Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Ma suvisno je pricati o FC3 kao igracu..rekoh klasicni basketas...najbolje da nam on bude kreator..naravno da ne moze da igra Evro Kup, nikad ga nije ni igrao i moze ga igrati samo kod nas...ABA liga, pa nek ode u Igokeu, siguran sam da ga razmatrajuxDza 10k evra mesecno mozes zver dovesti...a ti bi FC3..mislim stvarno )
    Zver za 10k
    Slažem se u potpunosti za Jovica,Simona. . Njih je trebalo platiti ali bi odrzao okosnicu i imao reprezentativce u ekipi koji znaju da osvajaju a ginu za nas dres,to se ne moze platiti. . .

    Comment


    • Mada je tema za ex KKCZ topic, da se nadovežem na prethodne upise o Radonji ako sam i imao malu skepsu posle završetka prethodne sezone uveren sam da njemu zenit karijere tek predstoji i vrlo verovatno je da će biti najbolji trener sa ex yu prostora u Evropi, zajedno sa Sašom Obradovićem.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Uzecu dve, samo ako odu ova dva...

        Da, za 10k...videces pod Mornar sledece sezone..a kostali su i manje od ove cifre...cak ta tri nisu ni duplo skuplja od te cifre...Jbga nekogsa reputacijom ne mozes dovesti za te pare, ali underdog dobrog igraca, za ABA avion kad god hoces..ne znam ni kolikokontas da ovi ispod 5 mesta placaju strance..

        EDIT: On i jeste jedan od boljih sada, daj mu Fener i bice prvak Evrope..
        Last edited by LosmiSK; 28-08-18, 15:50.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Meni Tomic uliva poverenje. Covek je godinama radio u jednom od najorganizovanijih kosarkaskih sistema u Evropi. U kosarkaskom klubu koji je imao jasan sistem igre, odabir igraca.
          Posebno je vazno sto zajednistvo, timski duh stavlja ispred taktike. Verujem da je birao karakterne igrace spremne da se podrede timu.
          Sa druge strane Tomic je vrlo nezgodan, njegova je poslednja I nece trpeti bilo koga ko rusi atmosferu. Tesko je Zvezda mogla u ovom trenutku boljeg trenera naci. Ako su opcije bili Trifunovic I ekipa, potpuno nerealni Trikinjeri onda je Tomic logican izbor.
          Nama ce rezultat odrediti upravo taj timski duh, zajednistvo, pozrtvovanost.
          Na taj nacin mislim da je Tomic birao igrace.
          Naravno videcemo sve I na terenu.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Često si ironičan, nzm da l je to i ovog puta slučaj, ali ovaj deo oko šmeka i to, pogotovo taj velegradski šmek, i nije neki atribut. Sad.....ko sam ja da sudim, ukusi.
            Nisam Brajkula, 100% sam bio iskren, volim taj lokal patriotizam koji kod njega provejava s tim da on ne podrazumeva nipodaštavanje drugih lokal patriotizama, pa mi je tako drago da vidim da LoshmiSK voli svoj Novi Sad ili Constantin Niš, na primer.
            Ima nečeg uzvišenog u tome, a moguće da me pucaju emocije ovako matorog više nego što bi trebalo. [emoji23]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Meni Tomic uliva poverenje. Covek je godinama radio u jednom od najorganizovanijih kosarkaskih sistema u Evropi. U kosarkaskom klubu koji je imao jasan sistem igre, odabir igraca.
              Posebno je vazno sto zajednistvo, timski duh stavlja ispred taktike. Verujem da je birao karakterne igrace spremne da se podrede timu.
              Sa druge strane Tomic je vrlo nezgodan, njegova je poslednja I nece trpeti bilo koga ko rusi atmosferu. Tesko je Zvezda mogla u ovom trenutku boljeg trenera naci. Ako su opcije bili Trifunovic I ekipa, potpuno nerealni Trikinjeri onda je Tomic logican izbor.
              Nama ce rezultat odrediti upravo taj timski duh, zajednistvo, pozrtvovanost.
              Na taj nacin mislim da je Tomic birao igrace.
              Naravno videcemo sve I na terenu.
              Slažem se,Trinkijeri I Sasa Obradovic. . .ali to je nerealno,Tomic sasvim ok. . Pokazaće vreme. . Deluje mi strožiji od Ivanovića!

              Comment


              • Nije bas Trinkijeri bio nerealan, ali bi roster nesto tanje izgledao. U menjuvremenu stigla ponuda Toronta tako da je odluka bila jasna.
                Treba da se postuje njegova kako igracka karijera, tako i mjesto trenera u Oly. 25g u takvoj organizaciji je za svaku pohvalu i rijetki su koji time mogu da se pohvale. Ovo je pravi trenutak da pocne sam da vodi tim, nece mu pritisak trofeja biti stran. Birao je igrace koji su profi, timske, koje dobro poznaje i sa svakim je obavio razgovor objasnjavajuci sta se od njih ocekuje. Doveden ooooopasan strucni stab, zadrzan Topic, njima samo dati vremena jer znaju kako se gradi sampionski tim.
                Ovaj roster ima odredjenih slabosti ali ima i pregrst vrlina. Volio bih da daa sansu mladjima kad je to moguce, volio bih da im nadje uloge u timu, pogotovo u KLS, talentovani su momci, valjalo bi da ostanu dogodine ako potvrde kvalitet. Ja cu sezonsku kupiti i jedva cekam da ih gledam.

                Comment


                • Drzite se teme, a trolovanje nastavite na Pomracenju.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Meni Tomic uliva poverenje. Covek je godinama radio u jednom od najorganizovanijih kosarkaskih sistema u Evropi. U kosarkaskom klubu koji je imao jasan sistem igre, odabir igraca.
                    Posebno je vazno sto zajednistvo, timski duh stavlja ispred taktike. Verujem da je birao karakterne igrace spremne da se podrede timu.
                    Sa druge strane Tomic je vrlo nezgodan, njegova je poslednja I nece trpeti bilo koga ko rusi atmosferu. Tesko je Zvezda mogla u ovom trenutku boljeg trenera naci. Ako su opcije bili Trifunovic I ekipa, potpuno nerealni Trikinjeri onda je Tomic logican izbor.
                    Nama ce rezultat odrediti upravo taj timski duh, zajednistvo, pozrtvovanost.
                    Na taj nacin mislim da je Tomic birao igrace.
                    Naravno videcemo sve I na terenu.
                    Ulivao je poverenje dok nije legao na rudu. Tj na Fićka
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Pa i ne uliva ako je to to..ako nista bar cemo Sarac i ja da se druzimo..ipak je pretekao na moju stranu...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Pa i ne uliva ako je to to..ako nista bar cemo Sarac i ja da se druzimo..ipak je pretekao na moju stranu...
                        Ja se drzim moje reci, samo vas citam ......

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Pa i ne uliva ako je to to..ako nista bar cemo Sarac i ja da se druzimo..ipak je pretekao na moju stranu...
                          Originally posted by Šarac View Post
                          Ja se drzim moje reci, samo vas citam ......

                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Kronose, prekini da troluješ i zagađuješ ovu temu besmislenim gifovima.

                            Nego, treba nam neko ko dobro čita emocije sa lica, da proceni da li je ovo iskren osmeh

                            Comment


                            • Mislim da cemo krenuti ovako, i kad se vidi da Filip ne moze da igra na nivou koji nama treba dovescemo nekog inace Sakota bas pohvalio Fajea, sut, skok , odbrana, jedina mana masa.

                              Comment


                              • Ja stvarno ne verujem koliko su ljudi naivni.

                                Dakle, Filipa će neko da izbaci iz tima NAKON što sezona počne???

                                Dakle, naći će se neko, npr. Tomić, koji će skupiti muda i reći Gazdi - tvoj sinko ne može da igra ozbiljnu košarku? (Mada su to svi znali uveliko).

                                A Gazda će reći - "Podržavam te Tomiću, ti si glavni & odgovorni, Filip će u Svendborg Rabbitse gde pripada po kvalitetu, a mi ćemo da dovedemo jednog krštenog pleja umesto njega. Time priznajemo, i ja Filip, da je u tim uguran samo zato jer je moj sin. Pošto smo obojica operisani od sujete, priznejem(o) grešku i još se duboko izvinjavamo, kako tebi, tako i vasceloj zvezdaškoj javnosti. Aferim."

                                Evo, potpuno sam siguran da će to baš tako ići.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X