Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad krecu Aba liga i EC?

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Sledeci petak od 18h i 20h, a EC bi trebao za dvije sedmice ili tri ne znam tacno.

      Comment


      • Ako Davidovac istisne u prvoj ABA utakmici Jr-a iz 12, kupujem sezonsku.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Ako Davidovac istisne u prvoj ABA utakmici Jr-a iz 12, kupujem sezonsku.
          nije ista pozicija ..pre ce Nenadic to uraditi,Keselj bode oci meni iskreno ....kao i Simanic

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Sledeci petak od 18h i 20h, a EC bi trebao za dvije sedmice ili tri ne znam tacno.
            Cibona 28.09 u 20h , Ulm 2.10 u 19h ...naravno Pionir

            Comment


            • Originally posted by darko pancev View Post
              nije ista pozicija ..pre ce Nenadic to uraditi,Keselj bode oci meni iskreno ....kao i Simanic
              Poenta je da Mali Vrag NEMA mesto u 12. Ako tako bude i bude kad krene takmičenje, to će za mene značiti da je Tomić uspeo da se odupre pritisku.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Poenta je da Mali Vrag NEMA mesto u 12. Ako tako bude i bude kad krene takmičenje, to će za mene značiti da je Tomić uspeo da se odupre pritisku.

                Pritisak ce uvek postojati dok je NC na toj poziciji, mislim da sam ovde vec pisao apropo FC3 i njegove buduce uloge u klubu/timu. Mozda nisam javno ne secam se vise ili sam nekima u pp pisao.

                Njemu je pre pocetka priprema Tomic saopstio da ga vidi jedino na mesto 3 playa da on smatra da sa tom pozicijom ne treba da bude zadovoljan, on kao FC, i da bi mozda trebao da razmisli o nekom angazmanu u nekom drugom klubu gde bi imao vecu ulogu.

                U to vreme NC je jos bio na moru i FC3 je to prihvatio kao realnost ali je ipak ostavio vremena dok mu NC ne dodje sa odmora.
                Tada je jos uvek bio nedefinisan status Feldina a Nenadic nije hteo da potpsise ugovor sa KKCZ dok Feldin ne nadje klub, tj ni KKCZ ne bi potpisali Nenadica da je dominikana ostao. Onda su malo iz KKP spinovali kako su uz Jankovica na putu ka njima i Radanov/Nenadic. Tada jeste bila ideja za koledz igracem na mestu back upa.
                Ubrzo se resila situacja sa Feldinom, Radanov je iz iste agencije kao i Tomic/BEron, Nenadic se pojavio na prozivci ali je Tomic cekao da odluci sta dalje sa Nendadicem.
                Nenadic je posle 7 dana imao neprijatnu povredu rebara koje je zahtevala 3 nedelje terapije , Davidovac ima problema sa Ahilovom tetivom i FC3 se nasao tu da odigra to sto je odigrao.

                Dovoljno je bilo sinoc 5 minuta Nenadica da se vidi koga Tomic vidi na tom mestu pored Reglanda, FC3 je ocigledno prihvatio tu ulogu koju mu je i namenio Tomic.
                To sto javno nije objavljeno kada je FC potpisao novi ugovor je sramotan, ali je igrac sa manjom platom i od Radanova, Nenadica i Davidovca.

                Comment


                • Comment


                  • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Znaci po jednom mecu se sve ovo zakljucilo...Videcemo sta i kako ali raduju me kao navijaca Bajerna ovakce stvari..voleo bih da igramo EL sl sezone zajedno..Kako god, mislim da smo isilili neke stvari preuranjeno.. ako nismo..onda je ovo zlo i naopako tim..Buducnost ce pokazati..za dve nedelje ������

                      Malo da ti pomognem oko KKCZ, ovo sto forumasi pisu su zakljucili na osnovu 5 odgledanih pripremnih meceva koji su ili direktno ili indirekno odgledali uzivo ili putem tv, intereneta.

                      Posto znam da se ne nalazis bas u najboljem raspolozenju kada ovakvi dunsteri u kKCZ pruze ovakve partije protiv ovih mamojebaca iz Future i Cedevite, verujem da ima uticaja i to sto i atmosfera u i oko tima tvog omijenog FC Bayerna nije bas top.

                      Ja verujem i da i ti si upoznat da se Dangubicu bas mnogo veruje kada je potpisao dvomesecni ugovor. da je Vilijams dobio upalu pluca, da je LO po misljenju DR kurton od igraca, a Kopponen premekan za ono sto DR TRAZI od svojih igraca. O povredi Macvana da ne govorimo.
                      Glupo je ovo sto pisem jer ipak ti ovo sve znas zar ne, ali ti glupo da delis ove informacije sa ostalima ljubiteljima FC Bayerna na ovom forumu (ne postoji nijedan)

                      Ostajem pri svom misljenju sto sam i sa tobom podelio da su Futura i Cedevita igracki i finansijski jaci od KKCZ , a za 4 mesto ce se boriti ravnopravno Igokea, KKP, Mornar i Olimp, i to bas ovim reddom.

                      Comment


                      • Prvo da krenem od dna...Slazem se da imaju vise pravih i realnih para, ali virtuelnih sigurno nemaju..pa ti to shvati kako hoces..po meni je Igokea najbolja tu ali previse menadzerska agencija radi tu...zavisi sta hoce...Mornar je menja i tek ce menjati..Olimpija je uzas...bice sa ovim timom ispod 8 mesta..partizan ne znam..bice tu 4 mozda peti..nisam pametan..zavisi koliko ce Igokea i Mornar biti ozbiljni..

                        Sto se tice Bayerna mogu to sve da nadjem ako zelim ali trenutno sam druze na moru...putujem malo Spanijom i stvarno odmaram glavu..od informacija a to mi je relativno korisno bar za mene..

                        Drugo, te insajderske price bzvze,ok je znati nesto...ali ti si bar promasio kilo stvari..i sad si istrco opet prerano..ali nebitno..imam 35g ja se ne lozim na te gluposti oko insajderisanja

                        Syo se tice loseg raspolozenja..pa druze kazem ti ja direktno pratim KKCZ od ranih 90tih..tako da nemoj da mi pricas sta i kako o KKCZ molim te..Ono sto ne volim kod KKCZ i sto javno kazem..nije KKCZ..vec ovu naprednu sns bagru i sve sto ide uz njih..a tu idu i covici...i to je tako..pa bili prvaci Evrope i Sveta...ne padam na titule itd..posebno ne ove predsezonske...

                        Apsolutno nema trika da pomerim moje stanoviste za cm i ako volim CZ..i to ce tako biti..tu nema kompromisa...znam da je vecina cz navijaca srecna..jedu i pune frizider kroz EL i LS..ali to nisam ja jbga...Mozete probati sa ovim dosetkama ali to nista ne znaci...sve je ovo lepo ali karma je cudo..tako da polako..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Prvo da krenem od dna...Slazem se da imaju vise pravih i realnih para, ali virtuelnih sigurno nemaju..pa ti to shvati kako hoces..po meni je Igokea najbolja tu ali previse menadzerska agencija radi tu...zavisi sta hoce...Mornar je menja i tek ce menjati..Olimpija je uzas...bice sa ovim timom ispod 8 mesta..partizan ne znam..bice tu 4 mozda peti..nisam pametan..zavisi koliko ce Igokea i Mornar biti ozbiljni..

                          Sto se tice Bayerna mogu to sve da nadjem ako zelim ali trenutno sam druze na moru...putujem malo Spanijom i stvarno odmaram glavu..od informacija a to mi je relativno korisno bar za mene..

                          Drugo, te insajderske price bzvze,ok je znati nesto...ali ti si bar promasio kilo stvari..i sad si istrco opet prerano..ali nebitno..imam 35g ja se ne lozim na te gluposti oko insajderisanja

                          Syo se tice loseg raspolozenja..pa druze kazem ti ja direktno pratim KKCZ od ranih 90tih..tako da nemoj da mi pricas sta i kako o KKCZ molim te..Ono sto ne volim kod KKCZ i sto javno kazem..nije KKCZ..vec ovu naprednu sns bagru i sve sto ide uz njih..a tu idu i covici...i to je tako..pa bili prvaci Evrope i Sveta...ne padam na titule itd..posebno ne ove predsezonske...

                          Apsolutno nema trika da pomerim moje stanoviste za cm i ako volim CZ..i to ce tako biti..tu nema kompromisa...znam da je vecina cz navijaca srecna..jedu i pune frizider kroz EL i LS..ali to nisam ja jbga...Mozete probati sa ovim dosetkama ali to nista ne znaci...sve je ovo lepo ali karma je cudo..tako da polako..



                          Losmi Sk uzivaj na moru i da se vratis svez nije kosarka ravna linija i da se svaka mora pobediti.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Losmi Sk uzivaj na moru i da se vratis svez nije kosarka ravna linija i da se svaka mora pobediti.
                            Nije naravno..hvala Sarac..za tri dana idem da gledam Lesorta..Uzivajte, malo fali da bude bas dobra sezona..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Nije naravno..hvala Sarac..za tri dana idem da gledam Lesorta..Uzivajte, malo fali da bude bas dobra sezona..
                              Pa sta ce ti taj stres na odmoru, ti si ludji nego sto sam mislio. Kakav flash ces doziveti, jos fali da ga gledas protiv Enisa i provod zagarantovan.

                              Comment


                              • Ono sto ne volim kod KKCZ i sto javno kazem..nije KKCZ..vec ovu naprednu sns bagru i sve sto ide uz njih..a tu idu i covici...i to je tako..pa bili prvaci Evrope i Sveta...ne padam na titule itd..posebno ne ove predsezonske...
                                Nađoh ovo na twiteru kao savršen odgovor na ovakve upise

                                Људи имају више од седам година а и даље мисле да спорт одређује нечије политичко мишљење. Ви имате такве људе с правом гласа а ми се после питамо како су такви резултати избора какви су.

                                Comment

                                Working...
                                X