Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Beron i Perperoglu trojke 2/13. Fini procenti.

    Comment


    • Simanic dobro koristi sansu, statisticki gledano a kako cujem od ljudi sa lica mjesta i odbrambeno se dobro snalazi. Ojo dobre cifre ostavlja, Ristic takodje. Ocekivao sam od Barona malo vise ali leci ce i to kroz sezonu i upoznavanje, nekome treba vise nekom manje, dobar je to igrac.

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Simanic dobro koristi sansu, statisticki gledano a kako cujem od ljudi sa lica mjesta i odbrambeno se dobro snalazi. Ojo dobre cifre ostavlja, Ristic takodje. Ocekivao sam od Barona malo vise ali leci ce i to kroz sezonu i upoznavanje, nekome treba vise nekom manje, dobar je to igrac.
        Opet moram o Tomiću. Baš je vidljivo koliko mu je stalo do Boriše. Promašio otvorenu trojku a Tomić ga hrabri da odigra dobru odbranu
        Imao je nekoliko rampi i večeras...koševe uglavnom daje iz reketa

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Covke odgovorio za 'nevinog' Jankovica..... heheh meni je ovo malko i zanimljiva saga

          Comment


          • Konačno malo detalja koje nismo znali, s vim delom saopštenja se potpuno slažem:
            "Međutim, ono što u ovom trenutku KK Crvena zvezda NE ZNA, niti je dobila bilo kakvu potvrdu iz registracione komisije KSS, je da je ovaj proces okončan. Posebno smo iznenađeni da igrač Stefan Janković (možda) ZNA da je dobio spor, koji je da informišemo javnost tek počeo u utorak 11.09.2018.godine, u prostorijama Košarkaškog Saveza Srbije – i to usmenom raspravom koja predviđa još nekoliko koraka u tom procesu, do donošenja konačne odluke?

            Ako je tako, svaka čast na ekspeditivnosti predsedniku registracione komisije KSS i advokatu Nebojši Mihailoviću, ujedno članu arbitraže OKS, i članu komisije za žalbe arbitraže FIBA?

            Ne treba zaboraviti da je KK Crvena zvezda o svakom svom koraku i preduzetoj meri, uredno obaveštavala registracionu komisiju KSS, o čemu imamo validnu dokumentaciju, overenu od strane KSS-a, kao i da je KK Crvena zvezda sve svoje finansijske i ostale obaveze prema igraču Stefanu Jankoviću, i njegovoj menadžerskoj agenciji BDA sports, u potpunosti izmirila.

            Međutim, onda će KK Crvena zvezda mts svoje pravo kontratužbom potražiti u Olimpijskom komitetu Srbije i mnogim drugim sudovima u Srbiji, prema svima koji su učestvovali ili učestvuju u ovom skandalu, a zbog narušavanja, kako ugleda i brenda KK Crvena zvezda, tako i zbog nanošenja finansijske štete klubu. "

            Pogotovo boldovani deo.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Konačno malo detalja koje nismo znali, s vim delom saopštenja se potpuno slažem:
              "Međutim, ono što u ovom trenutku KK Crvena zvezda NE ZNA, niti je dobila bilo kakvu potvrdu iz registracione komisije KSS, je da je ovaj proces okončan. Posebno smo iznenađeni da igrač Stefan Janković (možda) ZNA da je dobio spor, koji je da informišemo javnost tek počeo u utorak 11.09.2018.godine, u prostorijama Košarkaškog Saveza Srbije – i to usmenom raspravom koja predviđa još nekoliko koraka u tom procesu, do donošenja konačne odluke?

              Ako je tako, svaka čast na ekspeditivnosti predsedniku registracione komisije KSS i advokatu Nebojši Mihailoviću, ujedno članu arbitraže OKS, i članu komisije za žalbe arbitraže FIBA?

              Ne treba zaboraviti da je KK Crvena zvezda o svakom svom koraku i preduzetoj meri, uredno obaveštavala registracionu komisiju KSS, o čemu imamo validnu dokumentaciju, overenu od strane KSS-a, kao i da je KK Crvena zvezda sve svoje finansijske i ostale obaveze prema igraču Stefanu Jankoviću, i njegovoj menadžerskoj agenciji BDA sports, u potpunosti izmirila.

              Međutim, onda će KK Crvena zvezda mts svoje pravo kontratužbom potražiti u Olimpijskom komitetu Srbije i mnogim drugim sudovima u Srbiji, prema svima koji su učestvovali ili učestvuju u ovom skandalu, a zbog narušavanja, kako ugleda i brenda KK Crvena zvezda, tako i zbog nanošenja finansijske štete klubu. "

              Pogotovo boldovani deo.
              Ne vidim sta Olimpijjski komitet Srbije ima sa ovim - ovo je spor izmedju Zvezde i igraca, koji treba da resavaju KSS,a zatim FIBA.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Ne vidim sta Olimpijjski komitet Srbije ima sa ovim - ovo je spor izmedju Zvezde i igraca, koji treba da resavaju KSS,a zatim FIBA.
                Lozana > oks > savez
                Strazbur > ustavni > opstinski taj neki fazon.
                Last edited by Victor BG; 12-09-18, 18:57.

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Ne vidim sta Olimpijjski komitet Srbije ima sa ovim - ovo je spor izmedju Zvezde i igraca, koji treba da resavaju KSS,a zatim FIBA.
                  Ima neki statut ili kako se već zove koji je donešen i u Srbiji je po sportskim pitanjima OKS najviša intanca neovisno koji je sport u pitanju (treba pročitati te njihove statute, regulative i pravilnike a baš toliko nisam dokon)
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Lozana > oks > savez
                    Olimpijski savez treba da resava pitanja Reprezentacije, a ne odnosa klubova igraca i igraca.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Pogotovo boldovani deo.
                      Boldovani deo ce se verovatno zavrsiti kao i onaj deo oko ekspertize sudjenja u finalu, i sluzi kao neki afektno osvetnicki odgovor koji ce se vremenom zaboraviti.

                      Mada ako je sisica stvarno na mufte izasla iz ugovora voleo bih da snosi adekvatne konsekvence. Mada je vec sebi zagorcao zivot posto je na sebe usmerio gnev najvecih ludaka koji zive u ovom gradu. I ranije je bilo nekih problematicnih transfera u ovom smeru, ali nijedan nije bio na ovakav nacin. Iskreno, ne bih voleo da sam u njegovoj kozi, dzaba svih para...

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Olimpijski savez treba da resava pitanja Reprezentacije, a ne odnosa klubova igraca i igraca.
                        Pa radi sve sto se tice sporova ugovorenih strana, OKS nadlezan za sve sportove pod tom organizacijom gdje spada i kosarka, e sad klub i pojedinac imaju odredjeni spor, prvo se arbitrira u okviru saveza kom sport pripada (u ovom slucaju KSS) ako tu ne dodje do jasnog rjesenja (presude) zalbom moze da se spor prenese na OKS i on daje konacnu odluku po tom pitanju. E sad (ovo ne znam tacno) mislim da se privatnom tuzbom moze podnijeti zalba u Lozani i da se tu takodje moze potraziti rjesenje ali mislim da se placa papreno i da vecinom odbijaju slucajeve koje je presudio OKS.

                        rešava sporove koje joj povere nacionalnih sportski savezi
                        rešava sporove koje joj povere sportske organizacije i asocijacije članovi nacionalnih sportskih saveza koji su članovi OKS

                        evo onoga o cemu pricam a evo i link za to kako se dalje postupa u Lozani, bio sam u pravu.

                        http://www.oks.org.rs/olimpijski-kom...rodavno-pravo/
                        Last edited by Victor BG; 12-09-18, 19:15.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Konačno malo detalja koje nismo znali, s vim delom saopštenja se potpuno slažem:
                          "Međutim, ono što u ovom trenutku KK Crvena zvezda NE ZNA, niti je dobila bilo kakvu potvrdu iz registracione komisije KSS, je da je ovaj proces okončan. Posebno smo iznenađeni da igrač Stefan Janković (možda) ZNA da je dobio spor, koji je da informišemo javnost tek počeo u utorak 11.09.2018.godine, u prostorijama Košarkaškog Saveza Srbije – i to usmenom raspravom koja predviđa još nekoliko koraka u tom procesu, do donošenja konačne odluke?

                          Ako je tako, svaka čast na ekspeditivnosti predsedniku registracione komisije KSS i advokatu Nebojši Mihailoviću, ujedno članu arbitraže OKS, i članu komisije za žalbe arbitraže FIBA?

                          Ne treba zaboraviti da je KK Crvena zvezda o svakom svom koraku i preduzetoj meri, uredno obaveštavala registracionu komisiju KSS, o čemu imamo validnu dokumentaciju, overenu od strane KSS-a, kao i da je KK Crvena zvezda sve svoje finansijske i ostale obaveze prema igraču Stefanu Jankoviću, i njegovoj menadžerskoj agenciji BDA sports, u potpunosti izmirila.

                          Međutim, onda će KK Crvena zvezda mts svoje pravo kontratužbom potražiti u Olimpijskom komitetu Srbije i mnogim drugim sudovima u Srbiji, prema svima koji su učestvovali ili učestvuju u ovom skandalu, a zbog narušavanja, kako ugleda i brenda KK Crvena zvezda, tako i zbog nanošenja finansijske štete klubu. "

                          Pogotovo boldovani deo.
                          Boldovani deo sluzi kao alibi prica vidjena toliko puta od strane Covica.

                          Comment


                          • OKS nije delovao godinama u slucaju gde kandidati odbijaju da igraju za Reprezentaciju, a ocekujete da se oglasi povodom ovih "administrativnih stvari" ?
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              OKS nije delovao godinama u slucaju gde kandidati odbijaju da igraju za Reprezentaciju, a ocekujete da se oglasi povodom ovih "administrativnih stvari" ?
                              Pa cekaj nema OKS nista sa nedostatkom patriotskog osjecanja, tu su da zakonske sporove arbitriraju. To sto meni seva paja da se ljeti cimam za repku taj spor rjesavaju roditelji/ortaci sa par samara.

                              Comment


                              • Onako kako deluje jeste da je razmazenko dobio neke usmene informacije o ishodu spora, pa je brze bolje izleteo u javnost da malo pogura celu stvar, ali je brze bolje i druga strana resila da preko medija izvrsi pritisak na donosioce konacne odluke. Ipak je i za Covica neverovatno da izadje sa ovakvim saopstenjem a da je dobio finalno resenje o ishodu spora.
                                Last edited by mmajstor; 12-09-18, 19:39.

                                Comment

                                Working...
                                X