Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Ok Ok Ok fino ja zadovoljan, to je sve sto me interesuje. Reci samo ovaj Rathan Mayes me interesuje, pravo sam ga zelio u Zvezdi, dopadljiv mi je igrac, kako ti se ucinio?

    NIsam ga ispratio kod njih je ovaj Maciulis iz Reala strpao par trojki i Hunter sto je igrao u Pao, dao je par dugih dvojki, ovi ostali su ih nasi "pojeli" u odbrani.
    Kada je Ojo u igri niko ne ulazi u reket, jednog je zalepio za parket da vise nije ulazio u igru,

    Ojo se par puta otvorio pod kosem, da nam je Markus ovde Ojo i Rile bi vec sledece sezone mogli da biraju gde ce.

    Ragland jos uvek nema taj osecaj da posalje pas tj da nadje rupu,

    Jednom ili dva puta smo ispali na piku gore gde su jednom Ojo i jednom Rile ostali na nicijoj zemlji ali u odnosu na proslu sezonu nebo i zemlja.

    Mislim da ce Tomic morati da nadje nacin kako da branimo sut za tri od strane protivnickih bekova, Ragland gore visoko tesko ce moci zbog visine da to brani,

    Comment


    • Kada se vrate Faye, Davidovac i Cirbes, bice to fina ekipica.

      Comment


      • Jesu li ovo pustili ljude u Zelezniku da gledaju utakmicu? Na ovim slikama koje su je pojavile na portalima vidi se dosta publike.

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          Jesu li ovo pustili ljude u Zelezniku da gledaju utakmicu? Na ovim slikama koje su je pojavile na portalima vidi se dosta publike.
          @losmisk mod on

          Samo je bio dozvoljen ulaz botovima i sendvicarima

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            NIsam ga ispratio kod njih je ovaj Maciulis iz Reala strpao par trojki i Hunter sto je igrao u Pao, dao je par dugih dvojki, ovi ostali su ih nasi "pojeli" u odbrani.
            Kada je Ojo u igri niko ne ulazi u reket, jednog je zalepio za parket da vise nije ulazio u igru,

            Ojo se par puta otvorio pod kosem, da nam je Markus ovde Ojo i Rile bi vec sledece sezone mogli da biraju gde ce.

            Ragland jos uvek nema taj osecaj da posalje pas tj da nadje rupu,

            Jednom ili dva puta smo ispali na piku gore gde su jednom Ojo i jednom Rile ostali na nicijoj zemlji ali u odnosu na proslu sezonu nebo i zemlja.

            Mislim da ce Tomic morati da nadje nacin kako da branimo sut za tri od strane protivnickih bekova, Ragland gore visoko tesko ce moci zbog visine da to brani,
            Ovo me interesovalo a znao sam da necemo moci da branimo, sa Fayeom ce se zakrpiti rotacijom u reket ali onda ostaje sut da se bira.
            Gneralno to kroz statistiku izgleda odlicno, obicno se ekipe muce u napadu sad a mi trpamo samo tako jos uz siroku rotaciju i raspodjelu minuta. Znaci nemamo praznog hoda, zna se svacija uloga sto je za ovaj nivo priprema dokaz da Tomic zna sta i kako hoce. Super!

            Comment


            • Pozdrav za Šarca , zadovoljstvo je upoznati još jednog iz "tvrde linije"

              Mogla bi ovo da bude uspešna sezona , pogotovo što mi se čini da će ovaj tim uspeti da pridobije poverenje navijača

              Utisak je da je mnogo bolja atmosfera u ekipi


              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Naradovao sam se Lazićevim poenima kao da je prelomio neko polufinale...
                Najiskrenije se nadam da je već odigrao svoju najlošiju sezonu.

                Comment


                • Toliko o jačini FCL takmičenja i kvalitetu igrača koji učestvuju u njima.
                  Sa dosta slabijim timom nego prošle sezone smo, slobodno se može reći, ponizili prvaka tog smešnog takmičenja i to bez četiri igrača. Uzima se sezonska ove godine, biće odličnih utakmica, naročito u ABA, a i u EC. [emoji41]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Iskreno, nisam očekivao 30-40 razlike protiv AEK-a u ovom periodu sezone. Što neko reče, raduju dobra odbrana i podjednako raspoređeni poeni u napadu. Da sačekamo ipak neke ozbiljnije protivnike, ali i kompletan roster. Za sada je to ok.

                    Comment


                    • Lepa pobeda, sampioni onog takmicenja gde nas predstavnik od pre neku godinu ispade vec u prvoj nokaut rundi, imamo mlade i igrace koji su presli zenit, peti smo favoriti Aba lige ali ne obaziremo se idemo da se borimo mi smo ZVEZDA.

                      Comment


                      • Pogledaj tvit korisnika @kkcrvenazvezda: https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...798891520?s=09

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Danas skupstina u 5? Bice veselo, da sumiramo zna se gde smo bili 2011e, zna se gde smo bili 2016e, ajde da to ponovimo, radonja duguje za telefon, zaradili smo na lesoru, sezona bez el nije bauk, nemamo pare, ali boricemo se, igraci sjajno rade i mozda bude doselekcije, jankovic je peder(karakterna osobina)

                          Comment


                          • Originally posted by Czbg9 View Post
                            Danas skupstina u 5? Bice veselo, da sumiramo zna se gde smo bili 2011e, zna se gde smo bili 2016e, ajde da to ponovimo, radonja duguje za telefon, zaradili smo na lesoru, sezona bez el nije bauk, nemamo pare, ali boricemo se, igraci sjajno rade i mozda bude doselekcije, jankovic je peder(karakterna osobina)
                            Ko od insajdera izbaci stream - ima ban po izboru, je l` da Manny?
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Ko od insajdera izbaci stream - ima ban po izboru, je l` da Manny?
                              Hoce li biti neki stream il lozis?

                              Comment


                              • Nesto kao neki rijaliti bi bilo dobro

                                Comment

                                Working...
                                X