Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlično je što je Pionir bio dobro popunjen.Mnogo više nego što sam očekivao s obzirom kakva je atmosfera na forumu ...i ne samo ovom

    U Pioniru sve to izgleda mnogo bolje , čak se i greške pozdravljaju aplauzom.

    Greške se vide ali srećom ima ko će da ih ispravlja

    https://www.facebook.com/czbgtv/vide...8567923504300/

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Samo cu ostaviti sliku ovog gospodina koja mi uljepsa dan svaki put kad mi nesto nije jasno
      gospodin.jpg

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Sarac, mi smo nesto dogovrili o tome...da se ne vredjamo..Ja tebe jako postujem i nema potrebe za ovim. Drugo...On je tek presao iz FMPa bio u CZ..i dobio je KLS gde je bio MVP..Momak je bolji igrac vec sad od Lazica ali se lose radi sa njim...covek je ubica i ja ga jako postujem...sad je skroz zreo za vecu ulogu...Dejo to lepo na kasiku,sezonu po sezonu..Bobi prvu solidan,drugu ubio..Isto i Majk i skoro svi igraci...svima da prostor i ceka...i oblikuje kako treba...

        Vidite prosle godine u ovo vreme pa i ranije sta sam pisao..i pogledajte kraj sezone....Druze ja vise kosarke pratim dnevno ..nego sto si ti budan...naravno da nisam uvek u pravu ali...kad se nesto vidi, vidi se...Sve i da nisam u pravu, to je moje misljenje...

        Nije problem Beronov sut, on je klasa...ali ne sme da bude obican pucac...sut ce kod njega doci sto posto...Fayea cenim, zeli covek,uci..vidi se da prati kretnje...ali nije to taj nivo koji nam treba...mada on nije problem..

        O Fici necu ni da pricam, kazem sutiraju mu sa glave..kad bude trebalo explatice sve kako treba...imaju trener ozbiljne ..koji doduse nisu jos psotali prvaci pripremnih meceva...
        Zbog svog radnog vremena u USA jako malo vremena spavam 😀. Poenta moje razmene sa tobom stop prerano donosis zakljucke. Danas si prvi put odgledao nasu utakmicu i zakljucio da je Dobric vec zavrsio sezonu.
        Samo je to zamerka. Polako sa svima osim sa Jr.

        Comment


        • Ja ne znam šta ste vi gledali pa opet pljujete Filipa? Jedno je biti nezadovoljan njegovim dovođenjem i uopšte kvalitetom, ali vi ga pljujete po Defaultu, Filip je danas bio naš 2.najbolji igrač. Dao je nekih 10-ak poena, imao par atraktivnih asistencije i što je najvažnije trudio se u odbrani bez obzira što to nije izgledalo sjajno videla se Želja. Sačekajte bar taj početak sezone pa onda iskažite vaš stav o njemu, svakako je lako izbaciti ga iz 12, ima igrača koji su tu na raspolaganju, ali po ovome viđenom promenio je moje mišljenje i mislim da će dobro doći kao backup... Za 10-ak minuta da odmori Reglanda neće sigurno naškoditi timu...

          Comment


          • Fenomenalna predstava u odnosu na ono mucenje i bagovanje od prosle godine, nekog treba u zatvor zbog one selekcije i nacina igre ... sve je receno, izdvojio bih samo da Ristic odlicno izgleda na terenu i da se odlicno snalazi, i to pokazuje koliko su ustvari pogresno procenjeni JJ tandem od prosle godine tj. precenjeni kao neki kvalitet, koji sa identicnim iskustvom izgledali ko pali sa marsa, ovaj jadni Jankovic jos nesto i odigrao na kraju sezone, al Jovanovic nista, tesko da ce biti koristi od njega od u buducnosti ... cekam da vidim kako ce se Nenadic snaci na pozicije pomocnog pleja, trebace nam visina na toj poziciji, mada bi najvise voleo da se tu nekako nametne Radanov, kad bi on uspeo da napravi iskorak to bi nam podiglo kvalitet dosta ... Simanic pokazuje znake zivota, mislim da ce on biti sve bolji kako sezona odmice, ocigledno mu prija rad sa Tomicem, ne deluje odsutno kao ranije, mozda je i malo sazreo ... mislim da tesko mozemo do titule, finale aba bi bio uspeh, al treba boriti se i nadati se ...za domacicu nece biti problema

            Comment


            • Originally posted by Пера Ложач View Post
              Za Cedevitu je dovoljan i Ojo i Simanić !

              Пера Ложач
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                Nemoj sad sjajnog Oja da ubacuješ u isti koš sa Čovićem. Reci lepo da si prespavao utakmicu ili da se zajebavaš. Svi smo ovde složni da je FČ višak.
                ne govori u ime ostalih ....ja sam za to da se dovede Wilbekin ili Slukas pa neka ide Covic ...do tada ...puna podrska !

                Comment


                • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                  Ne znam na čemu zasnivaš toliki pesimizam. Uopšte ne izgledamo loše za ovu fazu. Drugo, šta ti je kriv Faje, pa ga konstantno zoveš " ovaj Senegalac"?
                  covek ima problema sa samopouzdanjem ....

                  Comment


                  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                    Ti menjaš mišljenje kao Maja Gojković stranke. Moraš nekad da prelomiš.
                    Tijanic bi rekao ...menja himen pri svakoj promeni vlasti ...

                    Comment


                    • Originally posted by Tesla/24 View Post
                      Ja ne znam šta ste vi gledali pa opet pljujete Filipa? Jedno je biti nezadovoljan njegovim dovođenjem i uopšte kvalitetom, ali vi ga pljujete po Defaultu, Filip je danas bio naš 2.najbolji igrač. Dao je nekih 10-ak poena, imao par atraktivnih asistencije i što je najvažnije trudio se u odbrani bez obzira što to nije izgledalo sjajno videla se Želja. Sačekajte bar taj početak sezone pa onda iskažite vaš stav o njemu, svakako je lako izbaciti ga iz 12, ima igrača koji su tu na raspolaganju, ali po ovome viđenom promenio je moje mišljenje i mislim da će dobro doći kao backup... Za 10-ak minuta da odmori Reglanda neće sigurno naškoditi timu...
                      upravo tako ..pljuje se po difoltu a utakmie se ne gledaju ,statistika se ne prati ....u Pionir se ne ide ....ali su pojedni najpametniji i pljuju li pljuju

                      Comment


                      • treba pohvaliti Tomica za sada ..radi korektan posao,ne izlazi u medije i ne pametuje nego RADI!

                        Comment


                        • Tesko je donositi odluku na osnovu jednog meca.
                          Prvi utisak mi je Tomic. Vrlo miran, stalno bodri igrace, bez nerviranja. Pozdravlja se sa svakim igracem koji izadje, deli savete. Kad pozove igraca zbog saveta momci trce. Jedna situacija kada je objasnjavao nesto Risticu pa ga nakon toga potapsao i gotovo zagrlio. Ovekivao sam sasvim drugacijeg Tomica.

                          Drugi utisak je atmosfera u timu za koju se vidi da je fenomenalna. Svi se bodre, podrzavaju. Naizgled zaista dobro deluje. Posebno u onoj situaciji kada smo poveli par dobrih odbrana, Niznji trazi tajm aut a Regland odusevljeno tapse, grli igrace..

                          Mene najvise brine fizicki limit ovog tima. I sami znamo koliko je ta fizika danas bitna u kosarci. Sinoc su Regland i Covic bili kriminalni u odbrani. Ali bukvalno kriminalni. Konstantno ostaju zaglavljeni u bloku, uvek zaobilaze blok, lako ih probijaju u igri 1 na 1.
                          Baron isto tanak. Medjutim osim Reglanda videla se zelja da se odbrana igra.
                          Odbrana pika je problem, strana pomoci.
                          Stratos nije forsirao. Faje ce biti dobar jer je veliki borac, moze da sutne spolja. Medjutim, videcemo kako ce braniti cetvorke koje imaju unutrasnju igru.
                          VIDI SE PECAT TOMICA. NISMO PRAVILI MNOGO GLUPIH FAULOVA, ISPADALI U PIKU ILI TI NE DAJ BOZE ISTI BRANILI ISKAKANJEM.
                          Malo vise slobode u napadu sto nisam ocekivao. Tu mislim na isforsirane suteve, duge dvojke. Malo smo igrali na niskom postu i spustali loptu konkretno Risticu.
                          Covic je potvrdio da je basketas a ne kosarkas.
                          Mnogo Fali Davidovac i Nenadic da rasterete bekove, Reglanda u prenosu lopte itd,itd.
                          Last edited by Laza Kacanski; 15-09-18, 10:23.

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Tesko je donositi odluku na osnovu jednog meca.
                            Prvi utisak mi je Tomic. Vrlo miran, stalno bodri igrace, bez nerviranja. Pozdravlja se sa svakim igracem koji izadje, deli savete. Kad pozove igraca zbog saveta momci trce. Jedna situacija kada je objasnjavao nesto Risticu pa ga nakon toga potapsao i gotovo zagrlio. Ovekivao sam sasvim drugacijeg Tomica.

                            Drugi utisak je atmosfera u timu za koju se vidi da je fenomenalna. Svi se bodre, podrzavaju. Naizgled zaista dobro deluje. Posebno u onoj situaciji kada smo poveli par dobrih odbrana, Niznji trazi tajm aut a Regland odusevljeno tapse, grli igrace..

                            Mene najvise brine fizicki limit ovog tima. I sami znamo koliko je ta fizika danas bitna u kosarci. Sinoc su Regland i Covic bili kriminalni u odbrani. Ali bukvalno kriminalni. Konstantno ostaju zaglavljeni u bloku, uvek zaobilaze blok, lako ih probijaju u igri 1 na 1.
                            Baron isto tanak. Medjutim osim Reglanda videla se zelja da se odbrana igra.
                            Odbrana pika je problem, strana pomoci.
                            Stratos nije forsirao. Faje ce biti dobar jer je veliki borac, moze da sutne spolja. Medjutim, videcemo kako ce braniti cetvorke koje imaju unutrasnju igru.
                            VIDI SE PECAT TOMICA. NISMO PRAVILI MNOGO GLUPIH FAULOVA, ISPADALI U PIKU ILI TI NE DAJ BOZE ISTI BRANILI ISKAKANJEM.
                            Malo vise slobode u napadu sto nisam ocekivao. Tu mislim na isforsirane suteve, duge dvojke. Malo smo igrali na niskom postu i spustali loptu konkretno Risticu.
                            Covic je potvrdio da je basketas a ne kosarkas.
                            Mnogo Fali Davidovac i Nenadic da rasterete bekove, Reglanda u prenosu lopte itd,itd.
                            Pa ovo pozitivno, a sve je tačno, sasvim je dovoljno da se podrži ovaj tim.

                            Neki igrači su bili bolji na utakmicama koje nisi gledao... Perperoglu na primer.

                            Stoje i primedbe... ostaje da se vidi da li će i koliko bolje to izgledati kad se kompletiramo. Kakve uloge Tomić ima za DD i Nenadića...vrlo brzo ćemo videti , već u Laktašima


                            Raduje odlična atmosfera u hali i iznenađujući broj ljudi koji je došao da vidi novi tim.

                            U svakom slučaju dosta razloga za dolazak u Pionir .

                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Pa ovo pozitivno, a sve je tačno, sasvim je dovoljno da se podrži ovaj tim.

                              Neki igrači su bili bolji na utakmicama koje nisi gledao... Perperoglu na primer.

                              Stoje i primedbe... ostaje da se vidi da li će i koliko bolje to izgledati kad se kompletiramo. Kakve uloge Tomić ima za DD i Nenadića...vrlo brzo ćemo videti , već u Laktašima


                              Raduje odlična atmosfera u hali i iznenađujući broj ljudi koji je došao da vidi novi tim.

                              U svakom slučaju dosta razloga za dolazak u Pionir .

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Pa evo vec vidim da ako Perperoglu ponovi ovakvu utakmicu da ce Davidovac ici na zidanje i povratni pas.
                              Nenadic ce probijati blokove jer je visi, brzi, jaci od Covica i Raglenda zajedno pa ce i odbrana visokog pika biti bolja, iako sam misljenja da ce sa Cirbesom ici na iskakanje.
                              Imamo dugu klupu, juce ako se analiziraju statsi, klupa i pocetna petorka isti index, isti br poena znaci nam i raspored pa ce igraci biti za nijansu svjeziji.
                              Laza je potencirao i medjuljudske odnose pa nije to ni mala stavka, Tomic je znao sta zeli a to se i vidilo sinoc.
                              Te rotacije u odbrani se lako daju ispeglati, nije to sinoc bilo sjajno ali za septembar je bilo i vise nego dovoljno. Treba sacekati januar i mogucu doselekciju ako nesto ne bude islo po planu, al za sada ja zadovoljan borbenoscu.

                              Comment


                              • Nenadić je sve samo ne dobar odbrambeni igrač.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X