Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prestanite sa prepucavanjem.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Sta ima jbt da mi dosadi kada je covek slepac, pojma nema...najgori trener u istoriji kosarke, Boga pitaj kako je on uopste dosao u ovaj sport...uzasan je...da je ostao izgubili bi i kls lagano
      otisao je i pisi na temi bivsi treneri i igraci ...

      Comment


      • Postovi vezani za bivse trenere, igrace, ekonome.... KK Crvena Zvezda su prebaceni na temu predvidjenu za to. Ovde pisite o AKTUELNIM IGRACIMA I TRENERU. Hvala.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by Дијаз View Post
          Svidja mi se sto ne razdvaja borbu za trofeje od razvoja mladih igraca, na koje Radonjic i Alimpijevic nisu obracali paznju.
          Mi imamo prilicno iskusnu startnu petorku - Ragland, Baron, Lazic, Faye, Zirbes, gde niko nema ispod 28 godina. Na klupi imamo Perperoglua (34), Covica (29), Odza (25), Dobrica i Nenandica (24), Ristica i Davidovca (23). To je vec 12 igraca, sto znaci da neko od navedenih mora da ispadne, da bi mesto zauzeo jedan od dvojice 20-ogodisnjaka - Simanic, ili Radanov. Tu je i 30-ogodisnji Keselj kao 15 igrac. Prosek godina je 26.6. Ja tu ne vidim nekog prevelikog prostora za razvijanje mladih, jedino ako recimo Covic ne bude u 12, a bude Simanic... Mada i tada ce on biti backup cetvorka samo na papiru, posto ce u praksi minute verovatno deliti Faye i Perperoglu. Za Radanova mislim da nece biti mesta ni u 12, posebno imajuci u vidu konkurenciju na tim pozicijama.

          Nama je recimo u sezoni 2014/2015 startna cetvorka bio 21-ogodisnji Mitrovic, backup je bio 19-ogodisnji Tejic, kome je "osigurac" bio 23-ogodisnji Kalinic. Rezervna trojka je bio 21-ogodisnji Dangubic. "Mladi" Nenadic i Dobric imaju isto godina koliko su tada imali backup plej Jovic i igrac sa 20+ minuta Jaka Blazic. "Mladi" Odzo ima 25 godina, a tadasnji backup centar Zirbes je imao 24. Prosek godina prvih 12 nam je bio 23.3, a 13. i 14. igrac su nam bili 19-ogodisnji Kaplanovic i 16-ogodisnji Radanov. Plus smo tada igrali Evroligu, a ne Evrokup.

          Originally posted by Victor BG View Post
          Ne dogadja se 13pob u EL slucajno, ne dobija se Zalgiris onako ubjedljivo niti se tuce OLY niti Real kuci (osvajac EL) ako si "debil", "nemac pojma", "tatin sincic" itd itd...
          Vec drugi put ponavljas 13 pobeda u EL, a mi smo ih imali 11. Iz 30 kola. To je 36.7% uspesnosti. To je najgori procenat od kada smo ponovo zaigrali Evroligu, uz uzasnu kos razliku. U ovom sistemu takmicenja, sa solidnim brojem potpuno disfunkcionalnih ekipa, to nije nikakav poseban rezultat, o cemu i svedoci to da smo takmicenje zavrsili na 14. mestu, od ukupno 16 ekipa.

          Originally posted by la haine View Post
          P.S. Dobio je nagradu trenera kola EL nekoliko puta na lepo skockan stajling.
          Evroliga ne dodeljuje nagradu za trenera kola, pa ni meseca, to smo valjda vec apsolvirali.

          Comment


          • Originally posted by Nas View Post
            Mi imamo prilicno iskusnu startnu petorku - Ragland, Baron, Lazic, Faye, Zirbes, gde niko nema ispod 28 godina. Na klupi imamo Perperoglua (34), Covica (29), Odza (25), Dobrica i Nenandica (24), Ristica i Davidovca (23). To je vec 12 igraca, sto znaci da neko od navedenih mora da ispadne, da bi mesto zauzeo jedan od dvojice 20-ogodisnjaka - Simanic, ili Radanov. Tu je i 30-ogodisnji Keselj kao 15 igrac. Prosek godina je 26.6. Ja tu ne vidim nekog prevelikog prostora za razvijanje mladih, jedino ako recimo Covic ne bude u 12, a bude Simanic... Mada i tada ce on biti backup cetvorka samo na papiru, posto ce u praksi minute verovatno deliti Faye i Perperoglu. Za Radanova mislim da nece biti mesta ni u 12, posebno imajuci u vidu konkurenciju na tim pozicijama.

            Nama je recimo u sezoni 2014/2015 startna cetvorka bio 21-ogodisnji Mitrovic, backup je bio 19-ogodisnji Tejic, kome je "osigurac" bio 23-ogodisnji Kalinic. Rezervna trojka je bio 21-ogodisnji Dangubic. "Mladi" Nenadic i Dobric imaju isto godina koliko su tada imali backup plej Jovic i igrac sa 20+ minuta Jaka Blazic. "Mladi" Odzo ima 25 godina, a tadasnji backup centar Zirbes je imao 24. Prosek godina prvih 12 nam je bio 23.3, a 13. i 14. igrac su nam bili 19-ogodisnji Kaplanovic i 16-ogodisnji Radanov. Plus smo tada igrali Evroligu, a ne Evrokup.
            Da odgovorim i tebi na ovaj vrlo argumentovan post. Gotovo identicno poredjenje sam pravio na temi pre nekog vremena, cak sam identicno koristio sezonu 2014/2015. I tu ne bih nista dodao, drago mi je da neko razmislja svojom glavom i ne naseda na price o "mladima" od 24-25 i novom ciklusu.
            Samo se nadam na osnovu minutaze u superkupu i Tomiceve izjave da ce Radanov i Simanic postati igraci, da ce im pruziti vecu sansu protiv timova koji su ispod 4. mesta u ABA ligi. Mislim da ce se protiv 3 najjaca ABA protivnika i EK timova na cetvorci menjati Perperoglu i Faje, dok ce protiv ABA timova ispod 4. mesta Perper odmarati (sto bi bilo i pametno obzirom na njegove godine), a menjace se Faje i Simanic. Za Radanova mislim da si u pravu, konkurencija je zaista prevelika.

            Comment


            • Originally posted by Дијаз View Post
              ne naseda na price o "mladima" od 24-25 i novom ciklusu.
              Koji je to igrač okarakterisan kao mlad a da je imao 25 godina u sezoni 17/18?
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Koji je to igrač okarakterisan kao mlad a da je imao 25 godina u sezoni 17/18?
                Radonja baš jeste davao mladima šansu! Gudura,Dobrić,Tejić,Rebič.. . .Simanic je nije ni zasluzio! Ovo sada je ekipa dosta iskusnija ,nije za poredjenje

                Comment


                • Originally posted by Nas View Post
                  Evroliga ne dodeljuje nagradu za trenera kola, pa ni meseca, to smo valjda vec apsolvirali.
                  Dodeljuje njihov zvanični medijski partner što ti dođe isto.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Koji je to igrač okarakterisan kao mlad a da je imao 25 godina u sezoni 17/18?
                    Jankovic.

                    Comment


                    • Originally posted by Дијаз View Post
                      Jankovic.
                      Imao 24 godine kad je došao u Zvezdu. Napunio 25 godina u avgustu ove godine.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Al si me zajebo ko Alimpije Buducnost.

                        Comment


                        • Originally posted by la haine View Post
                          Dodeljuje njihov zvanični medijski partner što ti dođe isto.
                          Pa ne dodje isto, jer nije nikakva zvanicna nagrada, niti je dodeljuje Evroliga. Jedino da Alimpije zamoli ove sa Eurohoops-a da mu odstampaju dve pohvalnice za ta dva puta kada su ga proglasili za trenera kola. Mozda mu to pomogne da pronadje angazman, da ne mora da ceka predugo, kao nezeljeni Radonjic.

                          Comment


                          • Dok je Radonjić dobijao isto to je bila vest, sad ne vredi tepsiju ribe.

                            Comment


                            • Originally posted by la haine View Post
                              Dok je Radonjić dobijao isto to je bila vest, sad ne vredi tepsiju ribe.
                              Meni ni tada nije bila vest koga je grcki sajt proglasio za trenera kola. Valjda su mi paznju skretale manje bitne stvari, poput borbe za Top 8 EL, osvajanja ABA lige i slicne tricarije.

                              Comment


                              • Što se mene tiče kada je u pitanju dotična spodoba, ni tepsiju ribe nije vredna ta "titula".
                                Njemu treba titula "dvorske lude" familije Čović iako neki kažu da nije sa sestrom Jr-a. Sjebao je Zvezdu prošle sezone zajedno sa senioorom Čoksom da je to neverovatno i ne zbog ABA titule (jednom se po nekoj verovatnoći i to moralo desiti) koliko zbog toga što nam je tim delovao sve lošije kako je vreme prlazilo i na terenu su bili raspuštena banda, tikva je počela da puca na KRK a pukla u finalu ABA lige i da nije smenjen ni KLS ne bi osvojili.
                                Voleo bih kad bi moglo njegovo ime da se izbriše u istoriji KK CZv da nas ne seća na bruku, nama su timovi bili više timovi i kada smo bili sada popularno "sa Drčom, Balabanom & ekipom".
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X