Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Znaci Niznji Globtotersi...meni je skroz ok sta smo igrali,ali daleko od impresionaranog..neke ozbiljnije ekipe kao Cedevita i Buducnost ce nam odradti kozu...Kobs ce proci pored nasih PG na prvom koraku itd...itd...Kazem, Oja da cuvamo kao malo vode na dlanu...pa sta nam Bog da u PO..Ne svidja mi se uloga Dobrica..bice opet trece resenje...i malo smo prenatrpani svuda...Sem Reglanda ne vidim nosioca tu..eventualno Baron..ovi ostali su pozadinci...balans los izmedju plejaeva i centara..izvlacice nas pikom..tu moze pomoci ovaj SENEGALAC, Simanic ako ima zivota u njemu...otrezenjenje dolazi vec u drugom kolu...
    Samo da te potsetim, ovo je bilo pre 4 dana ili tako nešto.

    http://www.kosarka.me/lige/evropska-...jizni-novgorod

    Pošto izgleda nisi gledao nijednu utakmicu od ove dve, koja ti je ekipa bolja?
    Pošto je Njižni obe izgubio, verovatno ćeš njih izabrati, zbog kontinuiteta?
    Last edited by Пера Ложач; 14-09-18, 21:53.

    Comment


    • Vidis po kompoziciji tima...Srecom pa sam ih gledao sve zadnjih sezona..ta Cedevita ima fizicke azdaje koji se svi uklapaju u sistem...i skoro svaki igrac moze da preuzima odgovornost na sebe a vecina su i kompatibilni..posebno centri i plejevi...i vrtece nam pik dok se ne raspadnemo...stizu sve, brzi su a i imaju pleja ali beka koji su tehnicki potkovani i znaju da razigraju kvalitetno ekipu..Kad bude stani pani, imas bar 4-5 opcija...plus sto trener ima neverovatan kvalitet..i ovu zajebanciju defanzivnu od nasih plejva ce da explatise do sutra...

      Nisam pesmista.sta vise kazem skroz ok tim..solidan EC tim..ali nista vise od toga..kad bude frka vidim samo Reglanda..cak sledeci su mi Fica i Beron..ostali mi deluju kao sporedni glumci..koji ne znaju sebi apsolutno nista da iskreiraju..IMas tri centra svi gabaritni i bog sami zna kako ce braniti pik...

      Bel, Kuk i Kobs necemo radarom stici..Kuka ce da cuva Peperoglu...hehe..svasta...itd...ali dobro...nasa jedina prednost su centri,na ostalim mestima smo slabiji igracki i fizcki od obe ekipe..Znam ja da to ne vidis sad, nisi video ni prosle godine..ali sacekaj, daj mi malo vremena pa ces videti...

      Znaci treba nam sta..treba nam defanzivni plej i neka undersize petica.....ili cetvorka koja moze peticu..posto to nisu ni Faye koji nije za ovaj nivo ali radi da kazes posao...bori se..o Simanicu da ne pricam...tim je balansiran kao ja kad igram Balet...lepo je sad ovo sve..kazem igramo lepo i igracemo ali od rezultata ako ostane ovo...nista..slikaj slobodno...pa se javi tamo u Aprilu..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Kad bude Djordi delio karte za EL, ti napisi ..mi smo dobili Ninzji 7poena vise nego Buducnost...jos dodaj da nije igrao Zirbes,Nenadic i Davidovac...dodaj +da je Covic briljirao..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Vidis po kompoziciji tima...Srecom pa sam ih gledao sve zadnjih sezona..ta Cedevita ima fizicke azdaje koji se svi uklapaju u sistem...i skoro svaki igrac moze da preuzima odgovornost na sebe a vecina su i kompatibilni..posebno centri i plejevi...i vrtece nam pik dok se ne raspadnemo...stizu sve, brzi su a i imaju pleja ali beka koji su tehnicki potkovani i znaju da razigraju kvalitetno ekipu..Kad bude stani pani, imas bar 4-5 opcija...plus sto trener ima neverovatan kvalitet..i ovu zajebanciju defanzivnu od nasih plejva ce da explatise do sutra...

          Nisam pesmista.sta vise kazem skroz ok tim..solidan EC tim..ali nista vise od toga..kad bude frka vidim samo Reglanda..cak sledeci su mi Fica i Beron..ostali mi deluju kao sporedni glumci..koji ne znaju sebi apsolutno nista da iskreiraju..IMas tri centra svi gabaritni i bog sami zna kako ce braniti pik...

          Bel, Kuk i Kobs necemo radarom stici..Kuka ce da cuva Peperoglu...hehe..svasta...itd...ali dobro...nasa jedina prednost su centri,na ostalim mestima smo slabiji igracki i fizcki od obe ekipe..Znam ja da to ne vidis sad, nisi video ni prosle godine..ali sacekaj, daj mi malo vremena pa ces videti...

          Znaci treba nam sta..treba nam defanzivni plej i neka undersize petica.....ili cetvorka koja moze peticu..posto to nisu ni Faye koji nije za ovaj nivo ali radi da kazes posao...bori se..o Simanicu da ne pricam...tim je balansiran kao ja kad igram Balet...lepo je sad ovo sve..kazem igramo lepo i igracemo ali od rezultata ako ostane ovo...nista..slikaj slobodno...pa se javi tamo u Aprilu..

          Posteno si objasnio svaka cast.

          Znaci ne igra znanje vise kosarku nego cista fizika,

          Mi nismo ni na 50%, duga je sezona kako za nas tako i za te vanzemaljce iz Podgorice i Zagreba. I sam znas da sam pisao da su po meni oni kvalitetniji ali jbga i bogatiji su pa mogu da dovedu tu fiziku. Mi moramo da se oslonimo na ove midjete pa dokle stignemo.

          Comment


          • Ne moramo..nego mu tata predsednik..dovedi back upa..i 4/5resi se jednog centra ili Fayea..i tu ti je titula..nije to puno para..i eto titule verovatno..sa ovim nema nista...to je moje misljenje..ne mora da znaci da cu pogoditi..Kazem, ovo je lepo za oko...Ovaj mali Dobric je zmaj..i sta se radi..Laza..Baron..moze i Fica na 2 ili Regland itd...Meni Dobric bi igrao 20m+..ovako stagnacija...od kada je Dejo otisao...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Kad bude Djordi delio karte za EL, ti napisi ..mi smo dobili Ninzji 7poena vise nego Buducnost...jos dodaj da nije igrao Zirbes,Nenadic i Davidovac...dodaj +da je Covic briljirao..
              Mislim, kad iskomentarišeš ko klinac od 12 godina.
              Šta znači to kad Neko bude delio nešto?
              Mi ne igramo EL, a oni koji igraju i kojima nam pretiš, lošije prolaze od nas iako imaju više para.
              Što se tiče Čovića, BRILJIRAO JE. Sasvim dovoljno za Njižni i KKP JSD.
              Meni dosta.
              Tebi vidim odgovaraju samo zapadni timovi Cedevita, Budućnost, JSD Igokea.
              E pa oni su se pokazali unazad nekoliko godina, a koliko vidim usraće se i ove godine!
              TAko koliko god ti mračio, ja ću da svetlam !

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Ne moramo..nego mu tata predsednik..dovedi back upa..i 4/5resi se jednog centra ili Fayea..i tu ti je titula..nije to puno para..i eto titule verovatno..sa ovim nema nista...to je moje misljenje..ne mora da znaci da cu pogoditi..Kazem, ovo je lepo za oko...Ovaj mali Dobric je zmaj..i sta se radi..Laza..Baron..moze i Fica na 2 ili Regland itd...Meni Dobric bi igrao 20m+..ovako stagnacija...od kada je Dejo otisao...
                Ti menjaš mišljenje kao Maja Gojković stranke. Moraš nekad da prelomiš.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ne moramo..nego mu tata predsednik..dovedi back upa..i 4/5resi se jednog centra ili Fayea..i tu ti je titula..nije to puno para..i eto titule verovatno..sa ovim nema nista...to je moje misljenje..ne mora da znaci da cu pogoditi..Kazem, ovo je lepo za oko...Ovaj mali Dobric je zmaj..i sta se radi..Laza..Baron..moze i Fica na 2 ili Regland itd...Meni Dobric bi igrao 20m+..ovako stagnacija...od kada je Dejo otisao...
                  KAd tebi tata bude imao tim neka ti da da ga treniraš !
                  Ove pomenute košarkaše je neko doveo i lako će ih ukomponovati.
                  Za Cedevitu je dovoljan i Ojo i Simanić !
                  Za Partizan možemo kako oćemo, a Budućnost će pokazati svoje lice pre polovine EL.
                  A ti potrči u MinKen, tamo te čeka Radonja i mesto njegovog potrčka.
                  Last edited by Пера Ложач; 14-09-18, 22:12.

                  Comment


                  • Samo da se davidovac oporavi i da igra drugog pleja...zajebi ove skracene....jbt lazic nam trojka, beron dvojka i regland kec...prosecna visina prva 3 igraca 188cm...brate...ako udje junior onda smo jos nizi...
                    Onda pogledas gsw kada igra small ball prosek visine prva 3 igraca je 197cm...a pazi to je small ball, sta je onda ovo, midzet ball
                    Last edited by Czbg9; 14-09-18, 22:13.

                    Comment


                    • Ma ne mracim ja brate, pisemo..Sto se ljutite odmah ..NAPISAO SAM DA MI SE SVIDJA TIM..ALI DA ZA TITULU FALI TO I TO..ne znam sta hocete da kazem ....pohvalio sam ono sto sam gledao..i video...to je moje misljenje...

                      Mogu pronaci upis..da ce Ojo biti faktor x pre 2meseca..ili mesec..nebitno...anemicni igraci...a jedini divljak Dobric bleji na klupi..dovodis Nenadica..za sta...da igra peja...ili jos jednog beka...od njih 5 u ekipi...kazem sta vidim i ne zalim da se svadjam sa vama..zemljaci smo,navijamo za isti klub..opustite se malo...

                      Rekao sma dobre stvari ali i negativne...Nadam se da ce Beron uzimati vise lopte...biti drcniji...blizi kosu..sut ce kod njega doci......Kazem sta nam fali za ove timove...nemas laznu peticu imas 5 bekova..nijednu pravu trojku..itd...OK tim,igraju lepo...ali nije takmicarski tim po meni..sto znaci da su manje sanse za titulu....pokrij te dve rupe i sanse ti rastu za 50% ruku dajem u vatru za to..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Tutula se osvaja u maju/junu sledeće godine.
                        Dotle da se malo uigramo, razigramo i posle mesec dva da vidimo ko je gde.
                        Mnogo si negativan, ne valja to u tvojim godinama.
                        Last edited by Пера Ложач; 14-09-18, 22:19.

                        Comment


                        • Ladno se lik popisa na sve a da pride uopste to nije izgledalo lose Cinjenica da je 14. septembar moze samo da raduje. Svako ko je jednom proturio loptu kroz obruc vidi da tim ima odredjenih slabosti, vidi da se pik tesko brani, vidi da Baron vec tri utakmice ima ocajan sut ali niko to ovde normalan nece isturati kao nesto nepromenljivo i bez ikakve sanse za napretkom. Ta doza pesimizma je zastrasujuca, mentalno losa. Svi se fokusiraju vecinom na dobre stvari, pripreme su, ne mora tim u ovom trenutku uopste da ima krstenu rotaciju u odbrani, ne mora da ima vise od 3 napdacke kretnje, ne mora svima iste minute a mi smo imali priliku da vidimo dosta dobrih stvari. Niko ovde nije tvrdio da smo izraziti favoriti niti se zaludjivao da ovom timu ne treba pojacanja jer prosto niko od nas nije vidovit, osim tebe izvini, ti mozes vec sad da potpisujes i tvrdis 10mj unaprijed.

                          Comment


                          • Bravo, tako se piše.
                            A da se ima para onda tek Lošmi bio u bedaku.
                            Kako ukomponovati dream tim sa 12 NBA igrača i Filipom da pobede u KLS?

                            Comment


                            • [QUOTE=LosmiSK;1894315]Ne moramo..nego mu tata predsednik..dovedi back upa..i 4/5resi se jednog centra ili Fayea..i tu ti je titula..nije to puno para..i eto titule verovatno..sa ovim nema nista...to je moje misljenje..ne mora da znaci da cu pogoditi..Kazem, ovo je lepo za oko...Ovaj mali Dobric je zmaj..i sta se radi..Laza..Baron..moze i Fica na 2 ili Regland itd...Meni Dobric bi igrao 20m+..ovako stagnacija...od kada je Dejo otisao...[/QUOTE]


                              Ajde izvuci statistiku EL plus Aba liga kod Dejana i Dobricevu minutazu prosle sezone. Ne blamiraj se molim te.

                              Comment


                              • Sarac, mi smo nesto dogovrili o tome...da se ne vredjamo..Ja tebe jako postujem i nema potrebe za ovim. Drugo...On je tek presao iz FMPa bio u CZ..i dobio je KLS gde je bio MVP..Momak je bolji igrac vec sad od Lazica ali se lose radi sa njim...covek je ubica i ja ga jako postujem...sad je skroz zreo za vecu ulogu...Dejo to lepo na kasiku,sezonu po sezonu..Bobi prvu solidan,drugu ubio..Isto i Majk i skoro svi igraci...svima da prostor i ceka...i oblikuje kako treba...

                                Vidite prosle godine u ovo vreme pa i ranije sta sam pisao..i pogledajte kraj sezone....Druze ja vise kosarke pratim dnevno ..nego sto si ti budan...naravno da nisam uvek u pravu ali...kad se nesto vidi, vidi se...Sve i da nisam u pravu, to je moje misljenje...

                                Nije problem Beronov sut, on je klasa...ali ne sme da bude obican pucac...sut ce kod njega doci sto posto...Fayea cenim, zeli covek,uci..vidi se da prati kretnje...ali nije to taj nivo koji nam treba...mada on nije problem..

                                O Fici necu ni da pricam, kazem sutiraju mu sa glave..kad bude trebalo explatice sve kako treba...imaju trener ozbiljne ..koji doduse nisu jos psotali prvaci pripremnih meceva...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X