Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by la haine View Post
    Sada vam smeta jer nema malog vraga, a kada sam pričao šta će biti kada se vrati Nenadić i Davidovac prosipali ste pamet. I onih 5 min. prosečno su bila optimistična izjava.
    Kao da (im)je prvi put [emoji35] Lepo je počela sezona , prvi trofej za građenje samopouzdanja .
    Lepa pozivnica za početak Aba lige u petak

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Usput da se najebem matere izmetu puklu i ostalim govnarima.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Ozbiljno odigran mec! Sjajna energija, TIM, pametno u napadu, pozrtvovano u odbrani, to je ono sto se trazi od Zvezde i veceras su nam pruzili ali maximalno! Mnogo sam srecan, sve cestitke od cistacice do Covica! Valjda ce gledacima u kristalnu kuglu biti malo jasnije zasto je doveden Faye, vrlo zahvalan igrac. Mozda ovo bude nauk da oni za tastaturom ipak manje znaju od Tomica, mozda, samo mozda.
        Last edited by Victor BG; 23-09-18, 23:10.

        Comment


        • No Filip no party na forumu.

          1 od 5 trofeja u vitrinama.

          Idemo dalje.

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              No Filip.

              1 od 5 trofeja u vitrinama.

              Idemo dalje.
              Nije teško biti fin.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • toliko od letovanja po Montenegrima...

                Comment


                • Cestitam delije na tituli,kasnim malo zbog objektivnih okolnosti(nagrdio sam se od loze).

                  Comment


                  • bravo ya momke ...podstrek da rade jos bolje i jos jace u narednom periodu ....

                    Comment


                    • Da je sudio Javor i igrao Čović bilo bi povuci potegni
                      Kad ovako seru u trening utakmici šta možemo očekivati u takmičarskim
                      Bravo Nenadiću tako se debituje, sa srcem
                      Konačno timska igra
                      Možda imam prevelika očekivanja ali meni ovaj početak deluje kao turnir na Kritu 2016/17
                      Uz samo mali, očekivani napredak u sezoni ovo je tim za 4 najbolja u EC
                      P.S.
                      Moraće Bokan da obezbedi regularno suđenje u EL ili će biti gadno

                      Comment


                      • Hvala Ivane.
                        Sto se tice Nenadica, najbolji odgovor hejterima je njegova igra. Tim je postao tim, Faje i Ojo se bacaju u reklame a Laza nevera...malo smo imali problema da branimo Danila na liniji za tri poena ali je ostalo dobro funkcionisalo.
                        Perper je pokazao sta znaci iskusan igrac, zabode kos kada zatreba isto i faul napravi kada je potrebno...igrao 5 ili 20 minuta - ne pravi problem. Iskusniji pruzaju savet mladjima...odlicno je sve funkcionisalo (mozdaa i previse donro za ovaj period).
                        Last edited by nebitan; 24-09-18, 08:16.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Defanzivni skok nam je problem ali će se to ispraviti vremenom, dok se uigraju momci. To dolazi sa treninzima i utakmicama jer potencijal imamo
                          Da se ne svađaju po dvojica pa izbace u aut
                          Peper je igrač koji treba svakom timu
                          55 otkucaja srca u bilo kojoj situaciji

                          Comment


                          • Onaj prvi deo Nenadic nije bio los na pleju. Usput je odigrao i dobru odbranu i imao nekoliko svojstvenih prodora. U onom drugom ulasku tu se malko videla njegova limitiranost za tu poziciju. Kada treba licem ka kosu da izdrzi napad protivnika tu nema problema, medjutim cim se zagradi malo ledjima pa da vestim vodjenjem promeni ruku i stranu, tu moze da se vidi manjak ballhandlinga koji imaju iskusni plejmejkeri. Uparivao ga je uglavnom sa Baronom, i on ga je ispomogao u jednoj situaciji kada se spetljao sa loptom. Ne znam, videcemo kako ce to izgledati u buducnosti. Meni svakako interesantna ideja i eksperiment.

                            Comment


                            • Pomenuo bih i Lazića, koji od štetočine i namača pojma u prošloj sezoni ponovo postaje više no koristan deo mašinerije...

                              No tako je to kad imaš na klupi manekena ili trenera.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • To je to, ona zelja da se zastiti obruc, kad ispadnes iz rotacije da zadnji atom snage das da stignes da otezas sut, da skocis na niciju loptu, da istrcis kretnju punim sprintom iako znas da lopta ne ide tebi... ZELJA!!! To je to! Sad je mnooogo lakse odrediti rotaciju u odbrani, sta rizikujes sta branis, koga usmjeravas na ceonu, koga u reket to su sve sitnice koje dolaze kroz treninge i skauting. Napad je vec postavljen, zna se primarna opcija, zna se kome se lopta izbacuje na povratni pas. Blokovi krsteni, kretnje brze, otvaranje iz bloka pravovremeno... Protiv Olimpije kad smo odigrali lose, problem je bio u agresivnosti u odbrani i losem % otvorenih suteva a eto opet pobjedismo, spustajuci loptu uz siroku rotaciju svih igraca.
                                Buducnost smo nadigrali, razbili njihovu ideju o brzim cetvorkama, sabili teske centre pod kosem, zatvorili reket od prodora i usmjeravali Gordica na tezu stranu, ma jedno savrsenstvo borbenosti i taktike. Da se ne poleti sad u euforiju, ipak je ovo samo pripremni period, bice padova u formi, bice i poraza ali kako vidim, znanja i zelje nece nedostajati. Bravo momci, bravo za strucni stab i drago mi je sto sam vjerovao u vas!

                                Comment

                                Working...
                                X