Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Nenadić je sve samo ne dobar odbrambeni igrač.

    Mozes li nam napisati definiciju dobrog defanzivnog igraca domace produkcije?

    Ako mozes da napises ovaj igrac koji igra u toj ekipi bi nama legao na ovaj roster umesto igraca x koji je trenutno u sastavu, i tako po pozicijama.

    Koliko primecujem mi nijednog igraca nemamo u ovom timu koji je po definicija navijaca KKCZ pravi odbrambeni igrac pa bi voleo da upoznam te igrace koji su odbrambeni zveri po definiciji.

    Comment


    • Imamo jednog, Lazića, imali smo i Dangubića, nedavno Jovića...

      Od domaćih nema tu šta da se probere, sve je krš u tom segmentu.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Imamo jednog, Lazića, imali smo i Dangubića, nedavno Jovića...

        Od domaćih nema tu šta da se probere, sve je krš u tom segmentu.
        Lazic u ove dve utakmice sto sam gledao se vraca u onu prepoznatljivu formu iz DR ere, Dangubicev ugovor da je hteo da ostane kod nas bi bio preko 300k. koliko sam ispratio on jos nije poptpisao za Bayern, i oni se neckaju i razmisljaju ocigledno.
        Naravno i Jovic, dodao bi Kuzmica, i Djenku koji je nas.

        Od ovih van naseg dometa Kalinic, Lucic, Milosavljevic, Pefi i tu se zatvara radnja.

        Znaci mi moramo od ovoga sto je na raspologanju da pravimo nesto sto se zove odbrana, ali preovladava misljenje da su svi defanzivne rupe a vidimo obojica koliko to igraca ima u opticaju koji se mogu nazvati odbrambenim igracima.
        Zato nema potrebe naglasavati da je bilo koji igrac odbrambena rupa kada je to cinjenica ako se uporede sa gore pomenutim igracima.

        Comment


        • Mi ove sezone imamo trenera. Prosle godine ga nismo imali.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Lazic u ove dve utakmice sto sam gledao se vraca u onu prepoznatljivu formu iz DR ere, Dangubicev ugovor da je hteo da ostane kod nas bi bio preko 300k. koliko sam ispratio on jos nije poptpisao za Bayern, i oni se neckaju i razmisljaju ocigledno.
            Naravno i Jovic, dodao bi Kuzmica, i Djenku koji je nas.

            Od ovih van naseg dometa Kalinic, Lucic, Milosavljevic, Pefi i tu se zatvara radnja.

            Znaci mi moramo od ovoga sto je na raspologanju da pravimo nesto sto se zove odbrana, ali preovladava misljenje da su svi defanzivne rupe a vidimo obojica koliko to igraca ima u opticaju koji se mogu nazvati odbrambenim igracima.
            Zato nema potrebe naglasavati da je bilo koji igrac odbrambena rupa kada je to cinjenica ako se uporede sa gore pomenutim igracima.
            Poenta je da ljudi ovde očekuju neki boljitak od Nenadića što se odbrane tiče. Međutim, neće se tu dobiti nikakav forte jer čovek igra lošu odbranu. Spore lateralne kretnje, loša anticipacija krenji protivnika, itd...

            No u odnosu na Fićka je Pipen, svakako.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Juce smo igrali sa Covicem i Reglandom u petorci , pa jedno vreme Faje i Simanic na 4 i 5.
              Keselj je ma koliko zvucalo cudno bio dobar.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Juce smo igrali sa Covicem i Reglandom u petorci , pa jedno vreme Faje i Simanic na 4 i 5.
                Keselj je ma koliko zvucalo cudno bio dobar.

                Cak mislim da su njih dvojica zajedno sa Keseljom uspeli da iz minusa odemo na plus 5 na kraju 3/4.

                Ti stalno naglasavas uticaj Tomica i tu se moram sa tobom sloziti, neki su se smejali njegovoj smallball petorci sa Simanom na 5, ako, neka proba sve varijante, zato i sluze ove pripremne utakmice, menjao je petorke mnogo puta u ovim pripremnim utakmicama, neretko je igrao i sa svih 12 igraca ali generalno je sa 11 igraca igrao svaku utakmicu gde su svi imali plus 10 minuta na parketu.

                Naravno da ima nekih stvari koji su bolje od drugih, ali posto vidim da ima i dalje kritike sto moze da bude po defaultu daj da kritikujem jer mi je to u prirodi, mogu samo da zamislim kako bi reagovali nasi forumasi da imamo rezultate kao komsije? Necu da se uporedjujem sa njima ali oni na ove poraze gledaju sa optimizmom i ne teraju nijednog igraca iz rostera osim Canka, a mi vec imamo 3 ili 4 igraca koje treba puskom oterati.

                Negde samo procitao upis, "oni ljudi sto su bili sinoc u Pioniru ocigledno ne citaju forume ili twitere jer sam ocekivao salve zvizduka protiv JR i Keselja a ono nista. Cudni neki navijaci, ocigledno da dzabe dolaze u Pionir kada se ne razumeju u ovaj sport i mogu da trpe ovu dvojicu u ekipi".

                Comment


                • Ja govorim o tome da Nenadic dobro probija blokove kod odbrane od pika, to je cinjenica, a daleko je korisniji u tom segmentu igre od Covica. To je cinjenica. Individualno da, nije na nekom nivou odbrane ali daleko da je los. Kad se fino upozna sa manama igraca kojeg cuva, svojom visinom moze da stvori problem.
                  Slozicu se sa Lazom, Keselj je izgledao dobro, kako kretnje u napadu, borbi za skok tako i fajterski u odbrani ali nekako djeluje sirovo, natrenirano i stegnuto. Subjektivni osjecaj.

                  Comment


                  • Baron je bas pizdeo na svaki promasen sut. Medjutim, pokazao je da i kada ga nece sut mi imamo sa pozicije dva dosta kreacije u njemu. Nekoliko puta je dao savrsene pasove iz prodora na stranu.
                    Najvaznije je stvoriti TIM, TIMSKU igru jer mi ekstra kvalitet nemamo i to je jasno.
                    Lazic je sinoc bio dobar u odbrani jer na klupi nije debil od Alimpijevica i ona cuvena odbrana gde posle 1 pasa protivnika sve pada u vodu i ispadamo smesni.
                    Mi sad igramo 10 puta bolju odbranu odnosno smisleniju nego sa onom prevarom posle godinu dana.
                    Imao ovaj tim mnogo mana da se ne zavaravamo.
                    Covic kao drugi plej je neozbiljan potez. Sinoc se videlo da je on u odbrani igrac manje.

                    Comment


                    • Onda to napiši i za Reglanda koji je bio dva puta gori. A voleo bih da mi navedeš koje su to situacije kod Jr bile problematične osim kada je jednom preko ruke lik šutnuo i dao mu koš i jednom ga postovao dole. Reglandu su bacali backdor pasove, sa glave mu davali poene itd.

                      Comment


                      • Originally posted by la haine View Post
                        Onda to napiši i za Reglanda koji je bio dva puta gori. A voleo bih da mi navedeš koje su to situacije kod Jr bile problematične osim kada je jednom preko ruke lik šutnuo i dao mu koš i jednom ga postovao dole. Reglandu su bacali backdor pasove, sa glave mu davali poene itd.
                        A situacije kada Covic ostane zaglavljen u bloku ispod kosa i ostavlja igraca samog na sutu. Covic jednostavno nije u stanju da sacuva ni onog momka sto cisti parket.
                        Regland je bio los ali Regland je igrac koji ima solidnu karijeru i poredjenje njega i Covica ne moze ni u jednoj kategoriji.
                        Covic je basketas a ne kosarkas.

                        Comment


                        • Predlazem da za prvu sledecu utakmicu (Laktasi) ovde se medjusobno podelimo i svako dobije zaduzenje da prati svog igraca i da lepo posteno kaze koliko puta je njegov igrac se zabio u blok, koliko puta je njegov igrac dao kos, koliko puta je propustio skok i" da vidimo pojedinacno koliko je puta " nas " igrac bio zasluzan za pogodak protivnicke ekipe. Evo ja cu da ispratim Barona, a ostali neka se jave.
                          t
                          Moze i jedan supervisor koji ce sve igrace ispratiti ukoliko malo kraduckamo. La Haine ti uzmi FC3, Lazo ti uzmi Raglanda, dobrovoljci ostali?

                          Koliko vidim juce smo primili 77 koseva i ispada da sve koseve primismo preko FC i Raglanda a ovi ostali su zabetonirali prolaz i niko nije mogao da prismrdi kosu od Rusa.

                          Comment


                          • Mene lično, bole kriviPaja kako je babyCho odigrao sinoć.. ne menja suštinu gledajući ga 10-ak godina! Lepo reče čo'ek, junior je basketaš (hilarious one) a ne košarkaš!

                            Comment


                            • Čović je treći plej, pet puta jeftiniji od tog Reglanda, nakačili ste se na njega kao da je prvi. Druga stvar, ne znam da li znate da mi igramo kod Tomića povremeno odbranu na preuzimanje. Radanov je zbog toga fasovao klupu u jednoj od prve dve utakmice. Sedeo sam 5m od klupe i slušao sam kako ga riba Tomić. Naterali ste me da vraćam utakmicu i da gledam gde se to Jr zabijao u blokove, očekivao sam brat bratu 15 situacija, a ne dve. Prva u prvom poluvremenu, zabio se u blok, a Ristić je taj koji je trebao da preuzme ali nije ni digao ruku. Druga situacija je ispod. U ostalim situacijama je bio uredno na čoveku.



                              Očigledno ga je lik rukama odgurnuo, on se zabio u Kešelja pa u Odža koji takođe nije ništa registrovao, a kamo li pokušao da omete lika na šutu.

                              Sa druge strane imamo dve komične situacije za koje bi Fićku letela glava



                              Last edited by la haine; 15-09-18, 16:46.

                              Comment


                              • U obe situacije odzo ne zna gde bije...covek se nasao na nicijoj zemlji oba puta...on je krivac za oba kosa primljena

                                Comment

                                Working...
                                X