno u klubu ništa ne valja, sve vi znate bolje, a klub osvojio 11 trofeja u poslednjih par godina.

                    Comment


                    • Originally posted by la haine View Post
                      Slušaj ti njega, on bi držao nekome predavanja... Ti možeš predavanja da držiš samo pudlicama ovde koji na svaki post skaču sa dečijim "u brate šta si mu rek'o naj'ači si"! Šta je rekao? Opljunuo ljude koji drže jedan od najcenjenijih košarkaških sajtova o košarci, reci lepo ja sam taj i taj, radim tu i tu, od košarke živim i postigao sam to i to. A ne tu da prosipaš neku pamet, a radiš fazon na pumpi. Interesantno je kako ima vas par koji se držite zajedno, svi isto lupate i lažete, kada treba organizovano napadate neistomišljenike, reklo bi se da vas neko plaća da pišete gluposti koje pišete. Redovno u klubu ništa ne valja, sve vi znate bolje, a klub osvojio 11 trofeja u poslednjih par godina.
                      Ti mozes finu karijeru da napravis u SNS ili tako nekoj slicnoj politickoj partiji, ako vec nisi tamo. Prvo, samo ti, sarac, dekkard i mozda jedan ili dva forumasa branite vase misljenje i izigravate neke strucnjake bez pokrica. Tebi je to sasvim jasno, pa si svesno obrnuo situaciju da bi poentirao.

                      U klubu nije valjalo prosle sezone mnogo toga. Sta tebi znaci to "Alimpijevic je ostvario 11 pobeda" u ligi od 30 meceva u kojoj je on posle 17 kola izgubio sve sanse za plasman dalje? To je naobicnija zamena teza, ne zbog toga sto Zvezda nema manji budzet od drugih klubova, samo jer broj pobeda nije realan. Armani je imao 10 pobeda, a celu ligu su bili na dnu. Skupili su toliko jer je u ovom sistemu veliki broj nebitnih meceva i svaka corava koka nadje neko zrno. Uvedi ispadanje pa da vidis kako ce 15/16 klubova u ligi da ima 10 ili vise pobeda.

                      Sad su ostali samo Davidovac, Dobric i Lazic (neko vreme se dekkard koprcao sa Feldeinom, pa sa Dangubicem, Jankovicem... svi odose), a prosle sezone se uglas govorilo kada su dovodjeni Jankovic, radicevic, jovanovic, Lessort, da je to "novi ciklus". To je fantazija nastala tako sto se Covicu zaigralo Duleta sa Tripkovicem, Velickovicem i Tepicem ... na kraju sva cetvorica "mladih igraca koji ce da eksplodiraju u drugoj sezoni" odose iz kluba.

                      Alimpijevic niti je dobro selektirao igrace (umesto Simonovica i Kuzmica doveo penzionera i tri analfabeta), niti ih je dobro vodio, niti su oni ostali u klubu, niti je osvojena ABA liga, niti je on na kraju ostao u klubu.

                      Vidis sada kako mogu da se dovedu igraci. 6 stranaca je dovedeno i sad nema price o novom ciklusu, naucila se lekcija.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Ti možeš da napraviš finu karijeru nigde, ja se zaista izvinjavam ako si mislio da se tebi obraćam pa si morao dva puta da pišeš roman od posta sa toliko nebuloza, na koje nemam snage da odgovaram. Samo bih ti rekao, prošla sezona je prošla sezona, tada si imao jedno stanje na tržištu, ove si imao drugo. Nije teško razumeti, samo se malo fokusiraj. Milan Tomić je bio opcija prošle sezone, čekao se Radonjić koji je znao da neće ostati, a opet je otišao u Ameriku i time nam potrošio dragoceno vreme jer nije pre puta odbio našu ponudu već će kao razmisliti. Tomić čovek nije mogao da čeka jer je i njega Oly čekao. Što se tiče omalovažavanja rezultata u EL prošle sezone, ne bih imao šta da kažem, videćemo koliko je to lako ove sezone igračima Budućnosti jer kako sam ovde pročitao to je šetnja parkom.

                        Comment


                        • Originally posted by Дијаз View Post
                          Al si me zajebo ko Alimpije Buducnost.
                          Ne brate, sam si sebe.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Nisam, jer sam napisao 24-25 godina, dakle na pocetku sezone 24, na kraju 25, a to sto ti cepidlacis sa rodjendanom u avgustu je samo stvar tvoje omiljene discipline-trolovanja.

                            Comment


                            • Dakle sutra Pionir, karte od 300 do 5000, ko moze dodjite da momke podrzimo. Krecemo dakle sa 4 klinca i par veterana i Filipom kao drugi plej, ako se nesto pojavi jeftino uzecemo, za sad je to to.

                              Comment


                              • Igramo sjajno na pocetku sezone.
                                Nadam se da ce Tomic oko nove obarati formu, a potom od KRK lagano podizati i dostici zenit tamo za plej of.
                                Jako je bitno da probamo da sto vise sacuvamo 2 veterana Stratosa i Fayea za taj period.
                                Ono sto je neverovatno su komentari pojedinih strucnjaka ovde...

                                Comment

                                Working...
                                X