Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Finansijska situacija nije opravdanje, jer mi vec drugu sezonu zaredom placamo rekreativca Keselja.

    Drugo, to sto nema boljeg pleja, govori izmedju ostalog i o steti koju je guzonjin sin naneo svojom minutazom i ulogom u FMP-u, iz koga za 7 godina nije iznikao ni legitimni rezervni plej.

    Comment


    • Tom rekreativcu klub duguje pare još iz prethodnog mandata, a to što je pola vas popaslo priču Tegeltije da su dugovi nestali čarobnim štapićem je vaš problem. Sto puta je pisano da je on usluga Mišku, a da se išlo na to da možemo samo profitirati ako oživi karijeru. Drakon je napisao odličan post i zapažanje koliko je plitko razmišljanje da je Jr tu jer mu je tatko kupio igračku. Jednostavno nema se para za sve pozicije, Regland je prva opcija na 1, Davidovac i Nenadić su opcije 2, a Jr je tu osigurač dok ova dvojica ne uđu u štos.

      Comment


      • ko prenosi aba cup?

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Problem oko Covica juniora je daleko dublji.
          Mi smo ove sezone formirali tim puneci gotovo svaku poziciju sa dva stranca osim na pleju da bi tatin sin mogao da igra. Naravno najlakse je reci ,,dajte boljeg,, kao alibi pricu za drzanje u sastavu basketasa Filipa. Isto tako u FMPu mi nismo u stanju da napravimo plejmejkera 5 godina jer tatin sin je tamo imao zacementirano mesto i 30+ minuta. I tamo se dovode prospekti na svim pozicijama osim pleja jer tatin sin je neprikosloven.
          Poenta price je da Filip nije u stanju da igra ni u Gruziji sto dovoljno govori koliko je dobar. Znamo d aje imao izlet u inostranstvo i kako je to proslo.
          I sada treba jedan Radanov, Simanic, Uskokovic i ekipa da gledaju tako nesto.
          Filip da ima i malo obraza sam bi otisao.
          Opet pitanje KADA I NA KOLIKO GODINA JE FILIP POTPISAO UGOVOR? Na zvanicnom sajtu nema informacije. Zato se vrlo kurvinjski, krenulo u pricu po novinama de on daje 3 prve izjave oko svoje uloge dok nemamo izjavu ni trenera, pa prica po forumima kako je tu samo da pomogne, icice u Grcku, kako ce biti 3 plej, kako nema niko bolji itd,itd.
          Ako je on tako dobar momak, igrac sto klub ne izadje sa saopstenjem da je on potpisao Ugovor sa klubom??? Sta se to i zbog cega krije?
          A možda i nije potpisao ugovor pa nema šta da se objavljuje???? U košarci nema striktnog prelaznog roka kao u fudbalu, igrač može da dođe i ode u bilo kom trenutku.
          Što se mene lično tiče, priznajem da sam imao skepsu oko Fiće kao backup pleja, ali se ona, naglašavam za sada, pokazala kao potpuno neosnovana, protiv Nižnjeg je bio među tri najbolja igrača. Na kraju krajeva, posle Ennisa na mestu pleja svaki midget play je Isiah Thomas lično.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • FČ nije treća opcija na pleju, to potpisujem. Biće drugi plej, a kada ga budu punili sa svih strana, uskakaće Davidovac i Nenadić. Da, što reče Laki, kako je baš nestalo para za pleja. A popunismo poziciju 5 sa tri teškaša. Pustite te priče. Plej je najbitnija pozicija u timu i samim tim što nam je drugo rešenje na toj poziciji guzonjin sin, nemamo prevelikih ambicija u ovoj sezoni.

            Comment


            • Tri teškaša Zirbesom koji se vratio da igra ispod cifre nego što je igrao u Nemačkoj, Ojom iz FMP-a kojem je Čović košarkaški ćale i našim igračem Ristićem za kojeg se znalo da se vraća još prošlo leto. Razbili smo. Ako Jr bude drugi plej to će biti isključivo krivica Davidovca i Nenadića.

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Tebi verujem. Nego pitam Darka, njegovo mišljenje me jako zanima.
                Ti decko da si imao pola talenta Filipovog igrao bi sada kls,potcenjujete decka koji je vrlo dobar igrac! To što nije za El i taj nivo to ne znaci da je los! Evo sacekajte bar polusezonu pa ga ocenjujte,pripremne utakmice je odigrao vrlo dobro. . .budite ljudi iako ste cigani

                Comment


                • Vidim da vas dosta pametuje kako zbog Filipa nije 5 god plej normalan stasao? Jel se vi to zajebavate?
                  Pa ko je napravio pleja u poslednjih 5 god u Slo,Hrv,Bos,Srb? Ko? Niko! Ali zato je Filip kriv. . .kakve gluposti ljudi pisu bez imalo stida i srama!
                  Optužujte ga i za globalno zagrevanje i mali Bdp. . Ok je,navikao je. . .ali će biti lepo kad vas demantuje sve i odigra dobru sezonu punu trofeja!

                  Comment


                  • Originally posted by darko pancev View Post
                    Vidim da vas dosta pametuje kako zbog Filipa nije 5 god plej normalan stasao? Jel se vi to zajebavate?
                    Pa ko je napravio pleja u poslednjih 5 god u Slo,Hrv,Bos,Srb? Ko? Niko! Ali zato je Filip kriv. . .kakve gluposti ljudi pisu bez imalo stida i srama!
                    Optužujte ga i za globalno zagrevanje i mali Bdp. . Ok je,navikao je. . .ali će biti lepo kad vas demantuje sve i odigra dobru sezonu punu trofeja!
                    Na Filipu je i Nebojsa stedeo dok ga je pravio.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by drakon1 View Post
                      Jeste dublji: Nema se verovatno para za bolje. Barem je to moja teza. Mislim da se tu islo na ono "daj sta das" i da se na toj poziciji stedelo jer se znalo da mozemo njega uzeti za jako male pare. Mozda bas zato sto je gazdin sin.... Ko zna, mozda ga gazda placa iz svog dzepa?

                      Sve sto pises stoji, samo kazem da je on mozda iznudjeno resenje. I, ako cemo pravo, i on je u posranoj situaciji (ako je ovako kako mislim), jer mu je jasno da u ekipi ne bi mogao da bude da je situacija onakva kakva bi trebala da bude, a ne ovako financijski nategnuta.

                      Sad definitivno off od mene na ovu temu.
                      Nisu potrebne velike pare da bi se doveo bolji igrac od 1 Filipa Covica, makar na toj poziciji ima pregrst jeftinih Amera sa koledza, mozda poneki i iz G-League, koji su sposobni da organizuju igru, a pritom imaju fizikalije za profesionalnu kosarku i nisu krateri u odbrani. O tome koliki je idiotizam prilicno niskim bekovima Reglandu i Beronu dodati 175cm visokog Covica je izlisno i pisati... 1 Stefan Pot bi bio kudikamo bolji fit za ovaj roster, a eto njega vec placamo.

                      Nebojsa Covic je u tipicno srpskom maniru iskoristio poziciju "gazde" da uvali sina na mesto kome nije dorastao, za platicu koju verovatno nigde drugde ne bi mogao da ima. Vredjanje inteligencije je bilo i njegovo bivstvovanje u FMP-u kao "delu sistema" i "razvojnom klubu", posebno jer se kompletan FMP finansira iz Zvezdinog budzeta, ovo prebacivanje u prvi tim je vec neverovatan bezobrazluk i bahatost.

                      Prema tome, posranu situaciju o kojoj pises su upravo kreirali tata i sin. Nazalost, mi smo kao narod vec dugo u dubokoj anesteziji, pa ovakve stvari lagano prolaze na svim nivoima, bez da se iko ozbiljnije pobuni. A ako se niko otvoreno ne buni, pa cak ima onih koji zbog kratkovidosti/idolopoklonstva/interesa nalaze opravdanja za ovakvu bahatost i bezobrazluk, onda se namece zakljucak da bolje nismo ni zasluzili. I necemo ni zasluziti sve dok na ovakve pojave budemo cutali i zabijali glavu u pesak.

                      Comment


                      • Ako se ne varam, mi smo prosle godine krenuli u novi ciklus u prvom timu. Valjda smo mogli da afirmisemo nekog mladog pleja za duge staze. Ili je to za Covicevog trenerskog pulena bio preveliki poduhvat?

                        Comment


                        • Ako si bio zaleđen prošlu godinu da ti prepričam na brzinu. "Projekat" od prošle godine je propao, započet je novi. Kao i onaj prethodni ovaj ima "rupe". Tamo smo imali neafirmisanog trenera i par neafirmisanih igrača. Ovde imamo zvučnije ime za trenera, zvučnjia imena pomoćnika, par proverenih stranaca i generalno malo jeftiniji tim jer je i para manje.

                          Comment


                          • Originally posted by la haine View Post
                            Ako Jr bude drugi plej to će biti isključivo krivica Davidovca i Nenadića.
                            porobio si ovim upisom...

                            Comment


                            • Originally posted by la haine View Post
                              Ako Jr bude drugi plej to će biti isključivo krivica Davidovca i Nenadića.
                              Koja zamena teza. Krivi su Davidovac i Nenadic, a ne menadzment kluba sto nije doveo legitimnog back up pleja.
                              Ti se sve vise i vise blamiras sa tvojim glupostima, iako je to svaki put sve teze. Kao Zex Pantic, samo forumska zvezdaska verzija.

                              Comment


                              • Sjašite sa vašim konstatacijama ko je porobio, čiji su upisi glupavi i slično. Niste sposobni da skapirate neke osnovne stvari oko kluba, izmišljate teorije zavere, a vi ćete nekoga da nazivate glupavim.

                                Comment

                                Working...
                                X