Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Voleo bih da neko postavi vest (ako je ima) o tome šta se dešava oko Jankovića, da li je on zvanično našigrač ili nas je dobio na sudu i odjavio i za koga je potpisao pošto očigledno da je ona slika "grobari Ontario" loš fotošop a on nije potpisao za njih kako je jedan forumaš gromoglasno objavljivao ovde na forumu.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Voleo bih da neko postavi vest (ako je ima) o tome šta se dešava oko Jankovića, da li je on zvanično našigrač ili nas je dobio na sudu i odjavio i za koga je potpisao pošto očigledno da je ona slika "grobari Ontario" loš fotošop a on nije potpisao za njih kako je jedan forumaš gromoglasno objavljivao ovde na forumu.
      Kako sam cuo pre neko vece u Stepana Supanca 15a, on je zakasnio za arbitrazu kod Fibe tj nije ni podneo zahtev jer nema osnova, te ce svoja prava potraziti kod naseg domaceg KSS.
      Formalno pravno on je jos nas igrac i njemu uveliko tece kazna za neodazivanje na pocetak priprema.
      200 k je izlazna klauzula, inace da ima ciste papire tj da je onako kako su Tegi i ekipa sa ovog foruma koji su insajderi kod komsija vec uveliko pisali da je done deal vec bi bio kod njih.

      Druga je stvar sto Tegi sada truje svoje sledbenike da su u igri vise sile i ko zna kakvi pritisci da ne ode kod njih.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Kako sam cuo pre neko vece u Stepana Supanca 15a, on je zakasnio za arbitrazu kod Fibe tj nije ni podneo zahtev jer nema osnova, te ce svoja prava potraziti kod naseg domaceg KSS.
        Formalno pravno on je jos nas igrac i njemu uveliko tece kazna za neodazivanje na pocetak priprema.
        200 k je izlazna klauzula, inace da ima ciste papire tj da je onako kako su Tegi i ekipa sa ovog foruma koji su insajderi kod komsija vec uveliko pisali da je done deal vec bi bio kod njih.

        Druga je stvar sto Tegi sada truje svoje sledbenike da su u igri vise sile i ko zna kakvi pritisci da ne ode kod njih.
        Drago mi je da neko napiše nešto o tom problemu i da demantuje neke forumaše i "uvek objektivnog #novinara# Tegetliju" kome je istina i samo istina moto u životu.
        Hvala Šarac.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Drago mi je da neko napiše nešto o tom problemu i da demantuje neke forumaše i "uvek objektivnog #novinara# Tegetliju" kome je istina i samo istina moto u životu.

          Hvala Šarac.
          Uostalom, nadam se da ce neko i to pitanje da potegne danas na skupstini, pa ako neko ide odavde slobodno neka se javi.

          Ja nazalost zbog poslovnih obaveza ne mogu biti prisutan, ali svako ko ima clansku kartu kKCz moze slobodno da dodje,
          Pogotovo se pozivaju navijaci sa ovog foruma koji su uvek spremni na kritiku da je danas idealna prilika da postave svoja pitanja i predloze bolja resenja.
          Last edited by Šarac; 10-09-18, 12:59.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Uostalom, nadam se da ce neko i to pitanje da potegne danas na skupstini, pa ako neko ide odavde slobodno neka se javi.

            Ja nazalost zbog poslovnih obaveza ne mogu biti prisutan, ali svako ko ima clansku kartu kKCz moze slobodno da dodje,
            Pogotovo se pozivaju navijaci sa ovog foruma koji su uvek spremni na kritiku da je imam danas idealna prilika da postave svoja pitanja i predloze bolja resenja.
            Da a Covic ce da odgovori jasno I glasno na pitanja. Daj Sarac nismo deca.

            Comment


            • Neka samo postavi finansijske izvestaje za poslednje 3 godine na vebsajt i ne mora da odgovori ni na jedno pitanje.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Da a Covic ce da odgovori jasno I glasno na pitanja. Daj Sarac nismo deca.
                A gde mislis da ces dobiti odgovore nego na toj istoj skupstini, kome ce da preda izvesta i kaze informacije nego onima koji su clanovima skupstine. Ne nego ce da odgovora na fb i forumaska pitanja svakome po zelji.

                Nikome se ne zabranjuje da postavi pitanje javno na toj skupstini, ko me licno poznaje zna vrlo dobro koliko puta sam ja ta pitanja postavljao i dobijao odgovore.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Neka samo postavi finansijske izvestaje za poslednje 3 godine na vebsajt i ne mora da odgovori ni na jedno pitanje.
                  Svi clanovi skupstine su dobili materijale zajedno sa tim istim podacima, sto znaci vec je u neku ruku javan.

                  Cekamo gostovanje kod Dea i Sarape da ih pokaze a sajt KKCz je poslednje mesto gde bi se to trebalo izneti jer oni jos uvek na naslovnoj strani drze izvestaj sa Krita i sliku QMilera.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Drago mi je da neko napiše nešto o tom problemu i da demantuje neke forumaše i "uvek objektivnog #novinara# Tegetliju" kome je istina i samo istina moto u životu.
                    Hvala Šarac.
                    Ne zovu ga dzabe fegeltija

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Svi clanovi skupstine su dobili materijale zajedno sa tim istim podacima, sto znaci vec je u neku ruku javan.

                      Cekamo gostovanje kod Dea i Sarape da ih pokaze a sajt KKCz je poslednje mesto gde bi se to trebalo izneti jer oni jos uvek na naslovnoj strani drze izvestaj sa Krita i sliku QMilera.
                      A da li clanovi skupstine imaju pravo da share-uju te izvestaje, ili imaju potpisan neki NDA da to ne smeju? Evo godine prodjose a nigde linka ka ijednom izvestaju...

                      I kako mislis poslednje mesto, sajt bi trebalo da bude prvo mesto gde bi trebalo da ih postave bez obzira na neazurnost nekih drugih stranica. Pod uslovom da hocemo da budemo ozbiljan klub pa da zapusimo mnogima usta, ako necemo nego hocemo da pustimo carsiju i lazne insajdere da sami izmisljaju cifre i podatke onda i ne moramo.

                      Comment


                      • Mmajstore, godinama apeluješ za te izveštaje, ali ni traga ni glasa istim.. ostaje (nam) da gledamo Deu i Sarapu, eventualno Happy Milomira & Irenu. I ne očekujem ništa bitno da se desi, kao i uvek, puno bla_bla, sećanja na 2011. i nastavljamo da muljamo..

                        .. nadam se bez FićOa!

                        Comment


                        • Apelujem, sto ne apelujete i vi.
                          Da sam clan apelovao bih i tamo ali nisam.

                          Comment


                          • Sarac apostol istine i tacnih informacija..Dobro da smo razresili dileme oko Jankovica
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Jankovica treba kazniti oduzimanjem godisnjih primanja I staviti ga da brise parket umesto onih klinaca.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Apelujem, sto ne apelujete i vi.
                                Da sam clan apelovao bih i tamo ali nisam.
                                Apelujem stalno na fudbalskim stranicama, "ovde" su male mace i sitna lova, šta se "tamo" radi!! Ođe apelujem na sportski sektor, npr. BabyCho u Apolon, dati šansu Radanovu & Simani etc.

                                Comment

                                Working...
                                X