Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je neverovatno da mi kao klub a posebno komsije daju ovakve cene karata. Cak neki ljudi pricaju da treba i nize za nas...Ej, celu sezonu dajes 65e+ sto kao pomazes klub....U BG je plata prosek da kazes 500e, ima ih dosta sa vise...i njima je sad puno da daju pazi sad ovo...15%jedne plate hahahha...Po meni cena minimum 20000 sto i dalje nije neka suma ali bi se i pomoglo klubu...druga strana medalje je to sto su lopvi na celu klubova ali dobro...pazi 20k je 1/3 jedne plate, toliko se voli klub da je to previse...

    Ovi sa strane su jos gori..pazi sad ovo karta 4k dinara ili ti 32E hahaha za celu sezonu..oni u batovima,a cena nikad nize...mislim nigde veze..a to znaci samo jedno..sipali vam ove nakaze iz vlasti pare kao u bankomat...i jebe im se..ovaj nema sponzora oformio tim skup+treneri..

    PA KO CE DA MU BUDE SPONZOR, LJUDI DAJU 650K a on dodje i kaze to je malo za nas...mislim, stvarno sam ubedjen da ovde 50% ljudi su kompletni idioti..ovaj ostatak je polovican...ima svega, pa i pametnih ljudi...

    Da sam zaspao 96godine i probudio se u Srbiji 2018 ne bih verovao ko je sve na vlasti, drzi klubove i tako dalje...a navijaci cute, jer to boze su prvi u zemlji ili se smenjuju, gde ostali klubovi se gase, kinje i nemajubas nikakve sanse...

    O Fici da ne pricam..tu je sve jasno, ogledalo Srbije..zamislite sta rade direktori po firmama, pa ti zaposle celu uzu i siru familiju...te price dobar momak, Kesh isto, su price za retardirane...nedao Bog nikome ovako stanovnistvo..uz to spada i vlast i rukovodeci kadar..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Nama treba na pleju jedan "dugački" defanzivni ball handler sa pick igrom koji ima bar solidan ulaz. A dobićemo "kratkog" ball stoppera kome je odbrana misaona imenica, a sve ostalo na (ispod)prosečnom nivou. To je realnost, ako se nema para. Ako se ima, ali prevagne nepotizam, onda smo opet sami sebi pucali u kolena. Zamišljam tamo negde decembar, januar, ako ne krene u ABA i EC kako treba, kako će Čović senior biti u problemu da doselektuje tu poziciju jedan...
      Ako Fićko bude deo rostera po svaku cenu, neko alternativno rešenje je da se dovede ball handler na drugoj poziciji koji bi mogao da odigra sekundarnog kreatora 10-15 minuta i ubaci koji poen. Ali to je bespotrebno gomilanje igrača na istim pozicijama, sve se to može izbeći još uvek dovođenjem back up-a Raglandu.
      Ovako, ostali bi sa Raglandom kao prvim plejom, dok bi ga menjali Baron, Fićko, Davidovac... Nije ni to katastrofa u nekom strogo košarkaškom smislu, ali baš bode oči Filip koji je daleko od igrača sa kojim se napadaju trofeji i elita Evrope sledeće sezone.

      Comment


      • Nada da Filip nece biti deo tima poslednja umire.

        Comment


        • https://www.danas.rs/sport/aleksa-ra...e-treca-sreca/

          Comment


          • Koliko god da nemamo love, ipak nije neophodno da nam Filip bude dio tima. Ovakav rezervni plej nam zaista nije neophodan jer praktično ništa neće donijeti ekipi, osim ozbiljnog pada, posebno u odbrani u tih 10 do 15 minuta igre. Pored toga što kvalitetom igre ni na koji način ne doprinosi timu, upitno je kako će reagovati ostatak ekipe ukoliko on bude među 12, a recimo, Radanov i Nenadić ne budu. I prošle godine sam prateći FMP stekao utisak da je samim tim što je bio dio tima usporio razvoj igrača, posebno onih od kojih se najviše očekivalo poput Radanova i Simanića jer im nije bilo omogućeno da budu nosioci igre u timu koji realno nije imao takmničarske ambicije, a ipak je igrao relativno ozbiljne utakmnice. Samo nam fali da neko od njih digne ruke, umoran od čekanja prilike, i potraži šansu u nekoj drugoj ekipi zbog čovjeka od koga kao tim nikakve koristi nemamo. Ne treba smetnuti sa uma ni lošu atmosferu koju Filip nosi sa sobom i koja se već da osjetiti po forumima gdje se ne pokazuje nimalo entuzijazma prema početku sezone i timu kod navijača, a dobar dio onih koji su redovno kupovali pretplatne karte ne pokazuje volju da to učini ponovo. Ukoliko bezvoljno uđemo i u ovo sezonu, kao i u prošlu, bez ozbiljne podrške timu i sa polupraznim Pionirom, nemamo ta da tražimo protiv Budućnosti, Cedevite, a bojim se da će i Grobari sa svom pratećom logistikom ove sezone biti ozbiljan rival.

            U timu imamo dovoljno rješenja koja mogu krpiti Reglandove pauze. Treba imati u vidu da ipak ne igramo EL i da je to olakšavajuća okolnost jer dio igrača može rasti kroz EC i pokazati potencijal kada bude najpotrebnije - na F4 ABA lige. Dajte da pokušamo da igramo u sastavu u kome će pored iskusnih stranaca koje smo doveli i protiv čijeg izbora nemam ništa, igrati barem 4 naša mlada igrača od kojim možemo očekivati napredak. Tomić barem ima dovoljno iskustva da zna da je Filip sa ovim što nudi potpuni višak u bilo kakvoj koncepciji igre, ma šta on lično tražio od tima.

            Dakle: Regland, Beron, Radanov, Nenadić, Lazić, Dobrić, Davidovac, Perperoglu, Faje, Simanić, Cirbes, Odžo i Ristić. Ako bi i Danguba ostao (čemu se zaista ne nadam mnogo) ovo bi bila sasvim, sasvim pristojna ekipa koja se može nositi sa svima u EC i ABA ligi. Na stručnom štabu je da pokuša da je izdigne iznad drugih.

            P.S. Bez obzira što načelno nemam ništa protiv Tomića, više bih volio provjerenog čovjeka poput Trinkijerija, ali kad se nema, nema se...

            Comment


            • Veceras prvi pripremni mec sa novim Nemackim prvoligasem koga je valjda FMP dobio 15 razlike pre par dana.

              Comment


              • Фин интервју. Много тога је рекао што је битно. Нису само куртоазна питања и одговори.

                Comment


                • U koliko sati igramo protiv Krashlajma ?

                  Comment


                  • Poluvreme prve pripremne utakmice: KK Crvena zvezda mts - Merlins 51:27;
                    Ragland 9 p, Baron 8, Perperoglu i Cirbes 6p, Čović 5 ast

                    Comment


                    • Prvo poluvreme

                      Comment


                      • poluvreme

                        KKCZ - Merlins 51:27

                        Ragland 9pts, Baron 8 pts, Stratos i Zirbes po 6 pts.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          poluvreme

                          KKCZ - Merlins 51:27

                          Ragland 9pts, Baron 8 pts, Stratos i Zirbes po 6 pts.
                          Da nisi u hali?

                          Comment


                          • Ako može, neka neko postavi rezultat na poluvremenu prve tekme na pripremama, plz...
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Vrlo lako moze da se desi da imamo najboljeg rezervnog pleja, tesko da ce neko naci boljeg od Reglanda.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Ako može, neka neko postavi rezultat na poluvremenu prve tekme na pripremama, plz...
                                [emoji23][emoji23][emoji23]

                                Comment

                                Working...
                                X